Policie zahájila vyšetřování p.Bednaříka

14.03.2023 15:24

Dnes jsem na PČR v Uherském Brodě podal oznámení na pana Bednaříka, v současnosti zaměstnance ŠSČR pro urážky, pomluvy s podezřením na spáchání trestného činu pomluvy. Potvrzuji tímto, že PČR zahájila vyšetřování.

Pan Bednařík bude vyzván k doložení pravdivosti svých slov, o kterých já říkám, že jsou lží a pomluvy a následně policie kvalifikuje mojí žádost buď jako přestupek, nebo trestný čin. 

Protože mi v součsnosti vzniká velká majetková škoda, už několikrát vyšší než 5 000Kč, budu se domáhat omluvy a náhrady škody. 


17x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (17) Aktualizovat
16.03.2023 09:40 | Petr Koutný

Šach - každý může podat na každého trestní oznámení. Stejně tak, jen soud rozhodne o vině či trestu. Na mě Martin Petr může podat cokoliv bude chtít. Je to jeho svobodná vůle. Ale musí počítat i s tím, že mu soud nedá za pravdu a že ho to potom může něco stát. Když dáváš rány, musíš umět rány i přijmout. 

16.03.2023 09:26 | Šach

Podle toho, co psal v mailu Martin Petr ("Přesto si dovolím vyjádřit osobní názor, že se v budoucnosti u soudu potkáme. Pokud k němu tedy přijdete.") to vypadá tak, že bude podáno trestní oznámení na pana Koutného.

15.03.2023 17:16 | Petr Koutný

Blažina - nechme to osudu. 

15.03.2023 16:28 | Blažina

Pan Bednařík je jistě touto zprávou vyděšen. Spíš se smíchy za břicho popadá. Podat trestní oznámení může kdokoliv na kohokoliv a naprostou většinu policie státnímu zástupci nepředá. V tomto humorném případě to bude též. Čtenost zdejšího bulváru vzroste, ego Koutného také a pojede se dál. A Péťo, poraď se se svým týmem právníků od jaké částky se jedná o trestný čin.

15.03.2023 13:46 | Petr Koutný

Ještě dodám, že jsem dvakrát slušně požádal pana Bednaříka a v zastoupení i ŠSČR o nešíření těchto lží. Jediné, co jsem dostal, byla v mých očích arogantní odpověď předsedy ŠSČR. Protože nemám v současnosti jinou možnost, jak zastavit šíření těchto lží, musel jsem se obrátit na policii. Je to legitimní krok a poslední možnost, jak zabránit v šíření pomluv.

15.03.2023 10:54 | Petr Koutný

Za tento rok, za celý minulý rok, mě nikdo neoslovil s tím, že bych někoho pomluvil. Kdybych někoho pomluvil, omluvil bych se. NO a protože teď mě pan Bednařík pomluvil prohlášením na konferenci, přede všemi delegáty a ještě ŠSČR vylepil tuto lež na své stránky, kde tuto lež sdílel mezi tisíce dalších lidí a odmítnul řešit tuto pomluvu dohodou, pak nemám jinou možnost než se obrátit na policii a nechat to prošetřit. Na základě výsledků šetření policie, zvážím další právní kroky. To je legitimní a takovou možnost má každý, kdo si myslí, že jsem ho pomluvil.

15.03.2023 09:31 | xdavx x

PatrikP - ac mam k PK urcite vyhrady, muzu se prosim zeptat, koho TADY kdy urazil? Mi pripadate jako postizeni. Jakakoli kritika je hned urazka?  to je jako u nasi vlady, jakykoli nesouhlas, je hned prorusky a ohrozeni demokracie...  Fakt takhle budeme fungovat jako spolecnost? Ze pomluva je OK, protoze dotycny kritizuje nestandardni a nemoralni chovani?

15.03.2023 08:48 | Petr Koutný

Není to teď potřeba komentovat z mé strany. Nechám na policii ať to prošetří. Já jsem oznámil podezření na šíření nepravd na internetu, podezření na trestný čin pomluvy s možností vzniku velké škody a myslím si, že i hanobení osobnosti. Oni to prověří, prošetří a na základě jejich šetření to můžu následně předat právníkům, jako podnět k soudní žalobě. Teď bych to nechal na policii. Oni vyzvou pana Bednaříka, ten se k tomu vyjádří, bude muset doložit svá tvrzení a pak se uvidí. Asi zkousnu cokoliv, ale napsat o mě, že nechutně urážím děti, je něco, co nebudu tolerovat.

15.03.2023 08:12 | PatrikP

@David Navara: Těžko říct. Čeština pana Koutného je často dost matoucí. Kromě toho bych rád řekl, že kdyby na Petra Koutného všichni, které tady kdy urazil a pomluvil, podali trestní oznámení, nedělal by už nic jiného, než že by seděl u soudu.

15.03.2023 08:03 | David Navara

"Pan Bednařík bude vyzván k doložení pravdivosti svých slov, o kterých já říkám, že jsou lží a pomluvy a následně policie kvalifikuje mojí žádost buď jako přestupek, nebo trestný čin." Nechtěl jste napsat něco jiného?

14.03.2023 16:41 | Petr Koutný

Petan - ale jestli mi vznikne škoda v tom, že mi odřekne nějaký sponzor sponzorský dár a uvede důvod tento článek a ta částka bude vyšší než 5 000Kč, pak může jít o trestný čin. Stačí jedna odřeknutá smlouva a dávám to právníkům k žalobě na náhradě škody. Ledaže by Bednařík dokázal pravdu. 

14.03.2023 16:39 | Petr Koutný

Samozřejmě nikdo neví, jak policie rozhodne. Ale..podle mě..

1) napsat veřejně , že nechutně urážím děti - je silné obvinění

a) když ho neprokážu, musel jsem šířit pomluvu,lež. 

Je potom na policii, jak rozhodne. Ale co tady je důležité. Nikdo nepopírá, že se to stalo. Bednařík nepopře, že to řekl ( viz zápis z konference) a jestli neprokáže pravdu, pak je to pomluva. Všechno se může stát, já jsem řekl, že je to lež a pomluva a žádal jsem slušně o náoravu věci. Nebylo mi vyhověno, pak ať rozhodně někdo jiný co se má stát. 

14.03.2023 16:27 | Petan

Re PK: Což nevylučuje to co napsal Budějovičák. Bude to o tom, jak bude či nebude Bednařík schopen prokázat, co řekl. A policie to může případně vyhofnotit jako přestupek, trestný čin anebo ani jedno.

14.03.2023 15:54 | Petr Koutný

Ale ono je podložené zápisem z konference. Tady není nic nepoškozeného. ŠSČR nepopírá že se tyto slova řekly, na konferencí jsou desítky svědků. Ono říct veřejně, že nechutně uražím děti je už moc.

14.03.2023 15:49 | Budějovičák

Anebo to policie prostě odloží jako nepodložené podání. To je nejpravděpodobnější varianta. Můžeme se tu vsadit.