ELO žebříčky

  Muži Ženy



TOP 200 mužů

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2678 Navara David 1985 1. Novoborský ŠK
2 2650 Nguyen Thai Dai Van 2001 1. Novoborský ŠK
3 2585 Láznička Viktor 1988 2222 ŠK Polabiny, z.s.
4 2578 Michalík Peter 1990 Unichess
5 2572 Žilka Štěpán 1988 1. Novoborský ŠK
6 2557 Krejčí Jan 1992 Šachový klub Moravská Slavia
7 2541 Hráček Zbyněk 1970 2222 ŠK Polabiny, z.s.
8 2532 Štoček Jiří 1977 ŠK Líně
9 2529 Babula Vlastimil 1973 Slavia Kroměříž
10 2524 Polák Tomáš 1974 Šachový klub Moravská Slavia
11 2522 Kriebel Tadeáš 1995 1. Novoborský ŠK
12 2508 Vykouk Jan 2000 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
13 2496 Bernášek Jan 1986 Unichess
14 2494 Plát Vojtěch 1994 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
15 2489 Oral Tomáš 1977 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
16 2489 Kraus Tomáš 1995 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
17 2477 Petr Martin 1988 ŠK Líně
18 2460 Kalod Radek 1978 1. Novoborský ŠK
19 2459 Vlasák Lukáš 1993 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
20 2459 Zwardoń Vojtěch 1990 Beskydská šachová škola z.s.
21 2458 Ponížil Cyril 1991 Šachy Hošťálková z.s.
22 2447 Cvek Robert 1979 ŠK Slavoj Poruba
23 2447 Jirovský Miloš 1974 2222 ŠK Polabiny, z.s.
24 2445 Šimáček Pavel 1979 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
25 2445 Stalmach Richard 2006 Beskydská šachová škola z.s.
26 2443 Rubeš Jan 1995 Slavia Kroměříž
27 2442 Neuman Petr 1978 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
28 2441 Votava Jan 1974 2222 ŠK Polabiny, z.s.
29 2441 Černoušek Lukáš 1983 Unichess
30 2436 Straka Vojtěch 1993 Šachový klub Moravská Slavia
31 2435 Finěk Václav 2010 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
32 2427 Hába Petr 1965 ŠK Slavoj Poruba
33 2423 Bureš Jaroslav 1993 Slavia Kroměříž
34 2423 Piesik Piotr 1990 Beskydská šachová škola z.s.
35 2422 Kůsa Jakub 2005 Šachový klub Moravská Slavia
36 2417 Biolek Richard Jr. 1990 ŠK Slavoj Poruba
37 2416 Gnojek Petr 2005 Beskydská šachová škola z.s.
38 2415 Švanda Ondřej 2003 Slavia Kroměříž
39 2415 Rašík Vítězslav 1973 ŠK Líně
40 2411 Němec Jáchym 2008 2222 ŠK Polabiny, z.s.
41 2410 Rýdl Jiří 1998 Unichess
42 2410 Hrbek Štěpán 2006 Šachy Hošťálková z.s.
43 2406 Cífka Stanislav 1987 SK OAZA Praha
44 2400 Vološin Leon 1964 ŠK Dopravní podnik Praha
45 2393 Miesbauer Jan 2001 ŠK Dopravní podnik Praha
46 2390 Novák Pavel 1980 ŠK Líně
47 2388 Civín Tomáš 1976 Sokol Tábor
48 2387 Jirka Jiří 1983 TJ Bohemians Praha
49 2387 Svoboda Václav 1992 SK OAZA Praha
50 2386 Mládek Richard 2002 Slavia Kroměříž
51 2384 Kaňovský David 1986 ŠK Slavoj Poruba
52 2383 Kubala Martin 1977 Beskydská šachová škola z.s.
53 2383 Půlpán Jakub 1998 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
54 2382 Jareš Michal 2005 2222 ŠK Polabiny, z.s.
55 2376 Blahynka Martin 1998 Šachy Hošťálková z.s.
56 2375 Frank Adam 2005 Beskydská šachová škola z.s.
57 2375 Miča Marek 2004 Beskydská šachová škola z.s.
58 2374 Šuráň Jan 1977 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
59 2373 Havelka Josef 1999 1. Novoborský ŠK
60 2373 Hollan Martin 1999 Slavia Kroměříž
61 2373 Rojíček Vojtěch 1990 Beskydská šachová škola z.s.
62 2368 Velička Petr 1967 ŠK Slavoj Poruba
63 2367 Červený Martin 1983 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
64 2362 Polášek Jaroslav 1957 TJ Pankrác
65 2361 Svoboda Svatopluk 1984 TJ Pankrác
66 2359 Berezjuk Sergej 1960 Šachy Hošťálková z.s.
67 2358 Kislinsky Alexey 1984 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
68 2357 Babula Vlastimil 2006 ŠK Staré Město
69 2356 Mikeš Jan 1996 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
70 2355 Šmolík Jáchym 2007 ŠK Líně
71 2354 Langner Ladislav 1969 TJ TŽ Třinec
72 2349 Burdalev Kirill 1991 ŠK Dopravní podnik Praha
73 2348 Vrána Jan 1988 2222 ŠK Polabiny, z.s.
74 2347 Biolek Richard 1970 Agentura 64 Grygov
75 2347 Stratil Ladislav 1968 ŠK Velké Losiny
76 2346 Baláček Tadeáš 1995 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
77 2346 Havlík Jan 1987 Chess club Písek, z.s.
78 2346 Stinka Jakub 2003 Chess club Písek, z.s.
79 2340 Čech Pavel 1974 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
80 2337 Výprachtický David 1993 SK OAZA Praha
81 2334 Horák Martin 1999 Unichess
82 2332 Vymazal Bronislav 1987 Šachový klub Moravská Slavia
83 2331 Marek Matyáš 1999 Interchess z.s.
84 2330 Gloser David 2002 2222 ŠK Polabiny, z.s.
85 2329 Dufek Jiří 1974 Šachy Povrly
86 2329 Fargač Martin 1996 TJ TŽ Třinec
87 2327 Hurdzan Tomáš 2001 ŠK Sokol Klatovy
88 2327 Sodoma Jan 1983 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
89 2326 Konopka Michal 1966 ŠK Dopravní podnik Praha
90 2325 Mrázek Lumír 1993 SK Slavia Orlová
91 2325 Vojta Tomáš 1976 TJ Spartak Vlašim
92 2324 Balín Jan 1985 TJ Tatran Podbořany z.s.
93 2323 Eret Matouš 2002 ŠK Dvorec
94 2322 Kulhánek Tomáš 1978 ŠK Dopravní podnik Praha
95 2322 Roubalík Jakub 1991 Šachový klub Moravská Slavia
96 2321 Zvára Petr 1975 TJ Bohemians Praha
97 2319 Doležal Radoslav 1977 TJ Pankrác
98 2317 Žůrek Milan 1966 Agentura 64 Grygov
99 2316 Bujnoch Radek 1978 2222 ŠK Polabiny, z.s.
100 2316 Blatný Pavel 1968 Jezdci Jundrov
101 2315 Soukup Jiří 1982 Karlovarský šachklub Tietz
102 2315 Klíma Lukáš 1977 ŠK Slavoj Poruba
103 2315 Sluka Radek 1976 Šachový klub Moravská Slavia
104 2314 Vávra Pavel 1976 Unichess
105 2313 Kořínek Ondřej 1985 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
106 2313 Jansa Vlastimil 1942 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
107 2313 Tričkov Vasil 1969 TJ Hostivice
108 2310 Stehno Pavel 1983 2222 ŠK Polabiny, z.s.
109 2309 Zeman Matyáš 2001 Šachový klub Moravská Slavia
110 2308 Rabatin Jakub 1994 Beskydská šachová škola z.s.
111 2306 Roško Luboš 1987 ŠŠPM Lipky HK
112 2305 Seidl Jan 2007 Klub šachistů Říčany 1925
113 2305 Štross František 1979 DDM Praha 6
114 2305 Meduna Eduard 1950 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
115 2304 Virostko Petr 1981 Beskydská šachová škola z.s.
116 2299 Horák Michal 1974 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
117 2299 Szotkowski Jakub 1997 ŠK Slavoj Poruba
118 2297 Jirásek Pavel 1985 Šachový klub Lípa, z.s.
119 2297 Turner Jan 1973 ŠK Tachov
120 2296 Chytilek Roman 1976 ŠK Duras BVK
121 2295 Vichnar David 1983 ŠK Sokol Vyšehrad
122 2295 Neděla Vlastimil 1972 TJ Slovan Havířov
123 2295 Walek Petr 1996 TJ Neratovice
124 2293 Pachmann Aleš 1978 ŠK Dopravní podnik Praha
125 2290 Sharashenidze Akaki 1983 ŠK Líně
126 2290 Vyskočil Neklan 1972 ŠK Duras BVK
127 2290 Gabriel Adam 1993 TJ Vlčnov
128 2289 Hinks-Edwards Thomas R J 1977 TJ Kobylisy
129 2288 Tůma Jiří 1986 TJ CHS Chotěboř
130 2288 Špaček Petr 1954 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
131 2287 Fedorov Evgenii 1987 ŠK Dopravní podnik Praha
132 2287 Toman Ondřej 1997 TJ Sokol Údlice
133 2286 Sosna Jan 1960 TJ Vlčnov
134 2285 Novotný Michal 1978 Chess club Písek, z.s.
135 2285 Vesselovsky Serguei 1952 Šachový klub Ostrava-Jih
136 2285 Zpěvák Pavel 1958 SK Podlužan Prušánky z.s.
137 2284 Vaculík Martin 1983 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
138 2283 Delgerdalai Bayarjavkhlan 2010 ŠK Staré Město
139 2282 Lechtýnský Jiří 1947 DDM Praha 6
140 2282 Vaculík Jakub 1997 ŠK Velké Losiny
141 2281 Barták Vladimír 1968 Chess club Písek, z.s.
142 2280 Šimek Petr 1986 Unichess
143 2280 Viták Jiří 2001 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
144 2279 Červený Petr 1987 TJ Štefanydes Polička
145 2279 Šrámek Vojtěch 2001 SK Slavia Orlová
146 2279 Pisk Petr 1974 Šachový klub Moravská Slavia
147 2278 Holeksa Zdeněk 1986 Beskydská šachová škola z.s.
148 2275 Buločkin Martin 2002 ŠŠPM Lipky HK
149 2274 Serrano Salvador Eduardo 1981 ŠK Sokol Vyšehrad
150 2273 Cuhra Martin 1989 SK OAZA Praha
151 2271 Obšivač Josef 1968 Šachový klub Moravská Slavia
152 2271 Slovák Kilián 2000 Šachy Hošťálková z.s.
153 2270 Jurásek Miroslav 1976 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
154 2269 Hák David 2006 ŠACHklub Tábor z.s.
155 2269 Přibyl Martin 1974 ŠK Dopravní podnik Praha
156 2267 Liška Jiří 2000 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
157 2267 Šorm Daniel 1960 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
158 2266 Klement Lukáš 1992 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
159 2265 Mudra Pavel 1983 Sokol Bakov nad Jizerou
160 2263 Kuchynka Lukáš 1992 ŠK Hustopeče
161 2262 Čáp Adam 1997 ŠK Kladno
162 2262 Jun Rudolf 2005 TJ CHS Chotěboř
163 2261 Říha Vojtěch 2002 2222 ŠK Polabiny, z.s.
164 2261 Freisler Pavel 1963 ŠK Kladno
165 2261 Smištík Milan 1981 Šachový klub Moravská Slavia
166 2260 Malík Jan 1985 ŠK Slavoj Poruba
167 2260 Priehoda Vítězslav 1960 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
168 2260 Tázlar Petr 1993 Šachový klub Lípa, z.s.
169 2259 Mejzlík Ondřej 1987 TJ Spartak Vlašim
170 2259 Studnička Tomáš 1985 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
171 2257 Jüptner Jan 1980 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
172 2257 Macháň Jan 1997 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
173 2256 Hájek Oskar 1996 SK Podlužan Prušánky z.s.
174 2256 Sabol Marian 1966 ŠK Vysoké Mýto
175 2253 Pekárek Aleš 1961 TJ Bohemians Praha
176 2253 Petrželka Josef 1971 TJ Polešovice
177 2252 Sýkora Marek 2002 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
178 2250 Poloch Petr 1953 Šachový klub Karviná
179 2249 Voříšek Jaroslav 1977 TJ Bohemians Praha
180 2248 Adámek Jiří 1986 ŠK Slavoj Poruba
181 2248 Dočekal Jan 1984 ŠK Sokol Vyšehrad
182 2246 Orság Milan 1964 TJ Neratovice
183 2246 Votruba Pavel 1948 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
184 2245 Vojta Jakub 2005 1. Novoborský ŠK
185 2244 Jirovský Pavel 1973 Sokol Kolín
186 2243 Bokhnak Timofey 2007 ŠK Vinary
187 2243 Le Anh Dung 2006 Klub šachistů Říčany 1925
188 2243 Constantinou Peter 1988 TJ Pankrác
189 2243 Kratochvíl Josef 1992 ŠO Gordic Jihlava
190 2243 Bažant Petr 1982 Fatra Slavia Napajedla
191 2243 Tupý Martin 1977 QCC České Budějovice
192 2242 Neckář Lubomír 1950 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
193 2241 Zima Jan 1996 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
194 2239 Michálek Jan 1969 ŠK Líně
195 2239 Kula Dominik 1998 Sokol Dobrá
196 2238 Petr Jakub 2002 TJ Bohemians Praha
197 2238 Nun Jiří 1957 ŠŠPM Lipky HK
198 2236 Hollan Petr 1999 SK OAZA Praha
199 2235 Bodický Michal 1997 Šachový klub Příbram-Baník, spolek
200 2235 Rous Daniel 1996 ŠK Dopravní podnik Praha

TOP 50 žen

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2276 Movsesian Julia 1981 2222 ŠK Polabiny, z.s.
2 2239 Pilsová Karolína 1993 ŠK Slavoj Poruba
3 2212 Petrová Kristýna 1992 ŠK Líně
4 2181 Richterová Nataša 1996 TJ Náměšť n/Oslavou
5 2178 Rodshtein Tereza 1991 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
6 2169 Kaňáková Natálie 1999 Interchess z.s.
7 2167 Sikorová Olga 1975 TJ TŽ Třinec
8 2165 Kulovaná Eva 1987 ŠK Caissa Třebíč z.s.
9 2163 Richtrová Eliška 1959 QCC České Budějovice
10 2158 Farová Jana 1996 Klub šachistů Říčany 1925
11 2152 Kořenová Martina 1975 Region Panda, z.s.
12 2146 Novosadová Kristýna 1990 Jezdci Jundrov
13 2145 Koubová Anna Marie 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
14 2123 Macíková Ksenia 1983 Individuální člen PŠS
15 2120 Jaščenko Olga 1974 Unichess
16 2116 Miturová Magdaléna 1993 Slavoj Český Těšín
17 2114 Marečková Martina 1990 Region Panda, z.s.
18 2112 Lhotská Anna 2005 SK OAZA Praha
19 2104 Pýchová Nela 1999 TJ Spartak Vlašim
20 2099 Lněničková Gabriela 1979 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
21 2090 Zpěváková Jana 1994 SK Podlužan Prušánky z.s.
22 2083 Reitingerová Iveta 1989 Šachový klub Teplice
23 2070 Jedličková Petra 1982 ŠK Líně
24 2070 Kubíková Hana 1962 Klub šachistů Říčany 1925
25 2062 Kubíková Alena 1988 TJ Kobylisy
26 2053 Folková Martina 1973 ŠK Líně
27 2049 Chvajová Helena 1993 TJ Klášterec nad Ohří
28 2048 Němcová Karin 2002 SK OAZA Praha
29 2041 Horáková Dana 1964 ŠK Slavoj Poruba
30 2041 Zelbová Lada 2007 ŠŠPM Lipky HK
31 2041 Sochorová Petra 1978 ŠK ZŠ Horka nad Moravou
32 2032 Rybáčková Lucie 2009 ŠO Gordic Jihlava
33 2026 Pernicová Táňa 1986 ŠK GARDE Lipovec
34 2018 Kočiščáková Alexandra 1991 Jezdci Jundrov
35 2016 Orságová Silvie 1975 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
36 2014 Zemlickova Olena 1985 Individuální člen PŠS
37 2008 Pirklová Hana 1982 SK OAZA Praha
38 2006 Voříšková Anna 2006 ŠŠPM Lipky HK
39 1997 Medunová Věra 1965 Šachy Hošťálková z.s.
40 1990 Brunová Blanka 2000 ŠK Karlovy Vary
41 1990 Rošková Kateřina 1996 ŠŠPM Lipky HK
42 1986 Štrossová Lenka 1978 DDM Praha 6
43 1985 Malárová Kateřina 1990 ŠK 64 Plzeň
44 1983 Dvořáková Mičulková Magdaléna 1984 Interchess z.s.
45 1982 Eretová Jana 1973 TJ Sparta Kutná Hora
46 1980 Nagyová Daniela 2006 QCC České Budějovice
47 1976 Suchomelová Simona 1998 Šachový klub Světlá nad Sázavou
48 1972 Táborská Veronika 1968 Šachový klub Viktoria Žižkov
49 1971 Jínová Lucie 1983 ŠK Česká Lípa
50 1970 Dvořáková Olga 2004 ŠK TJ Dolní Benešov

TOP 20 Juniorů (do 20 let)

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2445 Stalmach Richard 2006 Beskydská šachová škola z.s.
2 2435 Finěk Václav 2010 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
3 2422 Kůsa Jakub 2005 Šachový klub Moravská Slavia
4 2416 Gnojek Petr 2005 Beskydská šachová škola z.s.
5 2411 Němec Jáchym 2008 2222 ŠK Polabiny, z.s.
6 2410 Hrbek Štěpán 2006 Šachy Hošťálková z.s.
7 2382 Jareš Michal 2005 2222 ŠK Polabiny, z.s.
8 2375 Frank Adam 2005 Beskydská šachová škola z.s.
9 2375 Miča Marek 2004 Beskydská šachová škola z.s.
10 2357 Babula Vlastimil 2006 ŠK Staré Město
11 2355 Šmolík Jáchym 2007 ŠK Líně
12 2305 Seidl Jan 2007 Klub šachistů Říčany 1925
13 2283 Delgerdalai Bayarjavkhlan 2010 ŠK Staré Město
14 2269 Hák David 2006 ŠACHklub Tábor z.s.
15 2262 Jun Rudolf 2005 TJ CHS Chotěboř
16 2245 Vojta Jakub 2005 1. Novoborský ŠK
17 2243 Bokhnak Timofey 2007 ŠK Vinary
18 2243 Le Anh Dung 2006 Klub šachistů Říčany 1925
19 2234 Pražák Daniel 2008 Klub šachistů Říčany 1925
20 2233 Brožka Karel 2008 2222 ŠK Polabiny, z.s.

TOP 20 Juniorek (do 20 let)

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2112 Lhotská Anna 2005 SK OAZA Praha
2 2041 Zelbová Lada 2007 ŠŠPM Lipky HK
3 2032 Rybáčková Lucie 2009 ŠO Gordic Jihlava
4 2006 Voříšková Anna 2006 ŠŠPM Lipky HK
5 1980 Nagyová Daniela 2006 QCC České Budějovice
6 1970 Dvořáková Olga 2004 ŠK TJ Dolní Benešov
7 1935 Fizerová Lucie 2006 Interchess z.s.
8 1925 Zádrapová Amálie 2009 Šachový klub Vsetín, z.s.
9 1917 Stará Zuzana 2011 ŠK Staré Město
10 1912 Šťastná Martina 2005 Šachová akademie VŠTE, z.s.
11 1889 Buchtová Viktorie 2010 Beskydská šachová škola z.s.
12 1883 Třasáková Adéla 2006 2222 ŠK Polabiny, z.s.
13 1883 Gregůrková Nikola 2004 Agentura 64 Grygov
14 1880 Vančáková Veronika 2012 Beskydská šachová škola z.s.
15 1876 Kaplanová Dominika 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
16 1862 Jakubše Tamae Severína 2011 TJ Bohemians Praha
17 1861 Dobsa Emma 2008 Unichess
18 1860 Březíková Beáta 2009 Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
19 1858 Havelková Beáta 2007 QCC České Budějovice
20 1852 Strnadová Monika 2005 Klub šachistů Říčany 1925

TOP 20 H18

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2445 Stalmach Richard 2006 Beskydská šachová škola z.s.
2 2410 Hrbek Štěpán 2006 Šachy Hošťálková z.s.
3 2357 Babula Vlastimil 2006 ŠK Staré Město
4 2355 Šmolík Jáchym 2007 ŠK Líně
5 2305 Seidl Jan 2007 Klub šachistů Říčany 1925
6 2269 Hák David 2006 ŠACHklub Tábor z.s.
7 2243 Bokhnak Timofey 2007 ŠK Vinary
8 2243 Le Anh Dung 2006 Klub šachistů Říčany 1925
9 2216 Souček Petr 2006 Unichess
10 2202 Mametev Artem 2007 ŠK 64 Plzeň
11 2194 Paseka Matyáš 2007 Beskydská šachová škola z.s.
12 2185 Jirásko Miroslav 2006 Šachový klub Teplice
13 2178 Vilímek Vít 2007 ŠK Líně
14 2177 Hlavina Matouš 2006 Klub šachistů Říčany 1925
15 2152 Kubiczek Michal 2006 ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
16 2134 Winter Ondřej 2007 ŠŠPM Lipky HK
17 2129 Janouš Marek 2007 ŠK 64 Plzeň
18 2128 Stoček Martin 2006 2222 ŠK Polabiny, z.s.
19 2127 Svačina Tobiáš 2006 SK OAZA Praha
20 2124 Werner Quan Hong 2007 ŠK Spartak Ústí nad Labem

TOP 20 D18

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2041 Zelbová Lada 2007 ŠŠPM Lipky HK
2 2006 Voříšková Anna 2006 ŠŠPM Lipky HK
3 1980 Nagyová Daniela 2006 QCC České Budějovice
4 1935 Fizerová Lucie 2006 Interchess z.s.
5 1883 Třasáková Adéla 2006 2222 ŠK Polabiny, z.s.
6 1858 Havelková Beáta 2007 QCC České Budějovice
7 1851 Šulcová Tereza Radmila 2006 Šachový klub Jičín z.s.
8 1828 Marková Karolína 2006 Šachy Štěpán
9 1791 Šedá Michaela 2007 Karlovarský šachklub Tietz
10 1779 Pejřimovská Viola Ruby 2006 TJ CHS Chotěboř
11 1777 Hosová Sandra 2006 Klub šachistů Říčany 1925
12 1727 Šťávová Helena 2006 TJ Náměšť n/Oslavou
13 1719 Nesporá Taťána 2006 Šachový klub Světlá nad Sázavou
14 1713 Vaňková Marie 2006 ŠK Staré Město
15 1676 Marxová Šárka 2006 TJ Jiskra Jaroměř
16 1673 Vavřínková Marie 2007 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
17 1663 Václavíková Adriana 2007 ŠK Svitavy
18 1642 Ondráčková Veronika 2006 Šachový klub Jeseník, z.s.
19 1635 Jirotová Eliška 2006 Šachový klub Teplice
20 1624 Glasbergerová Lucie 2006 Klub šachistů Říčany 1925

TOP 20 H16

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2411 Němec Jáchym 2008 2222 ŠK Polabiny, z.s.
2 2234 Pražák Daniel 2008 Klub šachistů Říčany 1925
3 2233 Brožka Karel 2008 2222 ŠK Polabiny, z.s.
4 2191 Hladký Tadeáš 2008 Šachový klub Moravská Slavia
5 2185 Fizer Marek 2008 Interchess z.s.
6 2162 Souček Jan 2008 Šachy Štěpán
7 2066 Babula Matěj 2009 ŠK Staré Město
8 2057 Juračák David 2008 Interchess z.s.
9 2044 Juhaňák Daniel 2009 Unichess
10 2035 Andrle Filip 2009 TJ Kobylisy
11 2028 Šigut Ondřej 2008 Beskydská šachová škola z.s.
12 2025 Davídek Zdeněk 2008 TJ Bohemians Praha
13 2010 Tesař Jakub 2008 Unichess
14 2004 Síleš Jan 2009 Klub šachistů Říčany 1925
15 2000 Jaššo Matěj 2009 Šachy Krnov, z.s.
16 1987 Hozda Max 2008 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
17 1985 Šetina Václav 2009 ŠK Duras BVK
18 1984 Pressler Tobias 2008 Klub šachistů Říčany 1925
19 1973 Mikoláš Petr 2008 TJ Klášterec nad Ohří
20 1968 Veverka Vladimír 2009 ŠK Spartak Ústí nad Labem

TOP 20 D16

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2032 Rybáčková Lucie 2009 ŠO Gordic Jihlava
2 1925 Zádrapová Amálie 2009 Šachový klub Vsetín, z.s.
3 1876 Kaplanová Dominika 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
4 1861 Dobsa Emma 2008 Unichess
5 1860 Březíková Beáta 2009 Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
6 1801 Krejčí Věra Marie 2008 Šachy Hošťálková z.s.
7 1789 Dudková Josefína 2008 Klub šachistů Říčany 1925
8 1787 Dorazilová Kristýna 2009 Šachy Vyškov
9 1776 Sikorová Jana 2008 TJ TŽ Třinec
10 1766 Lacková Ludmila 2009 Beskydská šachová škola z.s.
11 1760 Vágnerová Eliška 2008 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
12 1746 Vaceková Anita 2008 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
13 1741 Dominiková Denisa 2008 Sokol Domažlice
14 1728 Mikešová Lenka 2009 Agentura 64 Grygov
15 1720 Cinková Vicky 2008 Šachová akademie VŠTE, z.s.
16 1701 Kavanová Anežka 2008 TJ Náměšť n/Oslavou
17 1665 Řezníčková Sibyla 2008 ŠK Tachov
18 1657 Hetfleischová Elen 2008 Region Panda, z.s.
19 1633 Šťávová Markéta 2008 TJ Náměšť n/Oslavou
20 1620 Holatová Irena 2008 Šachový klub Světlá nad Sázavou

TOP 20 H14

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2435 Finěk Václav 2010 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
2 2283 Delgerdalai Bayarjavkhlan 2010 ŠK Staré Město
3 2224 Bouška Jiří 2011 2222 ŠK Polabiny, z.s.
4 2123 Topenčík Bruno 2010 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
5 2068 Martirosyan David 2010 Klub šachistů Říčany 1925
6 1992 Mikulka Martin Michael 2011 ŠK Spartak Ústí nad Labem
7 1986 Kroulík Václav 2011 Region Panda, z.s.
8 1962 Mík Tomáš 2011 Region Panda, z.s.
9 1930 Chernyy Andrey 2011 ŠK Aurora
10 1928 Šotek Šimon 2010 Slezan Opava
11 1926 Mydlář Matěj 2011 Šachy Krnov, z.s.
12 1913 Křivka Matěj 2011 TJ Sokol Plzeň-Letná
13 1908 Boff Ondřej 2011 TJ TŽ Třinec
14 1890 Souček Andrej 2010 ŠK Staré Město
15 1888 Popov Roman 2010 Klub šachistů Říčany 1925
16 1880 Bludský Hynek 2010 ŠK 64 Plzeň
17 1878 Pásek Josef 2010 TJ Bohemians Praha
18 1875 Váňa Jan 2010 ŠK Tachov
19 1870 Migalko Dmitriy 2011 ŠK Aurora
20 1869 Roubal Matyáš 2010 ŠK Sokol Klatovy

TOP 20 D14

No Fide Jméno Ročník Klub
1 1917 Stará Zuzana 2011 ŠK Staré Město
2 1889 Buchtová Viktorie 2010 Beskydská šachová škola z.s.
3 1862 Jakubše Tamae Severína 2011 TJ Bohemians Praha
4 1851 Kammová Kateřina 2010 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
5 1842 Slívová Linda 2010 ŠK Teplice
6 1822 Horková Tereza 2010 Beskydská šachová škola z.s.
7 1805 Markina Sofiia 2011 ŠK Aurora
8 1775 Kubátová Běta 2010 ŠK Duras BVK
9 1773 Kožušníková Daniela 2010 Interchess z.s.
10 1773 Bártová Hana 2010 Šachový klub Světlá nad Sázavou
11 1748 Nová Doubravka Anežka 2011 ŠK Sokol Klatovy
12 1726 Bartečková Nikol 2011 Beskydská šachová škola z.s.
13 1684 Hladká Leontýna 2010 Jezdci Jundrov
14 1671 Bouchalová Květa 2010 Agentura 64 Grygov
15 1660 Kubátová Ema 2010 ŠK Duras BVK
16 1657 Bartečková Valérie 2010 Beskydská šachová škola z.s.
17 1628 Nguyen Nhat Minh Thu 2010 ŠK Aurora
18 1609 Strazhnyk Viktoriia 2011 ŠK 64 Plzeň
19 1552 Krišicová Neli 2010 TJ TŽ Třinec
20 1545 Večeřová Hana 2010 TJ Lanškroun

TOP 20 H12

No Fide Jméno Ročník Klub
1 2212 Filindash Nikita 2013 ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
2 1993 Policar Martin 2012 TJ Náměšť n/Oslavou
3 1978 Velím Vojtěch 2013 Šachový klub Moravská Slavia
4 1975 Bára Jan 2012 ŠK Dopravní podnik Praha
5 1867 Honcharov Makar 2012 ŠK 64 Plzeň
6 1858 Sochor Václav 2012 ŠK ZŠ Horka nad Moravou
7 1847 Rendl Luboš 2012 Šachy Štěpán
8 1813 Zrůst Lukáš 2012 ŠK Spartak Chodov
9 1796 Kala Jakub 2012 Šachový klub Moravská Slavia
10 1775 Artamonov Mikhail 2012 Klub šachistů Říčany 1925
11 1769 Hladký Mikuláš 2012 ŠK Duras BVK
12 1750 Kolář Edvard 2013 Klub šachistů Říčany 1925
13 1738 Šudřich Radek 2012 ŠK Staré Město
14 1720 Kroulík Štěpán 2013 Region Panda, z.s.
15 1718 Gernert Tomáš 2013 Klub šachistů Říčany 1925
16 1711 Sochor Antonín 2012 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
17 1707 Havlík David 2013 Unichess
18 1684 Mrázik Marek 2012 ŠACHklub Tábor z.s.
19 1684 Šotek Matěj 2012 Slezan Opava
20 1683 Koupil Štěpán 2012 2222 ŠK Polabiny, z.s.

TOP 20 D12

No Fide Jméno Ročník Klub
1 1880 Vančáková Veronika 2012 Beskydská šachová škola z.s.
2 1789 Štěpánková Linda 2012 TJ KRALUPY, z.s.
3 1724 Ličková Anna 2012 Unichess
4 1689 Kůsová Nikola 2012 Klub šachistů Říčany 1925
5 1667 Janoušková Eliška 2012 ŠK Líně
6 1634 Lacková Lucie 2012 Beskydská šachová škola z.s.
7 1585 Levchenko Alisa 2012 Jezdci Jundrov
8 1576 Najdková Laura 2013 Beskydská šachová škola z.s.
9 1563 Trčálková Ema 2012 Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
10 1532 Langner Laura 2012 Slavoj Český Těšín
11 1532 Ševčíková Terezie 2013 ŠK Staré Město
12 1502 Jeníková Sabina 2012 ŠK Spartak Čelákovice
13 1500 Hujová Tess 2012 ŠK Spartak Čelákovice
14 1477 Koutecká Magdalena 2012 ŠK 64 Plzeň
15 1467 Koutná Simona 2012 TJ Sokol Zaječice
16 1465 Sengrová Žofie 2013 TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
17 1461 Židková Agnes 2013 ŠK Slavoj Poruba
18 1457 Martikánová Amálie 2013 Beskydská šachová škola z.s.
19 1451 Zádrapová Gabriela 2013 Šachový klub Vsetín, z.s.
20 1440 Junová Alexandra 2013 TJ CHS Chotěboř

TOP 20 H10

No Fide Jméno Ročník Klub
1 1704 Vydra David 2014 ŠK Šenov
2 1676 Temirbek Amirali 2014 ŠK Aurora
3 1669 Trejbal Jindřich 2014 Šachový klub Velvary
4 1660 Buček Vít 2014 Beskydská šachová škola z.s.
5 1649 Lutskiy Mikhail 2015 TJ Bohemians Praha
6 1646 Dlouhý Martin 2014 TJ Lokomotiva Česká Třebová
7 1640 Bukovskij Dmitri 2014 ŠK Aurora
8 1622 Horáček Jan 2014 TJ Lanškroun
9 1601 Macharáček Jakub 2015 ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
10 1585 Křivka Lukáš 2014 TJ Sokol Plzeň-Letná
11 1570 Zelenka Tomáš 2014 TJ Sokol Plzeň-Letná
12 1563 Černý Ren 2014 TJ Bohemians Praha
13 1558 Burel Jan 2014 ŠO Gordic Jihlava
14 1551 Hlaváček Pavel 2015 Beskydská šachová škola z.s.
15 1537 Školoud Josef 2014 ŠK Praha-Smíchov
16 1537 Barták Tobiáš 2014 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
17 1513 Fadrný Jonáš 2014 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
18 1513 Koutecký Václav 2014 ŠK 64 Plzeň
19 1513 Střihavka Petr 2015 TJ Sokol Plzeň-Letná
20 1507 Milián Jakub 2015 Interchess z.s.

TOP 20 D10

No Fide Jméno Ročník Klub
1 1590 Tykalová Barbora 2015 ŠK Sokol Klatovy
2 1455 Chmelová Klára 2014 TJ Štefanydes Polička
3 1442 Tarielashvili Kira 2014 Beskydská šachová škola z.s.
4 1429 Melicharová Tereza 2014 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
5 1410 Fizerová Veronika 2015 Interchess z.s.