Diskusní článek - diskuze o čemkoliv

04.04.2023 04:24 | Zprávy

Diskuzní článek je otevřený prostor pro každého, kdo chce na cokoliv reagovat. Kdo chce sdělit svůj názor a nebo jen tak si s někým popovídat. Není tady omezené téma. Toto je diskuzní článek nss.cz

Pravidla diskuze:

1. Do diskuze smí přispívat každý registrovaný čtenář serveru nss.cz, který neporušil pravidla diskuze.

2. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat.

3. Diskutující nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci či jinak porušovat platné právní předpisy.

4. Nepřípustné jsou urážky, pomluvy, vulgarity, rasizmus či ponižování jednotlivce nebo skupin osob. Nepřijatelná je neúcta vůči zemřelým a jejich rodinám.

5. Diskutující nesmí vyhrožovat násilím jednotlivci ani skupinám lidí.

6. Diskutující nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.

7. Neplacená reklama není povolena. Diskutující nesmí propagovat komerční aktivity a výrobky.

8. Je možné uvádět pouze odkazy na internetové stránky, které souvisejí s danou diskuzí.

9. Šíření spamu v diskuzích není povoleno.

10. Diskutující musí respektovat soukromí jiných osob, nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy či soukromé informace o nich.

11. Diskutující nesmějí zveřejňovat identifikační údaje obětí trestných činů.

12. Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, zejména ty, které nesouvisejí s tématem diskuze a které porušují pravidla diskuze.

* Diskuze nevyjadřuje názory redakce tohoto serveru. Redakce neodpovídá za názory v diskuzi. 

- Moderátorem diskuze jsou: xdav x a Rubinus.

Případné stížnosti na komentáře pište prosím na:  koutnyy@gmail.com . 

78101x 1522071x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (78101) Aktualizovat
Rubinus

Modifikace tanku Leopard

Může jít o obrázek text, kde se píše LEOPARD2 LEOPARD2 LEOPARD 2 LEOPARD 2 LEOPARD 2 LEOPARD 2 LEOPARD 2 M1 ABRAMS LEOPARD 2

+1 /-1 | 09.06.2023 10:11

ciki333

Třeba už konečně havloidním tupcům dojde, proč gen. Řehka zavelel k nácviku mobilizace a proč před pár měsíci došlo k novelizaci Branného zákona...

https://www.youtube.com/watch?v=1UTK8gKtNF4&t=3s&ab_channel=CNNPrimaNEWS

+1 /-4 | 08.06.2023 23:25

HumphreyvanWeiden
Myšlenka dne: "Patriot musí být vždy připraven bránit svoji vlast před svou vládou."
+1 /-1 | 09.06.2023 09:48

Blažina

Většinou druhé označují tupci právě ti kteří jsou sami tupci. Jim samotným tato informace nikdy nedojde. Přitom tupci jsou právě oni.  

+2 /-1 | 09.06.2023 06:41

HumphreyvanWeiden
Jj, Koalice ochotných jako v Iráku. Jenomže teď budeme biti my, tak jako kdysi Iráčané.
+1 /-2 | 09.06.2023 06:23

Rubinus

Kemel: "Nového ředitele ČT už máme. Teď jsem zvědavá, kdo se přihlásí do výběrového řízení na diváka".

+1 /-1 | 09.06.2023 08:28

ciki333

https://www.theguardian.com/world/2023/jun/07/nato-members-may-send-troops-to-ukraine-warns-former-alliance-chief

Bývalý generální tajemník NATO Anders Rasmussen prohlásil, že skupina zemí NATO může být ochotna vyslat na Ukrajinu vojáky, pokud členské státy včetně USA neposkytnou Kyjevu na summitu aliance ve Vilniusu konkrétní bezpečnostní záruky.

Rasmussen prohlásil: "V současné době je v Evropě mnoho zemí, které se snaží o spolupráci s NATO: "Pokud se Aliance ale nedokáže dohodnout na jasném postupu ohledně Ukrajinu, existuje možnost, že některé země mohou podniknout individuální kroky. Víme, že Polsko se velmi angažuje v poskytování konkrétní pomoci Ukrajině. A nevylučoval bych možnost, že se Polsko v této souvislosti zapojí ještě intenzivněji na národní úrovni a budou ho následovat pobaltské státy, včetně možnosti nasazení vojáků na Ukrajině.

„Myslím, že Poláci by reálně uvažovali o tom, že vstoupí do konfliktu a sestaví koalici ochotných, pokud Ukrajina ve Vilniusu nic nezíská. Neměli bychom podceňovat polskou iniciativu, Poláci mají pocit, že západní Evropa příliš dlouho nenaslouchala jejich varování před skutečnou ruskou mentalitou." Atd. atd…

+1 /-0 | 08.06.2023 23:21

Jirikovka@post.cz

Nevěděl jsem ,že je zájem o moji osobu! Včera jsem byl nakupovat v Bille a pak šel jsem do trafiky si podat sportku! Kolem byli občané tmavší pleti! Kabelu jsem měl z boku přes rameno! Když jsem odcházel z trafiky,prodavačka na mě volala: dejte si tu kabelu dopředu,chodí za vama! Hned jsem tak učinil!  To jsem nevěděl,že by občané tmavší pleti ,měli zájem o moji osobu!

+1 /-0 | 08.06.2023 22:53

honzales77

+0 /-1 | 08.06.2023 22:57

Rubinus

K odpálení přehrady mělo dojít až kocem týdne. Ale - ruští šikulkové. To už i to Fučíkovo heslo o zemi, kde zítra znamená již včera, dostává nový význam. Země, kde to, co mělo vybouchnout pozítří, vybuchlo již předevčírem?

Navíc si myslím, že si vyhodili z ruky předčasně trumf. Moc dalších přehrad k odpálení tam již nemají, ledaže by hodili atomovku sami na sebe, jak to údajně řekl Prigožin. Vlastně ještě drží tu jaderku, no, kdyby vítr zrovna foukal od jihozápadu...

+1 /-2 | 08.06.2023 11:17

Jirikovka@post.cz

Kachovka protržena okolí zaplaveno,evakuace občanů!

+1 /-0 | 08.06.2023 22:45

Pavel Capek

Teď už se všude jede narativ, že se to protrhlo samo...[eek] [eek] 

+0 /-0 | 08.06.2023 20:31

Pavel Capek

Ale i zde jsou dvě verze.

1.Přehradu plnili Rusové ( zřejmě aby se protrhla ).

2. Ukrajinci pouštěli vodu z přehrady nad Kachovkou ( proč, těžko říct ).

Každopádně je jasné, že kdyby Rusko nenapadlo Ukrajinu, tak by se to nestalo. Ale možná by se stalo něco jiného ?? [eek] [eek] 

+0 /-0 | 08.06.2023 20:36

ciki333

"A je to venku… Bývalý tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen dal rozhovor britskému Guardianu a poprvé tam nahlas zaznělo to, o čem jsme si tu zatím všichni jen šuškali a odvozovali to od střípečků různých vyjádření. Pokud Ukrajina nedostane na summitu ve Vilniusu záruky, což v praxi znamená, pokud nebude přijata do NATO, mohly by blíže nejmenované země NATO vstoupit do konfliktu samy pod vedením Polska. Někdo to říct musel, Rasmussen je na to ideální, protože oficiálně už nikým není.

Taky se vám stahují půlky?

Černochová nás už půl roku přesně na tuto situaci připravuje. Fiala také. Řehka už vlastně nemluví o ničem jiném. Konflikt NATO s Ruskem… a všechna čest, vymysleli to moc hezky. Henten Západ bude z obliga, jich se to týkat nebude, protože to rádoby nebude válka NATO s Ruskem, ale jen válka některých států NATO s Ruskem.

Jak jsem to říkal včera? Někde tam na Sibiři se nachází atomovka, která má na sobě napsáno Praha… A možná i Brno…

Starý britský sen se naplňuje. Slovani se budou vyvražďovat mezi sebou. Zalužný má nvíc díru v lebce, takže se na něj dá hodit i ten odpálený Nordstrým, že to byla jeho osobní iniciativa a Zelenský o tom nevěděl. USA jsou z obliga… atomová válka nebude a pokud ano, tak to schytá jen Varšava… a nějaká bezvýznamná hlavní města okolo."

https://www.litterate.cz/koalice-obetovanych/

PS. Dobře nám tak, když jsme blbí a dovolili jsme kreaturám aka Fiala, Černochová, Rakušan... dřepět ve vládě. Pokud je Západ z obliga a na porážku půjdou Slované, tak třeba nějaká ta bomba v případě eskalace konfliktu dopadně i na havloidní doupě Prahu. Za těch 80% odevzdaných hlasů koalicím SPOLU a PirStan.

+1 /-2 | 08.06.2023 22:38

ciki333

Děkuji Maďarům a Polákům...

Historická dohoda v EU o migrantech: Kvóty nebudou, pomoc ano.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-historicka-dohoda-v-eu-o-migrantech-kvoty-nebudou-pomoc-ano-232288#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest220_personal_layout_2_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

PS. "Multikulturní obohacení" západních degenerátů Syřanem, po kterém 4 malé děti bojují v pařížské nemocnici o život:

https://t.me/ksbspravy/72927

 

+2 /-2 | 08.06.2023 22:18

ciki333
12 hodin útoku a nic. Ukrajinci si vylámali zuby. Leopardy ztracené, odměna jistá...

Dnes podle zpráv z ruských i ukrajinských zdrojů začala skutečná ukrajinská protiofenziva. Již v noci probíhaly intenzivní boje v oblasti Záporoží, konkrétně u Orechova. Podle vojenských analytiků ovšem pro Ukrajinu neúspěšně.

 

Bývalý švédský voják a politik Mikael Valtersson je z toho, jak se ukrajinská armáda chová, zklamaný a zmatený. „Vypadá to, že předpokládali, že Rusové se prostě složí a opustí své pozice. Jinak si ukrajinské taktiky nedokážu vysvětlit. Útočí vlna za vlnou přímo do ruských minových polí a zón palby,“ uvádí a poukazuje na to, jak jsou to Rusové, kteří jsou obviňováni z používání „lidských vln“ při útoku, ale Ukrajinci se nyní chovají naprosto stejně.

„Když nepřítel zůstane na pozici, tak je to sebevražda. I pokud ukrajinské síly uspějí a prolomí obrannou linii, protože na jednom místě budou mít více zbraní a vojáků, tak v celku prohrají kvůli hrozným ztrátám,“ míní vojenský analytik a jako jediné vysvětlení má, že Ukrajinci Rusy podcenili a předpokládali, že utečou. Proč by si to Ukrajinci mysleli? Podle Valterssona je kyjevská a západní informační válka úspěšná ve vzbuzení dojmu, že Rusové jsou mizerní bojovníci. A že stačí jenom vykopnout dveře a celý dům se složí. Varuje, že tento omyl může stát Ukrajinu podporu Západu. A zdá se mu ironické, že Ukrajinci nyní dělají stejnou chybu, jako na začátku války Rusové, totiž že podceňují protivníka.

Dle analytika utrpěli Rusové i Ukrajinci při útoku ztráty, ale Ukrajinci větší. A hlavně, v podstatě nic nezískali.

Zdroj: 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/12-hodin-utoku-a-nic-Ukrajinci-si-vylamali-zuby-Leopardy-ztracene-odmena-jista-737598

+3 /-4 | 08.06.2023 18:42

Semod
Ciki, ciki, je to tak, děláš tady osvětu a ze sebe popletu ... což ti k tvému věku a stranické příslušnosti laskavý čtenář s radostí promine.
+2 /-2 | 08.06.2023 20:35

HumphreyvanWeiden

Spousta zbytečně promrhaných životů.

+2 /-1 | 08.06.2023 20:10

Semod
Ano Humphrey, toť vizitka Vladimira Vladimiroviče Putina.
+1 /-1 | 08.06.2023 20:46

HumphreyvanWeiden
"Peterková u soudu byla, přesto ji odsoudili v nepřítomnosti. Nezákonné, říká předseda Českého helsinského výboru." Žijeme ještě v právním státě nebo už tady vládne Taliban?
+1 /-3 | 08.06.2023 13:29

Jirikovka@post.cz

Peterkovou znám z jejich hudebního pořadu TV Šlágr! S panem Peterkou nazpívali velice pěknou píseň o Covidu a závěr byl jak místo roušek si Peterka s Peterkovou dali hlavy k sobě a nasadili si Peterkové podprsenku!

+1 /-1 | 08.06.2023 20:35

ciki333

Muška to dokázala!

Muchová - Sabalenka 7:6 6:7 7:5

https://www.livesport.cz/zapas/tWqiTEE7/#/prehled-zapasu/prehled-zapasu

+2 /-0 | 08.06.2023 18:27

Abstinující Kněz
Muška jenom zlatá, krásná otočka. Sabalenka se tam na konci jen klepala a čekala na smrt. Vzpomínám na Káju, když hrála u nás v Pv extraligu ještě jako mladý kůzle. Už tehdy ten styl tenisu byl na ženskou unikát a je dobře, že je ve finále RG :-)
+1 /-0 | 08.06.2023 18:25

honzales77
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-0 | 08.06.2023 18:05

HumphreyvanWeiden
"Hodný" syrský terorista pobodal ve Francii osm dětí. Jeden z mnoha důsledků "války proti terorismu".
+2 /-2 | 08.06.2023 12:02

ciki333

Všechno nejlepší Jarku k životnímu jubileu a díky, že jsi nepodlehl tlaku havloidů a ponechal si Puškinovu medaily:

Pláva proti prúdu a nastavuje zrkadlo! Český spevák Jaromír Nohavica dal po  papuli liberálnym fanatikom! | Koala Feed

https://www.youtube.com/watch?v=y-mintvBH8M&list=PLDAC1BB991A4BCA47&index=3&ab_channel=pidzej78

 

+3 /-5 | 07.06.2023 21:46

HumphreyvanWeiden

Taky blahopřeji a moc mu fandím.

Byl proti komunistům a nebojí se ani libtardů. Proto ho taky komouši obého ražení tolik nenávidí.

Tak na jeho počest připomenu Haleluja a Počkáme co řekne.

Tak ať se daří dál naštvávat fanaticos !

+3 /-5 | 07.06.2023 22:11

Rubinus

Také pro zdejší puťky je tu jedna písnička.

+0 /-2 | 08.06.2023 08:55

Semod
Je to pěkná dvojka ... ten řezník z Kremlu a udavač z Těšína.
+4 /-2 | 07.06.2023 21:59

ciki333
České Palermo: Advokát zaregistroval celkem 6 porušení zákona na spravedlivý soudní proces s Janou Peterkovou, soud namísto původce dezinformace odsoudil mediálně známou osobu, která dezinformaci uvěřila a ministr spravedlnosti už dokonce začal advokátovi vyhrožovat “zahájením” jako v dobách před rokem 1989, když režim zahajoval advokáty, kteří až moc pomáhali obviněným a nespolupracovali s prokuraturou! V jaké společnosti to žijeme, kde advokáti musí sepisovat otevřené dopisy ministrům spravedlnosti?

https://aeronet.news/ceske-palermo-advokat-zaregistroval-celkem-6-poruseni-zakona-na-spravedlivy-soudni-proces-s-janou-peterkovou-soud-namisto-puvodce-dezinformace-odsoudil-medialne-znamou-osobu/

 

Otevřený dopis JUDr. Norberta Naxery

Ministru spravedlnosti

JUDr. Pavlu Blažkovi

Vážený pane ministře,

obracím se na Vás kvůli Vašim výrokům ohledně incidentu u Městského soudu v Praze dne 30.5. 2023.

Jednalo se o odvolací řízení s občanskou aktivistkou Janou Peterkovou, která je souzena za šíření poplašné zprávy, i k tomuto se musím vyjádřit. Hlavní “poplašnou zprávou” či dezinformací bylo, že v domově s pečovatelskou službou v Měšicích umírají pacienti po očkování, což pravděpodobně nebyla pravda. Paní Peterková se však vědomě nedopustila šíření žádné poplašné zprávy. Atd. Atd...

+3 /-6 | 07.06.2023 21:53

ciki333

https://aeronet.news/video-dvojice-ukrajinskych-vojaku-prebehla-pod-palbou-vlastnich-jednotek-na-stranu-ruske-armady-ofenziva-ukrajinske-armady-se-promenila-v-ustup-ale-do-ustupujicich-vojaku-strili-karne-jednotky-afu/

"Pro oba ukrajinské vojáky je to v podstatě životní výhra v loterii, neboť si zachránili život. Navíc mají jistotu, že nebudou vyměněni při výměně zajatců, protože přeběhnutí fronty není považováno za zajetí v boji, ale za dezerci, takže tito vojáci si tím pojistili, že je nevrátí během výměny zajatců na Ukrajinu, což by znamenalo jejich okamžité a nové odvelení znovu na frontu. Jak je vidět, z velkolepě ohlašované ukrajinské ofenzívy jsou nakonec dezerce.

Přebíhání fronty k nepříteli je důkazem, že Ukrajinci mají k Rusům na frontě větší důvěru než k vlastním velitelům a nadřízeným. Těm Ukrajincům se nelze divit, protože chtějí přežít, mají doma své rodiny a válka proti Rusům je zaručená cesta na krchov. Především je jasné už hlavně ukrajinským vojákům, že tahle válka nemá vojenského řešení a musí dojít k dohodě mezi Moskvou a Kyjevem a také ke komplexní revizi Bělověžských dohod a rovněž k revizi Budapešťského memoranda."

+3 /-8 | 07.06.2023 17:09

HumphreyvanWeiden

Malý zázrak v tomto šíleném světě. Chlapcům blahopřeji k záchraně vlastního života.

Ovšem kromě Ukrajiny naši libtardi bojují i jiné války. Další důkaz zvrácenosti západního světa - Irsko plánuje zabít 200 000 krav kvůli "záchraně klimatu". Tzv. "Liberální demokracie" je rakovina západního světa.

+3 /-5 | 07.06.2023 19:18

Semod
Dnešní politická školení Humphreye hovoří jasně ... Humphrey se opět předávkoval a potom rozum plnými hrstmi rozdával.
+4 /-1 | 07.06.2023 20:16

istr

Nebylo by jim líp na šachách v Teplicích? :D

+3 /-0 | 07.06.2023 18:44

Rubinus

Zjitřená atmosféra u soudu s Tušlem. Celý článek. Jako kdyby mi tam byl někdo nějak povědomý.

+2 /-2 | 07.06.2023 13:07

ciki333

Ani tzv. "komunisti" při soudních procesech s disidenty nehlídali souzené osoby v neprůstřelných vestách a se samopaly. Vláda Petra Fialy zavádí do českého prostoru fašistické manýry:

+3 /-5 | 07.06.2023 17:21

Pavel Capek

To je jak kdyby soudili šéfa mafie ! :-D :-D  A zatím je to jen dezolát v exekuci...:-D :-D [cry] 

+1 /-1 | 07.06.2023 19:06

Rubinus

Disidenti také nezkoušeli dělat virvál v soudní síni. To by s nimi rychle vyběhli a oni to věděli. Trochu velké, kvůli tomu jsem dával jen link.

+1 /-2 | 07.06.2023 18:25

ciki333
Unikátní záběry přeběhnutí ukrajinských vojáků pod palbou vlastních jednotek na stranu Rusů.

https://rumble.com/v2sj434-uniktn-zbry-pebhnut-ukrajinskch-vojk-pod-palbou-vlastnch-jednotek-na-stranu.html

PS. Dobrá věc se podařila. Jateční ukrajinská zvířátka na poslední chvíli unikla z mlýnku na maso. Video zcela jistě poslouží jako inspirace pro další násilně odvedené brance. Proč by měli nesmyslně umírat v proxy válce za USA, EU a zkorumpovanou banderovskou vládu?

+4 /-4 | 07.06.2023 17:05

HumphreyvanWeiden

Útok na přehradu Kachovka - cui bono?

Prospěch z toho má jen a pouze Ukrajina. Zdalipak to zohlední při hodnocení "téměř válečného zločinu" náš PePa ?

+2 /-5 | 07.06.2023 11:21

HumphreyvanWeiden

Zajímavý vývoj v USA okolo zničení Kachovské přehrady. Ještě včera měli Američané "důkazy" o ruské vině, teď najednou "váhají".

Asi se ta lež dá těžko obhájit.  :- D D

+2 /-3 | 07.06.2023 13:24

Jirikovka@post.cz

Sláva USA!

+2 /-4 | 06.06.2023 23:03

Abstinující Kněz
Sláva Plátovi!
+0 /-2 | 07.06.2023 07:46

Jirikovka@post.cz

Nikdy!

+1 /-1 | 07.06.2023 09:07

Abstinující Kněz
Navždy!
+0 /-3 | 07.06.2023 09:47

HumphreyvanWeiden

No jo, chudá a zaostalá východní Evropa.

: - D D D

+1 /-2 | 06.06.2023 23:16

Abstinující Kněz
Tento komentář byl smazán a diskutující byl zablokován pro porušení pravidel diskuze.
+3 /-5 | 06.06.2023 18:05

Jirikovka@post.cz

Jsem zvědav,co si nepřítel připraví,aby Jirikovce ztrpčil jeho 74 narozeniny dne 26.6!

+0 /-1 | 07.06.2023 06:30

Abstinující Kněz
No šlapku nedostaneš, leda tak šlapkou po tlamě :-D
+0 /-2 | 07.06.2023 07:44

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán a diskutující byl zablokován pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-1 | 07.06.2023 09:43

Jirikovka@post.cz

Já nevím že se pořád o mě zajímáte! Já mám zájem jen o kefír a čokoládu!

+0 /-1 | 06.06.2023 20:56

HumphreyvanWeiden

Sbohem USA. Svět se loučí s americkou nadvládou.

Američanům zůstává věrná už jen zaostalá východní Evropa.

+2 /-5 | 06.06.2023 22:17

ciki333

https://echo24.cz/a/HSgTT/zpravy-domov-snemovna-resit-uprava-znasilneni-dve-varianty-stacit-nesouhlas-obeti

„U varianty, která by ponechala stávající znění definice znásilnění, by ministerstvo chtělo výslovně stanovit, co se myslí "bezbranností". Mělo by jí být i o to, když oběť činu ztuhne a nedokáže reagovat. Trestný čin "nesouhlasný pohlavní styk" by pak zahrnoval případy, kdy se styk uskuteční bez násilí, ale proti vůli oběti, která s ním nesouhlasí. Výhodou první varianty by podle ministerstvo bylo to, že by se na ni dala použít převážná část existující judikatury.“

„Pokud by se politici přiklonili k druhé navrhované variantě, znásilnění by nevyžadovalo projev násilí a byla by jím soulož nebo srovnatelný pohlavní styk, se kterým oběť projevila nesouhlas. I v tomto případě by vznikl nový trestný čin, a to "sexuální útok", který by podle ministerstva zahrnoval "méně závažné sexuální praktiky".“

PS. Neuvěřitelně gumové paragrafy. Jakákoliv zhrzená a odkopnutá milenka, manželka… dostává mocný nástroj k pomstě. Kolikpak ženských bude na policii, u soudu... tvrdit že před půl rokem, rokem, dvěma roky…“ztuhlo“ a s pohlavním stykem nesouhlasilo. Bílí heterosexuální muži se stanou lovnou zvěří. Progresivismus akceleruje. Blíží se doba, kdy za dobrovolnou kastraci mladí muži obdrží od státu jednorázovou finanční odměnu. Jestlipak podobné kraviny řeší černoši, cikáni, arabové?

+2 /-4 | 06.06.2023 21:52

ciki333

Ještě dovětek...Karjakin, kdysi meněcenný etnický Rus s ukrajinským pasem a rezidencí na Krymu, je pro mne silnou morální autoritou. Pevný jako ocel ve svých zásadách...Nikdy se nesklonil před licoměrným a zdegenerovaným Západem, nehanil Rusko, aby mohl vydělávat aka někteří renegáti v prestižních uzavřených turnajích špinavé dolary a €. Mám dva sny: Vidět na Rudém náměstí přehlídku RA po vítězství nad banderovci a potřást si pravicí se Sergejem Karjakinem...

+7 /-11 | 02.06.2023 21:50

xdavx x

psal jsem ze na to tady kaslu... pokrytcu uz mam plne zuby, a pokud nekdo nema problem s mrtvymi srbskymi detmi ale muze se posrat z ukrajiny, je pro me pokrytecke prase. a z takovych mi je blbe... nestoji mi to za to. 

+5 /-10 | 03.06.2023 00:58

Blažina

Skvělý nápad. smiley Hlavně se nevracej.

+4 /-4 | 05.06.2023 20:58

Abstinující Kněz

Souhlas :-)

+3 /-1 | 06.06.2023 08:46

ciki333

"Útok na ukrajinskou přehradu Nová Kachovka je podle dodatkového protokolu k Ženevským úmluvám válečným zločinem, uvedlo české ministerstvo zahraničí."  :-D :-D :-D :-D

PS. Otázkou ovšem zůstává, kdo tento "válečný zločin" spáchal. Havloidní presstituti měli okamžitě jasno...Viníkem je, jak jinak, RuSSko. Nyní zmlkli a zřejmě čekají, až se vzbudí Joe Biden, aby problém ozřejmil. Situace je obdobná, jako když do polského JZD dopadla raketa a zabila dva traktoristy....

 

+3 /-5 | 06.06.2023 16:48

Semod
Proruský fanatik ciki opět fantaziruje ... a mě baví, protože on ty své přednášky myslí vážně a já rád nahlédnu do duše obdivovatele Владимирa Владимировичe Путинa.
+3 /-1 | 06.06.2023 20:14

Rubinus

Ať už se to stalo jakkoliv, bez ruské okupace by se to nejspíš nestalo. Ruští partyzáni údajně již vědí. A ještě jeden článek - Hrot.

+1 /-1 | 06.06.2023 17:52

Remcik z Banika

Ale tady je přece hrozné to, že ministerstvo zahraničí ČR vůbec vydá takovéto prohlášení s konkrétním obviněním, které nemá ozdrojované a neví, jestli je pravdivé. 

+2 /-0 | 06.06.2023 18:33

Pavel Capek

Rukou společnou a nerozdílnou...

+1 /-3 | 06.06.2023 19:31

Pavel Capek

S tou Kachovkou... Pokud se ptáme cui bono, tak to vypadá celkem jasně. Rozvodněný Dněpr znamená, že ukrajinská ofenziva ( pokud vůbec nějaká byla ) skončila.

To ovšem nemění nic na tom, že Lipavský je blb !

+1 /-3 | 06.06.2023 19:26

Pavel Capek

Na téma co by se nestalo, kdyby se nestalo to před tím :

Luděk Sobota - Poděkování

+0 /-2 | 06.06.2023 19:15

Jirikovka@post.cz
FALEŠNÁ OBJEDNÁVKA! Přišlo mi na email že mám zaplatit 800 kč,že jsem si u pana Cveka objednal on- line trénink ! Já si nic neobjednal tak nic platit nebudu! Je to práce nějakého lumpa za účelem připravit mě o 800 kč! Jsem starobní důchodce o online trénink nemám zájem! Tento trénink je vhodný pro mládežníky!
+0 /-1 | 05.06.2023 10:34

Jirikovka@post.cz

To nemá obdoby! Škůdce pokračuje dál! Nyní na mé jméno objednal u Firmy Eros  tyto věci! Anální kolík,anální vibrační kuličky,anál vibrátor,lubrikační gel s kondomem! Cena stoupá 1 869 kč! Co je to za prase,co nedá pokoj!  Je tam komplexně moje jméno,adresa,email telefon! Musím firmě Eros poslat zprávu,že se jedná o podvod! Vzkaz praseti: jsili šachista posereš každý vážný turnaj! To je mé velké přání!

+1 /-1 | 05.06.2023 23:06

Abstinující Kněz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-2 | 06.06.2023 07:27

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-2 | 06.06.2023 07:38

ciki333

+4 /-2 | 03.06.2023 22:01

honzales77

Bernd Posselt je velkým odpůrcem Benešových dekretů. Podle Posselta patří Benešovy dekrety na „smetiště dějin“.

Koncem roku 2015 Posselt podpořil otevřenou migrační politiku kancléřky Angely Merkelové, když prohlásil „Ti lidé přišli, jsou u nás, a musíme to tedy zvládnout. Alternativa nebyla. Je to test schopností naší společnosti.“

Posselt byl jako europoslanec zastáncem nezávislosti Kosova na Srbsku.V únoru 2018 Posselt vyzval k rezignaci rakouského vicekancléře Heinze Christiana-Stracheho za jeho slova, že Kosovo je podle srbského práva nadále součástí Srbska. Podle Posselta jsou lidé jako Strache „trojskými koněmi (ruského prezidenta Vladimira) Putina v EU“.

V červnu 2018 Posselt kritizoval české politiky, kteří nesouhlasili s výrokem německé kancléřky Angely Merkelové o neexistenci morálního a politického ospravedlnění pro vysídlení Němců z Československa a dalších zemí střední Evropy, a prohlásil, že část českých politiků míří zpět „do komunistické minulosti“.

Zdroj:wikipedia.org

+2 /-1 | 03.06.2023 22:29

HumphreyvanWeiden
Berndt Posselt jde věrně v šlépějích svého slavného krajana Adolfa Hitlera. Pro toho byl Edvard Beneš taky největší nepřítel.
+2 /-3 | 04.06.2023 05:28

OldřichKuželka
+1 /-1 | 06.06.2023 08:08

honzales77

Řepka se rval za Fiorentinu i West Ham. "Finále v Edenu je nedůstojné," řekl rezolutně 

Do toskánské metropole se stěhoval v roce 1998 po třech sezonách ve Spartě. "Až tam jsem začal být profesionálem. Do té doby jsem byl spíš poloamatér. Až ve Florencii jsem pochopil, co je to profesionální fotbal," řekl odchovanec Sokolu Brumov.

"V té době moc obránců z Čech do Itálie nechodilo. Angažmá bylo úžasné, měl jsem tam skvělého trenéra Giovanniho Trapattoniho, ale nakonec to dopadlo špatně a musel jsem odejít," pokračoval Řepka, jehož dalším zaměstnavatelem se stali "Hammers", kde začal bilancí dvou červených karet ve dvou zápasech.

"V tu chvíli kroutili hlavou, koho koupili, ale myslím si, že jsem tam celkově zanechal dobrý dojem a že mě mají fanoušci do dnešního dne rádi," konstatoval Řepka, který má dle vlastních slov o něco bližší pouto k Fiorentině, ale vítězství přeje i londýnskému celku.

"Bude to vyrovnané a po penaltách vyhraje West Ham," tipnul si v závěru rozhovoru.  

 Vzhledem k očekávanému příjezdu desítek tisíc Angličanů a Italů proto vzniknou v Praze dvě fanzóny - příznivci West Hamu budou na Letenské pláni, fanoušci Fiorentiny na Výstavišti.

To bude v Praze svátek fotbalu s veselými tábory!

 

+0 /-0 | 05.06.2023 22:32

Jirikovka@post.cz

Řepka byl přece známý násilník na Českých stadionech! 

+0 /-1 | 05.06.2023 22:48

honzales77

Krajský soud v Plzni ho v lednu 2020 podmíněně propustil z vězení.Chodil i pracovat do jedné z pekáren během pobytu!Uložil mu dohled probačního úředníka a zkušební dobu na tři roky.Teď už je v chomoutu s Kateřinou Kristelovou tak snad už s ním bude klid!

+0 /-0 | 05.06.2023 22:59

Jirikovka@post.cz

Teď jsem sledoval losování Sazka mobil šance! Moderátor hlásil: losovací osudí zkontroloval státní notář! Tento notář je jak paní Colombová! Všichní ví,že existuje,ale nikdo ji z diváků neviděl! Proč se v Sazce již mnoho let skrývá notář? Kdyby měl čisté svedomí,nebude se skrývat!!

+0 /-2 | 05.06.2023 20:23

Jirikovka@post.cz

Tady to úplně upadlo! Žádná aktivita není co číst!

+0 /-0 | 05.06.2023 08:40

HumphreyvanWeiden
Něco potěšujícího pro zdejší libtardy. Drtíme Rusko v inflaci - to má v současnosti 2,3%, ten rozdíl je nejvyšší v tomto miléniu. Potlesk pro Fialového génia!!
+2 /-3 | 04.06.2023 15:43

Rubinus

Z jednoho pozapomenutého diskuzního serveru:

Dal jsem kdysi tchýni k Vánocům knihu "Kladivo na čarodějnice". Dlouho jí ležela v knihovně, ale minulý měsíc se do ní začetla. Dnes si mi postěžovala, že ta kniha je natolik odporná, že ji nehodlá dočíst. Dokonce se dnes ráno rozhodla a zahodila ji do řeky, která jim teče za zahradou. Já teď spěchám domů, protože mám jeden výtisk ve své knihovně. Namočím ji v umyvadle a strčím jí ji do nočního stolku. Pravděpodobně za to shořím v pekle, ale i tam se budu ještě dlouho smát :)

+1 /-2 | 04.06.2023 13:14

Jirikovka@post.cz

Němci byli vždy naši nepřátelé! Za války byli Sudeťáci horší než Říští Němci! Až nyní jsou s námi v přátelském vztahu!

+0 /-0 | 04.06.2023 08:30

Rubinus
+3 /-2 | 04.06.2023 00:38

honzales77
Vložte obsah
+0 /-1 | 03.06.2023 18:53

Rubinus

Může jít o obrázek 7 lidem , newsstand , davu a textu

Na FB se objevila fotka bývalé šachové prodejny z doby zápasu Fischer-Spasskij. Tak vzpomínka. Ta prodejna chybí, ale v dnešní době, kdy lze vše koupit přes net, není jisté, zda by se udržela.

+6 /-1 | 03.06.2023 00:29

honzales77

Komu jsme tehdá fandili asi Borisovi nespíš!?Jaká léta byla zlatá období šachu?Nevěděl jsem,že existovala šachová prodejna.Kdesi v jisté pasáži na Václaváku je šachová knihovna s kavárnou teda jestli se nemýlím!Vím,že se v Praze instalovali šachové stolky před pár lety v různých lokacích.

+0 /-0 | 03.06.2023 11:47

Rubinus

Komu asi... Borisovi fandil oficiální tisk. Osobně ho znal málokdo, takže sotva kdo znal jeho názor na rok 1968. Tak komu asi mohla skoro celá republika čtyři roky poté fandit? Některým, jako Robertu Cvekovi, to vydrželo dodnes.

+2 /-1 | 03.06.2023 18:33

Rubinus

Ta není tak docela v pasáži, ale přímov v hotelu -Juliš, ve 2.patře. Hrával tam třeba DPP Praha zápasy 1. a 2. ligy. Ceny ovšem nejsou asi příliš lidové, kavárna U Nováků je bohužel dávná minulost.

+1 /-1 | 03.06.2023 18:07

honzales77
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-0 | 03.06.2023 18:04

Pavel Capek

Ministr Nekula to nemá lehké...

+3 /-1 | 03.06.2023 13:10

HumphreyvanWeiden

Hódně dobrý !

wink

+1 /-1 | 03.06.2023 17:38

lubomir1959

Můj názor je naprosto jasný a neměnný: Politika do sportu nepatří. Tak jak se mi nelíbí poklekávání anglických fotbalových týmů před utkáním, úplně stejně se mi nelíbí trestání sportovců JAKÉKOLIV země za něco, co nemohli ovlivnit. Tak jak dřív nebyli sportovci USA trestáni za agresi USA ve Vietnamu, Iráku, Sýrii, Afghánistánu, bombardování Jugoslávie, zrovna tak nechápu, ač Rusům rozhodně V NIČEM nefandím, proč jsou ruští sportovci trestáni za činy a rozhodnutí Putina, které nemohli nijak ovlivnit. Rovněž nepřijetí Ukrajinců do turnaje nelze schvalovat. To jestli brání či nebrání svoji zemi, je jejich rozhodnutí a pořadateli turnaje je po tom to hnědé, co nevoní. Rozkazy Zelenského mám, všichni asi tušíte, kde! Zelenský naší zemi nemá co poroučet, poslal bych ho s jeho rozkazy do jisté části těla, ale krk ani ucho to není.

+5 /-6 | 03.06.2023 07:31

honzales77

Když řeknete, že politika do sportu nepatří, podporujete tím Rusko!Opáčilo by se spousta lidí!Taky jsem myslel,že politika do sportu nepatří,ale spousta událostí a článků mě vyvedla z omylu!Politika by do sportu patřit neměla,ale od samých počátků novodobého sportu do něj patří.

Sport a politika k sobě patří. Nad politické uvažování se nepovznesl už Pierre de Coubertin | Plus (rozhlas.cz)

+1 /-3 | 03.06.2023 12:00

lubomir1959

Několikrát jsem zcela jednoznačně sdělil, že Rusko NEPODPORUJU! Pro ty méně chápavé: Měřím všem stejným metrem, úplně stejně, jak odsuzuju USA za zvěrstva, která byla páchána ve Vietnamu, Jugoslávii, Iráku a dalších státech, tak úplně stejně odsuzuju zvěrstva, která nyní páchají Rusáci. Takže tak. Rozdíl je jen v tom, že dřív proti USA nebyly uplatňovány žádné sankce a žádnému americkému sportovci nebylo bráněno v účasti na vrcholných akcích a Rusům ano. Pro ty pomaleji myslící nebo nemyslící opakuju: nemám ani ten nejmenší důvod se Rusáků zastávat, už jsem to napsal několikrát, ale tvrdím, že velmoce jsou všecky stejné, jedna za osmnáct a druhá za dvacet bez dvou. Pro naši kolaborantskou vládu mám jen maximální pohrdání. 

+2 /-4 | 03.06.2023 17:19

Pavel Capek

Bohužel mají politici tendenci sport využívat a zneužívat. [sick] Klasickým příkladem mohou být olympijské hry :

Berlin 1936 , Moskva 1980 , Los Angeles 1984 .

+3 /-0 | 03.06.2023 13:04

Pavel Capek

Aktuální parafráze vtipu pana Renčína :

+3 /-1 | 03.06.2023 13:07

Krolop

Prý odešla osobnost, tedy možná, málem. Po Jirikovce je Kuželka druhým zdejším králem.

+4 /-4 | 03.06.2023 06:05

Remcik z Banika
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+1 /-0 | 02.06.2023 22:48

Remcik z Banika
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-0 | 02.06.2023 23:13

Remcik z Banika
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-0 | 02.06.2023 23:45

ciki333

Kam zmizel David B.?

+2 /-2 | 02.06.2023 22:39

Remcik z Banika

Myslím, že je David zabanovaný nebo na to sere, ale nevím. Pardon kašle.  A pan Kadlec už dlouho nic nenapsal.

+2 /-0 | 02.06.2023 22:45

istr

Byl anihilován.

+1 /-0 | 02.06.2023 22:41

ciki333

Davida zabanovali? Na jak dlouho?

+0 /-0 | 02.06.2023 22:42

istr
Písnička na dobrou noc... https://youtu.be/Q_RHQidU07s
+2 /-0 | 02.06.2023 22:40

Remcik z Banika
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+1 /-0 | 02.06.2023 20:36

OldřichKuželka

Chtěl bych ještě jednou upozornit ty, kteří třeba nečetli, že zde již nebudu přispívat, jelikož provozovatel webu má očividné problémy sám se sebou, nesmyslně maže normální příspěvky, proto tady nemá smysl setrvávat a stále dokola číst "Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze. " Web ztrácí jednu ze svých největších osobností... 

+4 /-1 | 02.06.2023 21:11

Remcik z Banika
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-0 | 02.06.2023 21:34

ciki333

Kuželko, než definitivně odejdete...

Víte, co je pro muže nejsilnějším zážitkem při felaci (dodávám prováděné ženou)?

+0 /-1 | 02.06.2023 21:31

ciki333

Karjakin odmítl účast na Světovém poháru… Neustoupím ze svých zásad. Díl III.

Kromě Karjakina obdrželi pozvánku na Světový pohár v Baku také Rusové Vladimir Fedosejev, Anton Demčenko, Alexej Sarana, Michail Antipov, Arsenij Nestěrov, Andrej Esipenko a David Paravjan. Na turnaj žen jsou pozvány Alexandra Gorjačkinová, Leia Garifullinová a Alina Bivolová.

V prosinci 2022 FIDE prodloužila šachistům z Ruska a Běloruska povolení hrát na turnajích pod vlajkou své organizace do 1. ledna 2024. Sergej poměrně dlouho nesoutěžil - a teprve 7. května sehrál Karjakin na mistrovství Ruska družstev v Soči svou první partii v klasickém šachu od udělení sankcí v roce 2022.

Jako člen týmu Moskevské oblasti porazil černými figurami vítěze mistrovství světa družstev 2019 Vladislava Artěmjeva. V Soči hrál Sergej v novém postavení - jako prezident Moskevské oblastní šachové federace.

V poslední době Karjakin startoval v reprezentačních turnajích jako Chess Stars (v letech 2022 a 2023), GP Region Cup a Moscow Open-2022. Až účast na Ruském mistrovství družstev umožnila Segejovi  návrat na žebříček FIDE. Má šanci se probojovat do TOP Ten, ale na mistrovství světa v Baku určitě nebude...

Zdroj: 

https://www.sport-express.ru/chess/reviews/pochemu-rossiyskiy-grossmeyster-sergey-karyakin-otkazalsya-vystupat-bez-flaga-i-gimna-v-chem-prichiny-otkaza-2084933/

+4 /-4 | 02.06.2023 21:28

ciki333

Karjakin odmítl účast na Světovém poháru… Neustoupím ze svých zásad. Díl II.

 

 

Ruský velmistr se tedy prestižní šachové akce nezučastní, protože je to pro něj principiální záležitost. A to i přesto, že 1.6.2023 se Karjakin vrátil do žebříčku FIDE, v jehož aktualizované verzi mu patří 11. místo (2750 bodů).

Ve svém videu se velmistr ptal na názor svých předplatitelů. Na kanálu Telegram spustil anketu, týkající se vystoupení na SP bez ruské hymny a vlajky. "Rád bych slyšel váš názor, protože si svých odběratelů vážím. Je pro mě důležité slyšet slova podpory. Hlasujte pro správnou věc," dodal šachista.

Do současné doby podpořilo Sergejův principiální postoj 85 procent lidí, kteří odpověděli, že účast bez ruské hymny a vlajky by byla chybná. Celkem se ankety zúčastnilo více než dva tisíce respondentů.

Stejný postoj zastává Karjakin od začátku Speciální vojenské operace na Ukrajině. V únoru 2022 byl vyloučen z FIDE a v březnu byl na půl roku diskvalifikován za podporu SVO. Sergej později prohlásil, že se bude účastnit mezinárodních soutěží pouze v případě, že bude sportovcům vrácena ruská vlajka.

+4 /-3 | 02.06.2023 21:26

ciki333

Сергей Карякин.

Karjakin odmítl účast na Světovém poháru… Neustoupím ze svých zásad. Díl I.

Ruský velmistr opět bude chybět na významném turnaji kvůli politice, tentokrát však z vlastní iniciativy.

Sergej Karjakin obdržel od Mezinárodní šachové federace (FIDE) pozvánku na Světový pohár, který se bude konat v ázerbájdžánském Baku od 29. července do 25. srpna, přestože se na turnaj kvalifikoval díky mistrovství světa 2021. Ruský velmistr však účast v soutěži odmítl. Důvodem je principiální postoj - v současné době mohou Rusové soutěžit v šachu pouze s neutrálním statusem, tedy bez vlajky a hymny. Sergej, přestože SP patří k jeho oblíbeným, neporuší své zásady.

FIDE 30. května zařadila Karjakina na startovní listinu do Světového poháru. Ruský velmistr měl potvrdit účast do 2. června. Ve čtvrtek 1. června však Sergej na kanálu Telegram oznámil, že se z turnaje odhlásil.

Karjakin k události uvedl: "Drazí přátelé, obracím se na vás v důležité věci. Obdržel jsem pozvání od FIDE k účasti na Světovém poháru. Je to můj oblíbený turnaj, který se hraje vyřazovacím systémem. V minulých ročnících jsem byl nejednou velmi úspěšný. Nyní jde o to, že na nadcházejícím turnaji nebudu moci reprezentovat svou vlast pod ruskou vlajkou a v případě úspěchu neuslyším ruskou hymnu. S tímto kategoricky nesouhlasím a můj postoj se nemění, jak jsem již mnohokrát avizoval."

+4 /-5 | 02.06.2023 21:25

Semod
Tento článek je bezesporu výstavní skříní RP šachy ... jeden píše a druhý maže ... ono to je jako se psem ve městě, pes se vysere na chodník a páníček pokud není hovado tak to hovno po něm uklidí.
+2 /-4 | 02.06.2023 19:19

ciki333
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-1 | 02.06.2023 18:12

Krolop

Zdá se, že tento článek by mohl skutečně vejít do nějaké té knihy smutných rekordů. Už jenom tím počtem smazaných komentů, to se fakt jen tak nevidí.

+6 /-0 | 02.06.2023 17:32

honzales77

Vy jste nestihl stejně jako já včera dnešní Kovka-kněz talk!Dneska byl díl Facka.

+2 /-1 | 02.06.2023 18:10

HumphreyvanWeiden

Pozitivní zprávy z politiky ať je den krásnější a diskuze přátelštější.

Markéta PA opět nezklamala a udělala radost všem.

"Pokud existuje jeden národ, který vstoupí do dějin tím, že změnil geopolitickou a bezpečnostní realitu v Evropě k lepšímu, budou to Ukrajinci".

Takový výrok musí potěšit každého.  :-D D D

+3 /-2 | 02.06.2023 15:37

ciki333
+2 /-1 | 02.06.2023 01:24

Jirikovka@post.cz

Na snímku je Joe Biden jak havaroval a upadl na zem v U.S. letecké akademii! Není se co divit! Je to starý pán,má 80 let a nohy již neslouží! Já tolik nemám a také jsem včera havaroval! U silnice jsem zakopl o rantlík vysoký tak 2 cm! Padl jsem do silnice a protrhl rifle! díra asi 4 cm! Odneslo to koleno ale ne moc! V rámci ošetření jsem musel díru v riflích zvětšit na 10 cm! Vypadal jsem jako někteří mladí,kteří mají rošklubané rifle záměrně! Vstát mi pomohla paní s jedním mladíkem! Příčina pádu byla že šoupu nohama při zemi proto jsem zakopl o tak malý rantlík! Bylo dobré,že nejelo zrovna žádné auto na mé straně,když jsem vpadl do silnice! Stáří nese už s sebou rizika!

+1 /-0 | 02.06.2023 07:19

Abstinující Kněz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-1 | 02.06.2023 08:12

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 02.06.2023 09:47

Abstinující Kněz

Zdeňku, ses teda plácnul přes kapsu :-D :-D

+0 /-2 | 02.06.2023 07:09

ciki333

Dvě fanynky si povídaj...

„Jitko, a hulíš?“

„Jo.“

„A za jak dlouho vykouříš Spartu?“

„I s trenérem tak za hoďku a něco.“

+2 /-1 | 02.06.2023 00:27

honzales77

Díval jste se na tabulku na konci Fortuna ligy?Matematicky Sparta i Slavie shodně 78 bodů.Vzájemné zápasy z pohledu Sparty 0:4,3:3, nadstavba 3:2.Slavie má lepší skóre celkový tak i ze vzájemných zápasů.Rozhodl nakonec nebo spíše zlomil to poslední vzájemný zápas v nadstavbě.

+0 /-0 | 02.06.2023 12:13

Abstinující Kněz

Rozhodlo to, že Sparta byla první po základní části. Taková byla pravidla.

+2 /-1 | 02.06.2023 12:19

Teofil Horáček
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 02.06.2023 11:33

honzales77

„Sláva Ukrajině“ je nacistický pozdrav, řekl chorvatský prezident Milanović - Echo24.cz

Některým politikům se taky zajídá tento pozdrav.Mě to však postupem času už neirituje.

Chorvatský prezident Zoran Milanović prohlásil, že ukrajinský pozdrav "Sláva Ukrajině" se nijak neliší od "nacistického" sloganu "Pro vlast připraveni", který za druhé světové války používalo chorvatské revoluční hnutí Ustašovci. Ti po vzoru příznivců Adolfa Hitlera, kteří zase používali slogan "Sláva vítězství" (Sieg Heil), pozdrav doprovázeli zdviženou pravicí. Informuje o tom list Ukrainska Pravda.

Milanović to řekl při udělování cen v Záhřebu. "Neexistuje rozdíl mezi 'Pro vlast připraven' a 'Sláva Ukrajině'. Jedná se o výkřik nejradikálnějších šovinistů na západě Ukrajiny, kteří kolaborovali s nacisty a zabili tisíce Židů a Poláků. Nechci to v Chorvatsku slyšet," uvedl proruský chorvatský prezident. "Nezajímá mě, že někteří vůdci jsou na něm závislí. Ať přijdou s jiným pozdravem," dodal.

+3 /-0 | 01.06.2023 20:42

HumphreyvanWeiden
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-3 | 01.06.2023 22:05

Pavel Capek

Kořenka :

A máte tu vymazáno.   Tady to není tak tragické. Horší je, že někteří to mají vymazáno i v hlavě...;-)
+1 /-0 | 01.06.2023 20:50

Petr Koutný
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+2 /-3 | 01.06.2023 18:10

HumphreyvanWeiden
S Kirsem rozhodně nesouhlasím. Tu válku svévolně rozpoutala ukrajinská vláda a ruská vláda v ní stejně svévolně pokračovala. Povinností každého demokrata je takovým válkám bránit. Proto by měl mít každý Rus a každý Ukrajinec právo na politický azyl a samozřejmě i právo hrát šachový turnaj. Posílat někoho do války, navíc tak nesmyslné, je ohavnost. Stydět by se měl každý, kdo posílá lidi do války a sám do ní nejde.
+4 /-6 | 01.06.2023 19:51

Semod
Tak tahle věta nemá chybu "Tu válku svévolně rozpoutala ukrajinská vláda a ruská vláda v ní stejně svévolně pokračovala" ... No, kdo by to do tebe řekl, Humphrey. Apropo, Putinova "speciální operace" stále pokračuje.
+2 /-1 | 01.06.2023 20:37

Rubinus

Ono "jim" to prostě nedá.

+2 /-0 | 01.06.2023 20:40

Kořenka
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+4 /-1 | 01.06.2023 18:58

honzales77

Skandál s diskriminací Ukrajinců v Teplicích. Zasáhnout musela mezinárodní federace - Sport.cz

Organizátoři turnaje Teplice Open přijali až po varování od mezinárodní federace FIDE do startovního pole šachisty Ukrajiny, jejichž účast původně odmítali. Uvedla to agentura Reuters.

"Záležitost v Teplicích je vyřešená. Organizátoři po varování od FIDE změnili svůj přístup," řekl dnes Reuters výkonný ředitel světové federace Emil Sutovsky. "Dali jsme velmi jasně najevo, že Ukrajinci nesmějí být diskriminováni. A byli pozváni," dodal izraelský velmistr.

Zakladatel a jeden z hlavních organizátorů teplického turnaje Pavel Kirs minulý týden pro šachový server NSS uvedl, že "turnaj je ochuzen i o velmistry z Ukrajiny, které, i když se sami přihlásili, nemůžeme z vážných důvodů, ač neradi, přijmout."

 

 

+4 /-0 | 01.06.2023 17:07

ciki333

Konečně se šachy zase jednou mediálně zviditelnily. Pod článkem se rozproudila živá debata a ne každý haní pana Kirse. Radek Sýkora napsal:

Můj osobní názor je ten, že by ukrajinští muži v branném věku měli bojovat se zbraní v ruce na bojišti za svou zem a ne v klídku se dřevěnými figurkami v ruce na šachovnici za peníze.

Konečně to někdo řekl, přesně tak. Proč se furt hraje ukrajinská fotbalová liga, proč furt čteme o ukrajinských sportovcích? Mají bojovat za svojí zemi, a ne se někde flákat. Furt si hrát na ublížený ale dělat něco pro konec války to ne.

Můj osobní názor je ten, že by ukrajinští muži v branném věku měli bojovat se zbraní v ruce na bojišti za svou zem a ne v klídku se dřevěnými figurkami v ruce na šachovnici za peníze.

Konečně to někdo řekl, přesně tak. Proč se furt hraje ukrajinská fotbalová liga, proč furt čteme o ukrajinských sportovcích? Mají bojovat za svojí zemi, a ne se někde flákat. Furt si hrát na ublížený ale dělat něco pro konec války to ne.

+3 /-6 | 01.06.2023 17:15

HumphreyvanWeiden
No tak to já mám jiný názor. Ukrajinci se můžou u nás před válkou schovat a my na Ukrajinu nebudeme posílat zbraně. Nebylo by to lepší?
+2 /-4 | 01.06.2023 19:58

Teofil Horáček
Tento komentář byl smazán a diskutující byl zablokován pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 01.06.2023 19:43

istr

Vida, začíná se tady vytvářet přátelské prostředí.

 

+1 /-0 | 01.06.2023 19:31

Petr Koutný

Server je potřeba pročistit od hádek a ideálně i od politiky. Nikam to nevede, x roků se tu neustále hádáme všichni dokola. Spousta lidí sem díky tomu odmítá chodit. Bylo by fajn, kdybychom byli všichni na stejně přátelské vlně a nehádali se tu. 90% diskutérů tu každý den poruší několik pravidel diskuze a nikdo s tím nic nedělá. Vážně je takový problém se tu nehádat, nenadávat si, neurážet se a pokud možno řešit politiku co nejméně?

+3 /-3 | 01.06.2023 19:37

OldřichKuželka
Tento komentář byl smazán a diskutující byl zablokován pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-1 | 01.06.2023 10:00

OldřichKuželka
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+2 /-4 | 01.06.2023 10:21

lykan

OldřichKuželka: Co?? Žádné pápá nebude. Okamžitě vstávat, shnilá kuželko! Bowling musí pokračovat!

+2 /-0 | 01.06.2023 11:45

OldřichKuželka
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-4 | 01.06.2023 12:13

Petr Koutný

Pro pana Kuželku ještě jednou: 

Komunikujte k věci, neurážejte druhé. Nelíbí se mi tón vašich příspěvků. Neukazujte na druhé, všímejte si sám sebe. Když se toho vyvarujete, pak s vámi nemám problém. Pokud se vám to ale nelíbí, můžete jít debatovat ke konkurenci. Pánové Jílek a Zimniok tam zcela jistě ty vaše politické bláboly velmi rádi ocení sad.

+6 /-5 | 01.06.2023 13:51

xdavx x
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-3 | 01.06.2023 12:17

Rubinus

4 znovu.

+0 /-1 | 01.06.2023 13:04

Petr Koutný

Bražinu budu nemilosrdně mazat a klidně dostane na pár dní ban. Čeho je moc, tak toho je příliš. Nikdo tady nebude zneužívat své pozice "moderátora diskuze". Takže se chlapi uklidněte, zejména teda ty Davide! Předem děkuji za kázeň a dodržování pravidel diskuze!

+10 /-1 | 01.06.2023 09:20

ciki333

"A najednou máme na krku další konflikt. Tam na výbušném Balkáně… Moc k němu nechybí a všechny strany mají hodně důvodů do toho jít. Bohužel proto musím konstatovat, že i v tomto případě jsou všechny důvody pro válku naplněny a nic už neschází k jejímu spuštění. V případě Balkánu navíc neschází ani odvaha, protože oni tam mají horkou krev a hodně odolný žaludek na velmi kvalitní zvěrstva. Když už se přepisují hranice na Ukrajině, proč by se nepřepisovaly i jinde, že?

Apely Evropské unie už nikoho nezajímají… Inu, ani nemohou. Už nejsou k dispozici žádné sankce, které by zchladily horké hlavy a které by povzbudily průmyslníky a byznysmeny, aby tlačili na svoje vlády v zájmu obchodu i za cenu potlačení národoveckého cítění. Ano, jsem jen obyčejný Vidlák, ale bohužel musím říci, že důvod pro potlačení pomsty za dávné i nedávné křivdy už pominul. Nejsou prachy. Na obyčejné lidi to tolik nefunguje, těm peníze nikdo nikdy nedal, ale na kapitány průmyslu, byznysové špičky i vory v zakoně to fungovalo skvěle. Integrujte se do evropských struktur, sáhněte si na evropské zakázky i úplatky, přitulte se k obrovskému penězovodu a zapomeňte, že jsme vám ukradli Kosovo…"

https://www.litterate.cz/uz-neni-duvod/

 

+4 /-5 | 31.05.2023 22:34

Remcik z Banika
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+1 /-1 | 31.05.2023 22:40

xdavx x
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+2 /-5 | 31.05.2023 22:46

Remcik z Banika
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+1 /-1 | 31.05.2023 22:59

xdavx x
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-4 | 31.05.2023 22:38

HumphreyvanWeiden
Američané si zřejmě myslí, že v Evropě je až moc klidno, tak nám zařídili další válku. Ta situace v Kosovu je zcela v režii Albánců, kteří nutili Srby hlasovat v jakýchsi pojízdných hlasovacích buňkách za velmi pochybných podmínek. A hned po volbách začali vyhazovat srbské úředníky. Jediný "trest", který za to Albánce stihl, je neúčast na jakémsi vojenském cvičení. Takže dá se očekávat další válka, kde USA budou zcela nevinné a "agresorem" bude pochopitelně Srbsko.
+2 /-3 | 01.06.2023 05:39

Abstinující Kněz

A co Súdán? Vždyť toho teď po světě je. Kosovo je napjatý jak tětiva už hromadu let, tam ti horkokrevní Kosovští Albánci řádí už delší dobu, jen se o tom mlčí. Si tam zkus někdy zajet, hrdino...By tě rozebrali na orgány a nezbylo by z tebe ani hovno. 

+1 /-3 | 01.06.2023 09:14

HumphreyvanWeiden

Vizitka Pětidemoliční vlády Blyštivého Péti:

https://scontent.fprg5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349894140_6403796926344192_2100771132459423815_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=cplwzzTRinwAX9OWw_3&_nc_ht=scontent.fprg5-1.fna&oh=00_AfDjt25q_GTOnqaU_TXi7sTThSpHEmqfhMQta9pnMz-xkA&oe=647BB96F

+3 /-3 | 31.05.2023 23:37

Remcik z Banika
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-0 | 31.05.2023 23:57

HumphreyvanWeiden
Zdroj je uveden dole na obrázku a odkaz jsem našel na Litterate, tam bývají kvalitní odkazy. Ta data mi připadají věrohodná, tak jsem to blíže nezkoumal.
+1 /-4 | 01.06.2023 05:23

xdavx x

Jsem zvyklý, že mne ženy hodnotí v sexu od 1-10, včera jsem měl sex s nějakou Němkou, a celou dobu křičela "najn, najn", - zatím moje nejlepší číslo. 

+5 /-5 | 30.05.2023 20:55

Semod
A kolik stála ta tvoje "najn, najn" Aranka?
+3 /-1 | 31.05.2023 14:38

xdavx x

vic nez tvoje matka

+1 /-2 | 31.05.2023 23:34

patmat
Ale to nie je dobré, správne by mala predsa kričať "Ajnhundat und zíbn!".
+1 /-0 | 31.05.2023 00:39

ciki333
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+4 /-5 | 30.05.2023 16:46

Rubinus

Od zdroje, vyhledaného přes Google Lens. "omg dude thats a bad photoshop. scale is totaly wrong".

Na mě to působí, jak obrázek od UI.

+0 /-1 | 31.05.2023 12:37

HumphreyvanWeiden
No tak samozřejmě, že to je fotošop, ale důležité je, že ten Patriotí systém byl opravdu zničen. Vlajka na Rajchstágu byla taky naaranžovaná, ale nikdo nepochybuje, že Rusové Berlín opravdu dobyli.
+3 /-3 | 31.05.2023 13:56

patmat
Putinoidná logika, je to síce fotomontáž, ale aj tak to je určite pravda, lebo to tvrdili Rusi. Pravda bude, s veľkou pravdepodobnosťou, poškodenie časti obranného systému.
+2 /-2 | 31.05.2023 14:15

Petr Koutný
Dnes jak jsem plaval v bazénu mě napadlo spoustu věcí a jedna z nich bylo kudy by mohla jít ukrajinská protiofenzíva. Možná nejsou náhody a Ukrajinci vy to mohli pustit u hranic s Ruskem a přes území Ruska. Tam to je slabé chráněno a Rusko by si muselo při obraně ničit svoje cesty a vesnice. Nemyslel jsem to jinak, než by mohli obejít postavené opevnění a že zadu pak z území Ruska vytrhnout na Ukrajinu. Ten poslední partizánský jednodenní útok na Rusko ukázal nulovou obranu a pomalou a slabou reakci Ruska. Jako nezní to jako špatný plán.
+2 /-3 | 31.05.2023 13:04

Semod
Pane Koutný, to je plán, který by vám mohl záviděl samotný maršál Malinovskij kdyby ještě žil (22.11.1898 Oděsa - 31.3.1967 Moskva)
+2 /-2 | 31.05.2023 14:25

HumphreyvanWeiden
V Kosovu to vře, jsou tam zranění, armády jsou v potovosti, ale náš sráč, ministr zahraničí Lipavský alias kadet Biegler třeskutě mlčí. Zapamatujeme si to.
+3 /-4 | 31.05.2023 12:42

azvl

Tak třeba si chystá projev o okupantech co ukradli Kosovo Srbsku....

+3 /-1 | 31.05.2023 13:01


xdavx x

Mam ted trochu napilno, tak mistni osazenstvo - a jen ty s IQ vyssim nez je 107 - zdravim aus Frankfurt am Main z ulice Slunečního muže.

Porad plati ze Babis strasil valkou tim, ze mluvil o miru? Kdezto Fiala, Rehka, Cernochova, Lipavsky a dalsi blazni valkou nestrasi tim, ze mluvi o tom, ze CR bude v prvni linii? A ze je treba nakoupit UTOCNE zbrane a pripravit proces horke mobilizace? Jen se ptam, pro kolegy tady... 

+3 /-5 | 30.05.2023 07:33

HumphreyvanWeiden

Okradou české občany a nakrmí americké zbrojovky. Přitom ten konflikt od samého začátku vyprovokovali Američané.

Od českých politiků je to vlastizrada. Doufám, že za to jednou budou souzeni. Jsme ve válce s Pětidemolicí !

+2 /-5 | 30.05.2023 13:13

patmat
Veru, to Američania, "západ", fašisti, nacisti, "Anglosasi", Židia, satanisti, ..., len Rusko je v tom nevinne a len sa "bráni" na ukrajinskom území...

Podobná analógia pre Slovensko:

+2 /-4 | 30.05.2023 15:32

HumphreyvanWeiden

Nepsal jsem nic o tom, že "Rusko je v tom nevinně", jenom tvrdím, že největší vinu na tomto konfliktu mají ukronacionalisti a Američané.

A té válce se dalo zabránit. Jenom kdyby naši, i slovenští, politici chtěli.

+2 /-4 | 30.05.2023 22:32

HumphreyvanWeiden

Ruská invaze v Evropě. Chciválkové, bojte se...

+3 /-4 | 30.05.2023 23:31

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán a diskutující byl zablokován pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-2 | 28.05.2023 20:54

patmat
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-1 | 30.05.2023 15:05

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-2 | 30.05.2023 19:13

ciki333
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 30.05.2023 15:36

Petr Koutný

Jirikovka i Kněz ban do pátku. Nikdo na vaše výlevy není zvědavý. Děkuji.

+4 /-1 | 30.05.2023 20:34

Abstinující Kněz

Jak tenká je hranice mezi úspěchem a neúspěchem. Právě se hraje na French Open zápas Seyboth Wild vs Medvědev a říkal jsem si, že bych dal antukáře z Brazílie. První set urval lehce v TB a v druhém setu v TB vedl 6-4 a měl Méďu na lopatě na 2-0. Ale prohrál 6-8 a teď se dívám, že ihned ztratil podání ve třetím setu. Jojo, je to o hlavě. Ale kraken nebo ciki mě určitě pokárají, že jsem nedal první set za barák...

+0 /-0 | 30.05.2023 15:54

kraken8

Vojto, jestli těch baráků máš aspoň 200, tak za ten jeden ho mohls dát xd

 

+1 /-0 | 30.05.2023 17:04

Abstinující Kněz

hmmmm, když jsem to psal lidem, že ho mají dát, tak byl kurz 5-6 no...Pak byl i víc samozřejmě, ale zrovna tohle bych fakt klidně dal. Kurvaaaaaaa

+0 /-0 | 30.05.2023 17:57

Abstinující Kněz

Jen dva a jak se dívám, tak ještě není konec, Méďa je fakt na té antuce jalovej :-D

+0 /-0 | 30.05.2023 17:09

honzales77
Vložte obsah
+0 /-0 | 30.05.2023 18:54

Pavel Capek

Babiš lhal i ze spaní, ale toto je opravdu mistr !! [pra] [pra] [pra] 

+2 /-0 | 30.05.2023 17:50

ciki333

Občané se probouzejí z hlubokého spánku...Jeden z mnoha politických procesů české justice poplatné havloidní moci byl narušen:

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-dav-se-vlamal-do-soudni-sine-40433111

 

+2 /-3 | 30.05.2023 16:51

Abstinující Kněz

Praha 4, tam dělá nebo dělával soudce všem známý GM Mgr. Víťa Rašík.

https://www.respekt.cz/tydenik/2006/25/podjatost-soudce-rasika Dřívější článek o Víťovi, který se netýká šachu.

+0 /-1 | 30.05.2023 17:00

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+2 /-0 | 30.05.2023 10:25

Petr Koutný

Prozatím mažu, příště ban.

+1 /-0 | 30.05.2023 13:51

Petr Koutný

10. Diskutující musí respektovat soukromí jiných osob, nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy či soukromé informace o nich.

+1 /-0 | 30.05.2023 13:50

Rubinus

Tam skoro nejsem. To spíš bych se mohl mrknout do toho turnajového sálu. Jestli si vzpomenu, že se to zrovna hraje.

+0 /-0 | 30.05.2023 13:44

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+2 /-0 | 30.05.2023 10:24

ciki333

Až za deset let skončí Speciální vojenská operace, ve vylidněné Ukrajině nezůstane kámen na kameni...Ještě ale banderovcům pí. Černochová zašle ke sešrotování švédské obrněnce, za které občané ČR zaplatí cca 50 000 000 000,- Kč...

+2 /-7 | 29.05.2023 20:47

kraken8
+0 /-0 | 30.05.2023 00:54

OldřichKuželka

Válka brzy skončí, putinovský režim je v posledním tažení a Ukrajina již v červnu vyžene demoralizované okupanty ze svého území, včetně Krymu, takže panu Koutnému uhradíte prohranou sázku... 

+4 /-4 | 29.05.2023 21:17

honzales77

Počkejte Ukrajinský poradce prezidenta Mychajlo Podoljak už hovoří o demilitarizované zóně v západním okraji Ruska u hranic s Ukrajinou!Medveděv vytruboval něco o rozparcelování Ukrajiny mezi EU a RF jinak válka potrvá klidně desítky let![eek] 

+0 /-1 | 29.05.2023 20:56

OldřichKuželka
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+5 /-4 | 29.05.2023 19:53

Semod
A že jich i tady hejno máme ...
+2 /-2 | 29.05.2023 20:07

honzales77

Domeši i bacha na to lejno! :-D 

+2 /-1 | 29.05.2023 20:13

Pavel Capek

Tak blbců se najde jna obou stranách barikády hodně...:-D 

+2 /-1 | 29.05.2023 19:58

ciki333

NATO vs. Srbové, bitevní pole - severní Kosovo

https://echo24.cz/a/H92rM/zpravy-svet-masakr-kosovo-demonstrace-mirove-sily-nato

Po shlédnutí videa se mi dojetím zamlžily brýle...Bohužel mi Češi máme holubičí povahu. Disponovat chrabrostí Poláků, Srbů, Francouzů (viz nepokoje v Paříži po zavedení důchodové reformy), tak členové Fialovy vlády trčí v exilu na Floridě, střeženi 24 hod ochrankou z FBI. 

+1 /-4 | 29.05.2023 22:36

ciki333

Francouzi na Roland Garros vybučeli Ukrajinku Kosťukovou. 

"Jen něco málo přes hodinu trval souboj vítězky Australian Open Aryny Sabalenkové s 39. hráčkou světa Martou Kosťukovou. Rodačka z Minsku ho bez větších komplikací ovládla 6:3, 6:2. Na gratulaci od soupeřky však u sítě čekala marně.

Dvacetiletá Ukrajinka totiž po utkání jako už několikrát předtím odmítla podat své soupeřce ruku na protest proti nepřímé účasti Běloruska na ruské invazi na Ukrajinu.

Tentokrát však francouzské publikum nemělo pro čin mladičké tenistky pochopení a rodačku z Kyjeva bez výčitek vybučelo. "To jsem nečekala. Nebudu na to nijak reagovat, ale ti lidé by se měli stydět, Chci vidět, jak budou reagovat za deset let, až válka skončí," vzkázala pařížským fanouškům Kosťuková."

+2 /-2 | 29.05.2023 20:41

Pavel Capek

V tom konfliktu ( válce, speciální operaci, okupaci - nehodící se škrtněte ) umírají na obou stranách lidi a tady se řeší nepodání ruky a bučení ?? [eek] [eek] 

+4 /-1 | 29.05.2023 20:47

ciki333

Sleduje to někdo?

https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/norway-chess-2023-blitz/5/1/3

V čele zatím děda Shak...

+1 /-0 | 29.05.2023 20:33

Petr Koutný

Pracovali jsme v posledních dnech na rychlosti načítání nss. Díky za info, jestli se vám zdají stránky rychlejší a tato změna jde poznat. Díky, PK

+2 /-1 | 29.05.2023 20:10

Pavel Capek

A když je to tady oficiálně Rejdiště Pošuků, tak bych měl i oficiální hymnu :

Hurra Torpedo - Total Eclipse Of The Heart  :-D :-D 

+0 /-1 | 29.05.2023 19:52

Rubinus
Morris a jeho žena Esther jezdí každý rok na mezinárodní veletrh letadel a Morris každý rok říkal: „Esther, strašně bych si přál letět v tom vrtulníku." Ale Esther mu vždycky odpoví úplně stejně: „Morrisi, to nemyslíš vážně. Ten let helikoptérou stojí 50 dolarů - a 50 dolarů je přece jen 50 dolarů." Další rok jedou Esther a Morris na letecký den a Morris smutně říká: "Esther, je mi 85 let. Pokud letos nepoletím v tom vrtulníku, možná už nikdy nedostanu šanci." Ale Esther zase odpoví úplně stejně, jak to má ve zvyku: „Ale Morrisi, to opravdu nemyslíš vážně. Ten let helikoptérou stojí 50 dolarů - a 50 dolarů je přece jen 50 dolarů." Zaslechne je pilot a povídá: „Hele, lidi, udělám s vámi dohodu. Vezmu vás oba na okružní let a pokud budete po celou dobu zticha a neřeknete ani slovo, nebudu vám nic účtovat. Ale když řeknete jediné slovo, bude to za 50 dolarů." Morris a Esther souhlasí, vlezou do vrtulníku a letí. S helikoptéru pilot provádí všelijaké efektní manévry, ale za ní se neozve jediné slovo, a tak odvážlivé triky provádí znovu a znovu, ale za ním je stále ticho. Když přistnou, pilot se otočí k Morrisovi a obdivně říká: "Sakra, to vás tedy obdivuji. Dělal jsem všechno, co jsem mohl, abych vás přinutil křičet, ale vy jste byli tiše jako pěna.“ Morris se vzadu trochu začervená a povídá: „No, abych řekl pravdu, málem jsem něco řekl, když Esther vypadla, ale to víte - 50 dolarů je přece jen 50 dolarů."
+3 /-0 | 29.05.2023 19:46

Pavel Capek

Vrchní Pošuk je zabanován, takže Rejdiště Pošuků je značně ochuzeno...[cry] :-D 

+2 /-0 | 29.05.2023 18:36

Rubinus

Však zítra bude zase vypuštěn. :) Jen to dnešní varování nějak nechtěl chápat.

+0 /-0 | 29.05.2023 19:43

Krolop

Diskuze o lejně.

Je nás tady celé hejno, co řešíme jenom lejno. Příspěvků tu máme dost, zdejší lejno nám dělá radost Každý z nás se v lejnech motá, to je tak nějak ze života. V době, kdy nám vládnou sráči a ve sračkách náš národ vláčí, našli jsme zde svoje dno, ale je to na hovno.

+3 /-3 | 29.05.2023 17:06

Semod
Je vás tady celé hejno, co řešíte jenom lejno. Příspěvků tu máte dost, zdejší lejno vám dělá radost. Každý z vás se v lejnech motá, to je tak nějak ze života. V době, kdy nám vládli sráči a ve sračkách vás zanechali, našli jste svoje dno a teď je vám z toho na hovno.
+3 /-2 | 29.05.2023 19:17

Pavel Capek

Spor Černochová - Řehka je opravdu závažný :

+1 /-1 | 29.05.2023 18:42

HumphreyvanWeiden
Tak zase něco z politiky. Totalita začíná požírat své děti. V Polsku vymysleli parlamentní Komisi, která bude posuzovat, jak politici podporovali vliv Ruska tím, že tam nakupovali suroviny. Výsledkem bude zákaz veřejné činnosti. Sprostými podezřelými jsou liberální demokraté z Občanské platformy. Navíc Poláci chtějí tyto komise zavést v celé EU. Tak si říkám, že až se znelíbí Saúdové a jiné režimy, tak bude trestné nakupovat jiné suroviny než americké. A nedej bože, aby v USA zvítězil Trump...
+1 /-1 | 29.05.2023 15:41

Semod
Vážení, navrhuji, aby byl "Diskusní článek - diskuze o čemkoliv" přejmenován na "Rejdiště pošuků".
+2 /-2 | 28.05.2023 21:35

istr
Taky bych zůstal u původního názvu "noseni-rousek-a sachove-souteze".
+1 /-0 | 29.05.2023 15:30

Jirikovka@post.cz

Návrh se zamítá! Zůstává původní název!

+1 /-1 | 28.05.2023 21:58

Jirikovka@post.cz

To je blbé,že Smrtihlava dávají na  Nova Cinema až ve 22,30! Aby člověk ponocoval! Možná to v pulce filmu utnu a pujdu spát! Další pořad je tam plánován až 0,55! Takové ponocování už není pro starobní důchodce!

+1 /-1 | 28.05.2023 22:03

Rubinus

jirikovka den ban. Také je možné ty e-maily přeposílat třeba na posta@prostejov.eu. To byste se zase u té přestupkové komise možná sešli...

+1 /-0 | 29.05.2023 13:26

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 29.05.2023 09:32

Rubinus

Tak ještě jednou a bude ten ban. Vaše e-mailová komunikace nepatří sem do fóra. A její přeposílání na všechny možné strany je též otravné, Jednoduše si nestvavte schránku.

Tam nastavení, pravidla, pokud e-mail obsahuje text ***, tak se může mazat. Nebo odesilatele zařaďte mezi spam a bude se to ukládat do spamové schránky, odkud se to po 30 dnech samo maže.

+0 /-0 | 29.05.2023 12:49

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 29.05.2023 09:37

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 29.05.2023 10:07

istr
Tvl, z pětadvaceti posledních příspěvků jednadvacet jiříkovek.
+0 /-1 | 29.05.2023 10:17

Jirikovka@post.cz

Pane Istr! Je nutná aktivita aby to tady nezašlo pro nečinnost!

+1 /-2 | 29.05.2023 10:21

Jirikovka@post.cz

Zdá se že pan Humphrey a spol. Vyčerpali už pušný prach a neví o čem psát!

+1 /-2 | 29.05.2023 10:24

Jirikovka@post.cz

V Rusku jsou zakázané barvy žlutá s modrou! TV moderátorka měla kytici kde byly modré a žluté květa a na ní se snesla velká kritika! Nesmí být oblečení s těmito barvami,nátěry třeba plotu! Obchodní domy mají potíže! Jeden reportér poznamenal: zachvíli budeme střílet i sýkorky!

+0 /-0 | 29.05.2023 08:43

Jirikovka@post.cz

Ruští okupanti! Zabalte to na Ukrajině a běžte domů,dokud máte sucho v gatích! Ruská zvlâštní operace byla blbost odzačátku!

+0 /-0 | 29.05.2023 08:54

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-1 | 28.05.2023 07:36

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-1 | 28.05.2023 19:56

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-1 | 28.05.2023 20:08

Petr Koutný
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+1 /-1 | 28.05.2023 15:59

ciki333

Václav Havel: "Naše země nevzkvétá a mezi lidmi panuje blbá nálada." 

Slova velkého Dramatika pasují i na dnešní dobu jako prdel na hrnec. Zesnulý guru havlismu https://cs.wikipedia.org/wiki/Havlismus jakoby projektorem nahlédl do nedaleké budoucnosti...Covid, speciální vojenská operace, každodenní 24 hodinová masírka nebožáku sledujících mejnstrým napáchala hluboké a nevratné škody na psychice. Inflace, zdražování, konec války v nedohlednu...Komu by z toho nehrabalo? Snad jen největším prvokům (nejen) webu nss. Ti jsou ve své jednoduchosti tak blbí, že si neuvědomují beznadějnost situace v ČR. Uvízli jsme v pasti, ze které není úniku. Žádné světlo na konci tunelu nevidno...

 

+2 /-2 | 28.05.2023 22:07

Jirikovka@post.cz

Velmi pesimistický názor! Muj příbuzný říkal: Není tak zle ,aby nebylo ještě hůř! Proto buďme optimisticky naladěni!

+0 /-0 | 28.05.2023 22:15

Jirikovka@post.cz

Hůř by mohlo být kdyby třeba panu cikimu 333 zaťukala na okno Ruská raketa!

+0 /-0 | 28.05.2023 22:17

HumphreyvanWeiden

Sem nemá cenu už chodit. Všechno jsme si už řekli a teď je to jen rejdiště pošuků.

Čím větší pošuk, tím větší flejmvér.

+4 /-1 | 28.05.2023 20:55

ciki333

Naprosto přesná diagnóza! Bohužel pošuky se to hemží všude. Posuďte sám, H.W.

Německá zpravodajská služba BND má potíže s náborem nových zaměstnanců. Po koronavirové pandemii, která se promítla do stylu fungování mnoha pracovišť, je pro ni totiž stále obtížnější zaujmout mladou generaci. Ta touží zejména po flexibilitě. „Špioni prostě nemůžou pracovat z domova,“ zoufá si šéf BND, podle kterého mladým vadí i podmínka, že si špioni nemohou nosit mobil do práce.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-usa-britanie-tajna-sluzba-mlada-generace-prace-z-domova-bnd-zpravodajska.A230524_141709_zahranicni_dtt

+2 /-2 | 28.05.2023 21:42

Jirikovka@post.cz

Pane Humphrey! Nepodléhejte depresi! Co je to flejmvér jsem nevěděl! Co nevím,tak se obrátím na Internet! Tam je,ale pojem Flame war! Česky plamenná válka,příliš ohnivá diskuse ,je označení internetové diskuse,která překročila hranice pro účastníky přínosné výměny názorů a stala se hádkou!

+1 /-0 | 28.05.2023 21:33

Pavel Capek

Rejdiště pošuků - tento název by tomuto článku velmi slušel ! :-D :-D 

+4 /-0 | 28.05.2023 21:20

Rubinus
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 28.05.2023 20:05

Krolop

Teda, pane Fialo, vy jste ten článek tady fakt udělal, anebo dočista oddělal? Nejde mně jen do hlavy, co všechno dokáže jedna "osobnost Moravy."

+2 /-1 | 28.05.2023 18:08

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+0 /-0 | 28.05.2023 19:49

Rubinus

Černý na tahu vyhrává jediným tahem. Šachovnice je otočena.

Může jít o obrázek šachy

+2 /-0 | 28.05.2023 18:54

Pavel Capek

V jednom má pravdu - je Pošuk, s velkým P ! :-D 

+1 /-0 | 28.05.2023 18:37

Krolop

Kdo nemá dvě pohlaví, buď je už starý, anebo jenom zaostalý! Když máš více pohlaví, máš i více nicků. Úspěch se pak dostaví v malém okamžiku!

+1 /-2 | 28.05.2023 18:15

Krolop

Kašli na nějakou tu cenu, za vším raděj hledej ženu!

+1 /-1 | 28.05.2023 18:10

Krolop

Turnaj nemá velkou cenu, když v něm nemá žádnou ženu.

+1 /-1 | 28.05.2023 18:09

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+2 /-1 | 27.05.2023 22:33

Rubinus
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+2 /-1 | 27.05.2023 22:57

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-1 | 27.05.2023 23:02

Jirikovka@post.cz
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+1 /-1 | 27.05.2023 22:44

Pavel Capek

Bělobrádek se omlouvá na sudetoněmeckém sjezdu.

V diskuzi padl dobrý návrh : Ještě zbýva omluvit se za zabití Reinharda Heydricha, vždyť to byl říšský protektor, tedy náš ochránce...

+3 /-1 | 27.05.2023 18:55

HumphreyvanWeiden

K tomu už se schyluje. Protože v roce 1945 jsme podle některých libtardů nebyli osvobozeni, ale okupováni. Sovětské a rumunské jednotky se brzy stáhly, takže okupaci musely provést jedině československé jednotky a to proti řádné německé vládě. Z toho vyplývá, že Heydrich byl vlastně hrdina.

+0 /-1 | 27.05.2023 22:54

OldřichKuželka
Tento komentář byl smazán pro porušení pravidel diskuze.
+3 /-3 | 27.05.2023 21:04

Pavel Capek

 Mám dojem, že vše už bylo řečeno a podepsáno v Česko - Německé deklaraci. Včetně omluvy za poválečné excesy.

Nechápu, proč se omlouvat pořád dokola ? Vlastně možná chápu...:-/ 

+1 /-1 | 27.05.2023 22:00

Jirikovka@post.cz

Dnes je výročí atentátu na Heydricha 27.5. 1942! Hrdiným parašutistům co provedli atentát Němci uřezali hlavy a strčili do válců s formalínem! Dnes se neví kde leží těla parašutistů, možná na Ďáblickém hřbitově! Může tam i ležet popravený K.H.Frank,kerý byl přítomen,když Němci bojovali s parašutisty v pravoslavném kostele! Bylo jich 800 a parašutistů jen několik! Zradil je parašutista Čurda,ten řekl ,u koho se ukrývali parašutisti a gestapáci to pak z lidí vymlátii,že jsou v Pravoslavném kostele! K H.Frank prohlásil jestli se nenajdou viníci ve Vltavě poteče krev! TV na toto výročí zapoměli kromě ČT2! Neuvedli žádný pořad k výročí atentátu!

+1 /-1 | 27.05.2023 19:12

honzales77

Můžete se podívat na novější film Smrtihlav 2017 zítra na Nova cinema ve 22:30!

+1 /-0 | 27.05.2023 22:13

ciki333

Proč by TV vzpomínaly na jedno zapomenuté výročí? Čo bolo, bolo...Teraz sú Nemci našimi úhlavnými priateľmi. Von ten Heydrich v jádru možná ani nebyl špatný chlapík. Vždyť bojoval proti bolševismu, proti Rusku...A ti zavraždění v Lidicích? Padají na vrub turbulencím doby. Ke každé válce patří collateral damage.  

+0 /-1 | 27.05.2023 19:49

Jirikovka@post.cz

Pěkná Blbost! Heydrich jak nastoupil do funkce dál povraždit mnoho Českých lidí! Válečný zločinec!

+1 /-0 | 27.05.2023 22:05

Pavel Capek

Tak aspoň v den výročí by to ČT na některém svém kanále mohla pustit.

Na csfd má 85%

A kvíz na toto téma.

+2 /-0 | 27.05.2023 20:55

honzales77

Protiofenziva na spadnutí? Zalužný zveřejnil velkolepé video: „Přišel čas...“ - Echo24.cz

Ukrajina je připravena zahájit protiofenzivu proti ruským silám, řekl v sobotu v rozhovoru pro stanici BBC tajemník ukrajinské bezpečnostní rady Oleksij Danilov. Protiofenziva může začít kdykoliv, Ukrajina má podle něj teď „historickou příležitost“ a nesmí udělat chybu. „Přišel čas získat zpět, co je naše,“ uvedl dnes na svém Telegramu velitel ukrajinských ozbrojených sil Valerij Zalužnyj a zveřejnil velkolepě vypadající propagandistické video s ukrajinskými vojáky a západními tanky Leopard 2.

+0 /-0 | 27.05.2023 19:02

xdavx x
Uz pred mesicem psala nejaka ukrajinska trouba, ze ofenziva uz probiha. Dneska se zase objevila zprava, ze nord streamy znicili ukrajinci. Sledovat ceska media je uchylne.
+1 /-2 | 27.05.2023 19:13

Jirikovka@post.cz

Vychytralý GM chtěl pít neoprávněně víno! S jedním GM jsem se vsadil,pokud k 1.6. 2023 bude mít FIDE Elo 2600 platím 2 láhve vína! Pokud nebude platím on! Dnes mi poslal na Email zprâvu,že mu dlužím 2 láhve vína za Elo 2600! Vychytralý kudrnatý klučina mi dal odkaz kde mâ Elo  2609 Národní,ale rapidové! Napsal jsem mu,že za rapidové zapomeň! Už to,že byl na MČR poslední ,Elo nepřipisoval,ale odepisoval! Dnes hraje rapid v Mostech u Jablunkova a je první nasazený! Když se nechce živit topením v kotelně,musí jezdit po rapidech! Jak prohlásil jeden velice silný šachista! Bude muset pořád jezdit po rapidech aby se uživil!

+1 /-1 | 27.05.2023 07:35

honzales77

Budete 2 lahvinky předávat osobně?Posílání se prodraží né!

+0 /-0 | 27.05.2023 13:54

Jirikovka@post.cz

Lahvinky se předávat nebudou! Neboť u GM to jsou těšínská jablíčka! A GM nechce uznat porážku!

+2 /-1 | 27.05.2023 19:01

ciki333

Bývalý hradní mluvčí Jiří Ovčáček a starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný se společně vydali na návštěvu ukrajinského Hostomelu. Ve městě s letištěm, které bylo jedním z prvních cílů ruské invaze na Ukrajinu, chtějí otevřít Český dům. Novotný Hostomelu daroval českou vlajku.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-jiri-ovcacek-hostomel-cesky-dum-ukrajina-valka.A230527_084133_domaci_vajo

PS. Střípky z "diskuse" 

"Chudáci Ukrajinci, Ruská invaze a teď ještě ti dva šašci. Zač je pánbůh trestá."

"I Ukrajinci mají právo čas od času se od srdce zasmát."   

+3 /-0 | 27.05.2023 14:22

Jirikovka@post.cz

Utlumování rodných čísel! Vláda chce utlumovat rodná čísla! Někde v dokladech mají být jinde ne! TV se zeptala asi 12 občanů co na to říkají! Všichni to odsoudili! Říkali: vláda si z nás dělá prdel,zbytečně vyhozené peníze,vláda by se měla už vzpamatovat atd!

+0 /-1 | 26.05.2023 19:42

ciki333
+5 /-5 | 24.05.2023 22:25

azvl

Je to zvláštní, američtí vojáci budou u nás v případě porušení zákonů našima zákony absolutně nepostižitelní. Tohle neměli u nás ani vojáci SSSR po šedesátém osmém.....

+2 /-1 | 25.05.2023 22:29

Jirikovka@post.cz

Jak by to bylo s Američany u nás nevím ,ale pokud by donutil americký voják naši Moniku ,aby mu byla po vůli a ona by nechtěla tak pokud by nebyl trestán v ČR v Americe ano, a zavřeli by ho do Sing Singu! Určitě by Američani dbali na pověsti své armády a na jednom vojákovi by jim nezâleželo! Není,ale vyloučeno,že Ruský Voloďa by chtěl ublížit Američanům raketou Kinžal!

+0 /-3 | 26.05.2023 07:28

HumphreyvanWeiden

Rusáci byli taky nepostižitelní. Okupant jako okupant.

+0 /-0 | 25.05.2023 22:56

HumphreyvanWeiden

Červený hadr pro zdejší libtardy.

Jak vidí svět zatčení Vladimíra Putina.  Dobrá odpověď bývalého ministra dopravy Jižní Afriky Fikileho Mbaluly. Novinář z BBC čučel jako puk.

Stojí za to se na to podívat.

+2 /-1 | 25.05.2023 23:02

azvl

Je to sice jako prémiové odblokované, ale stejně jde číst jen určitá část bez registrace zdarma. Ale i to docela stačí.....smiley

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/donald-trump-spisy-rusko-prezidentske-volby-fbi.A230519_192940_zahranicni_dyn#paywall-locked

+1 /-0 | 25.05.2023 22:17

ciki333

Vydržme, dezoláti! V roce 2025 bude svět zase v pořádku…

Může jít o obrázek 3 lidé

+3 /-3 | 25.05.2023 18:10

Semod
Nevím jak svět, ale ten na levo tady určitě už nebude.
+1 /-1 | 25.05.2023 18:35

xdavx x
Sazka o 100 tisic?
+2 /-0 | 25.05.2023 21:36

Semod
Americký federální soud poslal ve čtvrtek na 18 let do vězení Stewarta Rhodese, zakladatele extremistické skupiny Oath Keepers (Strážci přísahy) za rozvratné spiknutí a další trestné činy v souvislosti s útokem příznivců exprezidenta Donalda Trumpa na sídlo Kongresu 6. ledna 2021 ... a tak je to správné tak to má být.
+1 /-4 | 25.05.2023 20:37

xdavx x
Za to zapalovani policejnich sluzeben a radnic BLM je v poho....
+2 /-1 | 25.05.2023 21:36

Pavel Capek

Vrchní chcimír ! :-D :-D 

Velmi výživná diskuze lepšolidí. :-D :-D 

+4 /-1 | 25.05.2023 18:57

xdavx x

 po te, co kazdej kritickej nazor na ukrajinu byl vyresen banem pro dotycneho je na idnes jen vzorek dementnich spoluobcanu... 

+4 /-2 | 25.05.2023 20:20

Pavel Capek

A ještě jedna titulní píseň k filmu.

Mad Max 3.  V sérii australských filmů o šíleném Maxovi odstartovala hvězdná kariéra Mel Gibsona. Tina si v té trojce i zahrála.

 Tina Turner - We Don't Need Another Hero

+2 /-0 | 25.05.2023 19:31

Pavel Capek

Zemřela Tina Turner...:-(  Titulní song první bondovky s Pierce Brosnanem:

Tina Turner - Golden Eye

+2 /-0 | 25.05.2023 19:03

ciki333
+2 /-4 | 25.05.2023 17:48

ciki333

ČLR a RF mají věru, co dohánět:

https://worldbeyondwar.org/no-bases/

 

+2 /-3 | 25.05.2023 17:44

ciki333

Tak jsem se na jednom webu dočetl, že existují psychofarmaka (Xanax), která po spolknutí umožní sledovat ČT24 a nezbláznit se z toho. Ale intuice mě varuje, že to bude asi vytloukání klínu klínem. Kuželko, máte s tím nějakou zkušenost?

+1 /-2 | 25.05.2023 17:34

ciki333

Kdo koho šu.á do análu? Velkej tmavej pes toho malýho blonďatýho...https://i.postimg.cc/7ZrSgHFn/manzele-gratulujeme.jpg

+1 /-3 | 25.05.2023 17:26

Pavel Capek
+2 /-1 | 25.05.2023 10:49

ciki333

Podepsání Smlouvy o vojenské "spolupráci" mezi Českou republikou a USA  považuji za nejzrádnější akt Fialovy vlády. Naše země se v případě jaderného konfliktu Západu s Ruskou federací stane podle Gerasimovy doktríny cílem prvního úderu. 

https://aeronet.news/video-jana-cernochova-podepsala-ve-washingtonu-v-podstate-zvaci-dopis-pro-americkou-armadu-a-ceska-media-se-snazi-mlzit-ze-pry-smlouva-americanum-nedava-pravo-umistovat-na-ceskem-uzemi-jejich-vojaky/

 

+4 /-4 | 24.05.2023 22:19

OldřichKuželka

Dohoda u části politického spektra vyvolává až nepochopitelnou hysterii. Dle účasti na včerejší demonstraci před americkou ambasádou se ale jedná spíše jen o „obvyklé podezřelé“, tedy členy KSČM, kteří si do protestu proti dohodě projektují své proruské názory...Srovnání se sovětskou okupací, kterého se odpůrci dohody tak často dopouštějí, je samozřejmě mylné (a to pomíjíme skutečnost, že na okupaci řada odpůrců současné dohody z řad KSČM nostalgicky vzpomíná). DCA je klasickou mezinárodní smlouvou, která podléhá schválení obou stran.   https://www.forum24.cz/zbytecna-hysterie-co-prinese-smlouva-s-usa

+2 /-1 | 25.05.2023 09:44

Pavel Capek

Dnes se to hádá v hospodě U Kramnika. :-D Tak aby tady tady taky něco bylo.

Petr Fiala má vždy řešení !! :-D

+5 /-2 | 24.05.2023 19:54

HumphreyvanWeiden

A už se perou ???

:-D D

+3 /-2 | 24.05.2023 20:08

xdavx x

Sankce voe :D

Ekonomka Markéta Šichtařová upozorňuje, že se Spojené státy nepříjemně blíží k vyhlášení platební neschopnosti. Podle Šichtařové zbývá osm nebo devět dnů, než Spojeným státům dojdou peníze.

+2 /-5 | 24.05.2023 21:40