GRAND PRIX ČR v rapidu- třetí turnaj seriálu

14.09.2014 20:39 | Uživatelské zprávy

Dolní Benešov se v sobotu 20.9.2014 stane již počtvrté v řadě hostem účastníků osmého ročníku Grand prix ČR v rapid šachu. Vyhodnoceni budou rovněž nejlepší hráči okresu Opava a Moravskoslezského kraje a v souběžném turnaji i mládež.

  Loňský vítěz, GM V. Sergeev doposud mezi přihlášenými schází. Zaregistrován je ale už první velmistr, Robert Cvek, který jak prohlásil, když nebude muset řešit klování zoubků dcery, tak určitě dorazí.

Pro ředitele  turnaje, Mgr. Radima Krupu, je to po loňské premiéře jeho druhé působení v této roli a moc se na něj těší. Slíbil, že přemluví ke stavění šachů i svoji sličnou mladou manželku.

Časový limit na partii je stanoven na 15 min. + 2 sec. pro hráče. Ukončení presence se snad podaří provézt v 8:45 hod., zahájení prvního kola v 9:15 hod.

Bude samozřejmě, jako již dvacetsedmkrát předtím, domácí hovězí guláš, pravé prajzské koláče, espreso za patnáct a tři grácie v bufetu….

Několika fotografiemi si připomeneme loňský rok.  Další informace na stránkách dolnobenešovského klubu: http://sachy-msa.dolnibenesov.net

0x 5181x Rudolf Kriebel
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat