Budou dvě stovky šachistů na rapidu v Bohuslavicích?

28.03.2016 21:08 | Uživatelské zprávy

Rapid open v Bohuslavicích, který je zařazen do seriálu Grand Prix ČR, startuje v sobotu 2. dubna.

Do propozic jsme dali na letošek po dlouhém zimním zvažování maximální počet hráčů 170….a po suchém Velikonočním pondělí navyšujeme na 200….  

Vycházeli jsme z loňských zkušeností, kdy se turnaje aktivně zúčastnilo 182 šachistů.  To jsme neměli stoly pro ustavení dvou šachovnic. Letos máme k dispozici nové stoly, kde se dvě šachovnice pohodlně vejdou a zbude i dost místa na hodiny. Vše v hlavním sále, který má plesovou kapacitu 250 lidí. O Velikonočním pondělí, ve střízlivých pořadatelských hlavách, uzrála myšlenka na „full house“. Zahájit open se dvěma stovkami lidí za šachovnicemi……

ročník 2015

V každém případě během hraní partie nebudou hráči trpět klaustrofobií z uzavřeného prostoru,  máme odzkoušeno. Vloni jsme přežili o osmnáct lidí méně, fotomateriál ukazuje „díry“ na sále. Přiznáváme, že bude trocha nepohody po ukončení jednotlivých kol, v žádném případě nebude třeba ostrých loktů pro cestu za pivem. Pro oddechový čas  budou k dispozici prostory dvou přilehlých banketních místností a restaurace a tři nezávislé toalety…. Kuřáci mohou využít venkovních prostor  před kulturním domem. Nelákalo by vás vychutnat si tu hustou atmosféru plného sálu, kde jsou všichni nažhaveni na šachové vlně? Zkuste být při tom!

Aktuální seznam účastníků

Propozice Bohuslavice open 2016 

0x 6922x Rudolf Kriebel
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované