1.Novoborský ŠK B vs Krásná Lípa A

20.10.2002 08:00 | Turnaje

Celé první kolo kolo nás provázela smůla. Ještě před zahájením jsme se dozvěděli, že nám budou chybět důležití hráči a to na 1.šachovnici Majstr J. st, na 2. šachovnici Koudelka, na 6. šachovnici Majstrová. Těsně před zaháj...

Celé první kolo kolo nás provázela smůla. Ještě před zahájením jsme se dozvěděli, že nám budou chybět důležití hráči a to na 1.šachovnici Majstr J. st, na 2. šachovnici Koudelka, na 6. šachovnici Majstrová. Těsně před zahájením utkání nám vypadl Sucharda, který je sice napsaný na soupisce, ale k bitce se nedostavil. A aby té smůly nebylo málo, nesehnali jsme nikoho na poslední šachovnici.
I s hedicapem 2 bodů, jsme se do soupeře pustili bez nervů. Bohužel hned po půl hodině hraní na 4. šachovnici přišel náš hráč o figuru a partii po chvilce vzdal.Poté na 6. šachovnici náš hráč přešel do pěšcové koncovky, bohužel s pionem mín. Soupeř piona prosadil a vyhrál. Na 7. šachovnici Tomáš Majstr obětoval 2 piony za útok. Soupeř však útok odrazil a vyhrál. První jiskřičkou byla remíza na 3. šachovnici. Hned vzápětí Jirka Doležal na 5.šachvonici přehrál svého soupeře a získal nám bod. Poslední dohrávaná partie byla na 1. šachovnici. Vyrovnaný boj až do věžové koncovky. V koncovce byl Mareček nejistý, neudržel nervy na uzdě a v remizovém postavení vzdal.
0x 16311x lajolend
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat