Znojemská Rotunda OPEN 2023 (19-26. 8. 2023)

25.07.2023 17:15 | Turnaje

Vážení šachoví přátelé, příprava obnovy festivalu Znojemská Rotunda OPEN 2023 (19-26. 8. 2023) je v plném proudu a pokud stále nevíte, kam v létě vyrazit, a láká vás šachová atmosféra spojená s vínem a památkami, už není nad čím přemýšlet!

Slevy na vklad byly prodlouženy do 5. 8. 2023!
Jedná se o omluvu z naší organizátorské strany všem, co se chtěli přihlásit přes formulář na webových stránkách do původního termínu, ale z důvodu jejich nedostupnosti nemohli. Je určitě možné se přihlásit i později, ale byla by škoda tuto možnost nevyužít!

Na turnaji se můžete těšit například na GM Vojtěcha PlátaIM Jaroslava Bureše nebo IM Neklana Vyskočila. Bude nám potěšením, pokud se rozhodnete rozšířit startovní listinu i Vy, a podpořit obnovu dříve tradičního turnaje!

Pro všechny účastníky turnaje se podařilo zajistit slevu na koupaliště v Únanově a do znojemského podzemí, kde se dá ve slunném létě velmi příjemně ochladit! Každé kolo turnaje A i B se také můžete těšit na losování lahve vína pro jednoho z účastníků (pod 18 let jiná věcná cena)!

V rámci doprovodného programu se bude ve čtvrtek 24. 8. konat i ochutnávka vín lokálních vinařů v centru Znojma a na konci festivalu i grilování a hudební produkce s přátelskou atmosférou s možností zpětné vazby k nám, pořadatelům.

Účastníkům turnaje v Olomouci, končícího 19. 8. 2023, kteří zvažují i účast na turnaji ve Znojmě, se budeme, co se týče prvního kola, snažit vyjít maximálně vstříc.

Odkaz na přihlašovací formulář s propozicemi:

Přihlašovací formulář Znojemská Rotunda OPEN 2023

Více bližších informacích na FB stránce: Znojemská Rotunda OPEN

Budeme se na Vás ve Znojmě těšit!

Za organizační tým festivalu

Znojemská Rotunda OPEN 2023

Zdeněk Molík a Jakub Marek
0x 885x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované