Vždy se najde důvod darovat dárek

08.06.2021 08:15 | Turnaje

Blíží se vysvědčení a děti si zaslouží pěkný dárek za jejich známky. Rodiče si zaslouží dárek za jejich trpělivost a možná se blíží výročí a nebo svátek, někoho komu rádi uděláte radost. V RP šachy najdete spoustu radosti za nejlepší ceny

Knížka nikdy neurazí. Knížka vždy potěší. Letní lenošení si přímo říká o něco pěkného na čtení. 

Mat Šachovému Králi - Vlastimil Hort 


Knížka Vlastimila Horta  a tři zavražděni šachisti. Tak pro toho kdo má rád detektivky a trošku napětí, může být tato knížka příjemným zážitkem. 

MEZI DOBREM A ZLEM, KNIHA OD GM JÁNA MARKOŠE


Ján Markoš je jeden z nejčtenějších slovenských spisovatelů. A že uznávaný šachista umí zajímavě i o nešachových věcech dokazuje pěkně tato knížka. Výborná knížka, výborné myšlenky a moje další doporučení pro letní lenošení.

ČERNOBÍLÁ MAGIE - ŠACHOVÁ KNÍŽKA MICHALA KONOPKY

V mých očích jedna z nejlepších šachových kníže za posledních deset let. Jestli bych chtěl někomu věnovat pěknou knížku, pak určitě věnuji tuto. Nemůže zklamat a je to jistota. 

Ale možná už tyto knížky máte. Pak se podívejte na naší nabídku. Neustále kupujeme nové a zajímavé knížky. Knihy na RP šachyCENTAUR - ŠACHOVÝ POČÍTAČ (DGT) S ČESKÝM NÁVODEMTrošku dražším dárkem je šachový počítač Centauer. Má umělou inteligenci a umí se přizpůsobit úrovni vaší hry. Dříve než jsme si otevřeli e-shop se prodávala za 10 000Kč. Možná i díky nám a naší ceně 8000Kč jí ostatní prodejci už nenabízí tak předraženě, ale i tak se jim moc nechce nabízet férové ceny. 


ŠACHOVÁ SOUPRAVA AMBASADOR - ORIGINÁL WEGIEL


Nejprodávanější šachy u nás je šachová souprava Ambassador. Na první pohled netradiční vzhled, ale možná to je ten důvod, který šachisté chtěj mít doma. 

ŠACHOVÁ SOUPRAVA - WEGIEL - VELIKOST 5


Dřevěné šachy, poctivá ruční práce a značka Wegiel. Figurky Staunton, velikost krále 9cm. No skoro ideální dárek. 


VČERA A DNES - KNIHA VLASTIMILA JANSY


Nabízíme 280 výrobků. Ale největší radost mám z toho, že budeme vydávat šachové knížky. Tou první je knížka pana Jansy, kterou vydáme ve výtisku 2500Ks! V těchto dnech dojednáváme tiskárnu, grafiku a objednáváme kapacitu tisku. Trochu "drze" nebudeme tuto knihu prodávat do distribuce a bude jen v naší nabídce. Kniha se prodává v předprodeji a moc děkuji každému, kdo si jí koupil. Jako poděkování každému kdo si koupí tuto knihu v předprodeji pošleme tuto knihu s podpisem pana Jansy. Předprodej je obrovskou pomocí, která nám ulehčí vydání této knihy. Proto děkujeme každému, kdo si koupí tuto knihu v těchto dnech a pomůže nám tím k vydání knihy, která může být knihou tohoto roku u nás! 


ČESKÁ KLUBOVKA - vlastní výrobaProtože si budeme vyrábět tyto šachy sami, budeme je umět nabízet za ceny, které konkurenci vyrazí dech. Všimli jsme si, že cena u konkurence neustále roste a není neobvyklá cena i 1900Kč, ta naše bude opět měnit trh a ceny u nás. První vzorky vypadají stejně jak tyto figurky a těším se na zahájení prodeje.

LUXUSNÍ ŠACHY ITALFAMA - BITVA U WATERLOO


První várka zboží z italské firmy Italfama byla až na tento poslední kus vyprodána. V těchto dnech připravujeme novou objednávku a  opět vybereme originální kousky. Kupujeme tyto šachy kusově a nabízíme výjimečné zboží. Které možná budete mít jenom Vy a né nikdo jiný. Italfama má neskutečné variace na figurky a šachovnice a skoro co kus to originál. Jestli hledáte špičkové šachy, nejvyšší kvalitu a luxusní dárek, pak Italfama je pro vás to co hledáte. 


Koncem roku snad koupíme stroj na potisk triček a budeme vyrábět vlastní kolekci. První nápady jsou na stole, jen vše má svůj čas. Teď pro nás ta největší výzva je vydání knížky pana Jansy a Milana Babuly. Jestli tento rok vydáme dvě knihy, pak příští rok bychom mohli vydat až pět nových knih a přemýšlíme o vlastní výrobě hraček. 

Dřevěné hračky


Každý den je šance někomu udělat radost. Každý den je příležitost věnovat dárek. Dobrá knížka a nebo pěkné šachy jsou pro šachistu sázkou na jistotu. 

0x 662x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat