Světe div se, skórovala žena!

16.01.2016 04:09 | Open Praha 2016

„Tak to je poprvé, co vidím vyhrát ženskou“. To vystihl čtenář s nickem MaX velmi dobře. Nestává se často, aby silně obsazený turnaj vyhrála žena. Na Openu Praha se to podařilo IM Ekaterině Atalik. Do první desítky se nevešel žádný Čech. Jak smutné!

2x 4740x Tobi

Osm pětibodových v čele

13.01.2016 08:00 | Open Praha 2016

Open Praha jsme opouštěli po čtvrtém kole, kdy byl ve vedení Rus Gavrilov. Jeho půlbodový náskok byl však smečkou smazán a tři kola před koncem tak je v hlavním městě vše otevřené.

34x 7089x Jozef Valenčík

V Praze ve vedení Gavrilov

11.01.2016 09:15 | Open Praha 2016

Čtyři kola mají za sebou účastníci turnaje Open Praha. V turnaji se A zatím bez zaváhání daří procházet jedinému hráči a tím je Alexei Gavrilov z Ruska, toho dnes vyzve na prvním stole Marián Jurčík.

1x 3743x Jozef Valenčík

Open české metropole

08.01.2016 04:09 | Open Praha 2016

Dnes v 16:00 startuje prvním kolem XV. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Praha. Na programu jsou dva Openy, turnaj v rapid i bleskovém šachu. Výsledky budeme znát 15. ledna.