Jedna z Posledních Šancí se Přihlásit do Šachové Akademie!

19.06.2024 12:00 | Domácí zprávy

Ahojte všichni. Pro velký zájem přinášíme vám jednu z posledních příležitostí přihlásit se do naší Šachové Akademie! Máte jedinečnou šanci stát se součástí skvělého projektu, který vám pomůže zlepšit vaše šachové dovednosti pod vedením špičkových trenérů.

Proč se Přihlásit do Šachové Akademie?

Šachová Akademie je ideálním místem pro všechny, kteří se chtějí šachově zlepšit, ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč. Naši trenéři, mezi které patří Zbyněk Hráček, Robert Cvek, Joanna Worek, Standa Stárek a Petr Koutný, jsou připraveni vás vést na vaší cestě za šachovým růstem. Akademie je otevřena od září do června a tréninky probíhají online, což vám umožňuje flexibilitu a pohodlí.

Struktura a Plány Tréninků

  • Denní tréninky:Každý pracovní den, výměna trenérů po týdnu.
  • Tréninky 2x týdně:Úterý a čtvrtek, malá skupinka pro individuální přístup.
  • Tréninky 1x týdně:Tréninky přizpůsobené vašim potřebám a časovým možnostem.

Naše Vize a Cíle

Chceme nabídnout kvalitní trénink každému, kdo o to stojí. Naším cílem je vychovávat silné šachisty a vytvořit prestižní akademii, která bude mít pozitivní dopad na šachovou komunitu v České republice.

Ceny a Slevy

  • Zlatá třída:2 000 Kč/měsíčně – denní tréninky.
  • Stříbrná třída:1 400 Kč/měsíčně – 2 tréninky týdně. ( úterý a čtvrtek)
  • Bronzová třída:800 Kč/měsíčně – 1 trénink týdně. ( středa )
  • Roční platba:10% sleva.

Přihlášky a Uzávěrka

Nečekejte a přihlaste se ! Přihláška je závazná a platná s první platbou na účet:

2401649854 / 2010
IBAN: CZ92 2010 0000 0024 0164 9854
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Do poznámky uveďte svůj email a jméno. Registrace bude uzavřena po naplnění kapacity. Pro velký zájem máme poslední místa v denních skupinkách, tréninky 2x týdně jsou už taky výborně zaplaněné a i v jedenkrát týdně tréninku se snad najde ještě nějaké místečko. 

Kontakty pro Další Informace

Nepromeškejte tuto jedinečnou šanci stát se součástí Šachové Akademie a zlepšit své šachové dovednosti! Naši trenéři se těší na spolupráci s vámi. V těchto dnech Zbyněk Hráček obvolává všechny ty, co jsou už přihlášeni do akademie. Věřím tomu, že tento projekt dává smysl a nejenom smysl, ale našim společným cílem je vaše šachové zlepšení. 

Po zaplnění kapacit, nebudou přijímány další přihlášky. Dnes neumíme říct, kdy se zaplní kapacity, přesto víme, že skupinky budou spíš menší a a už dnes jsme blízko hrany, která brzy zastaví přijímání dalších šachistů. 

Zájem o tento projekt je opravdu velký a my za to děkujeme! Proto, kdokoliv kdo by měl zájem, pište, volejte a neváhejte...Brzy už opravdu bude plno...

S pozdravem,

Tým Šachové Akademie

0x 995x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované