Tip na letošní Vánoce - Svět Bojovníka

16.11.2023 12:34 | Domácí zprávy

Mám v rukou knihu pana Horta - Svět Bojovníka, a těším se na dnešní večer, kdy si k ní přisednu a ponořím se do jejího příběhu. Těším se na pohled pana Horta na své partie a současně na pohledy Davida Navary, Roberta Cveka, Jána Plachetky, Zbyňka Hráčka.

Do prvního odstavce se mi ani zdaleka nevešla všechna jména a tak budu pokračovat zde. Těším se na rozbory Petra Háby, Michala Konopky, Pavla Šimáčka, Igora Štohla, Vlastimila Babuly, Lubomíra Ftáčnika a dalších skvělých šachistů. 

Od nápadu vydat knížku pana Horta uplynul více než rok a nyní nadchází první okamžiky, kdy si na knihu lze doopravdy sáhnout. 


Knihu prodáváme v našem e-shopu, ale nabízí jí také Karel Mokrý a od dnešního rána i Šachový obchod. Nám nezbývá nic jiného, než naložit více jak 400 kusů této krásné knihy do auta a připravit se na dlouhou noc kdy budeme muset vše zabalit a poslat. 


Kniha vypadá opravdu velmi pěkně a jak jsem již psal, moc se na ní těším. Obratem posílám knihu i Robertovi a jsem zvědavý na jeho recenzi. 


Chci poděkovat všem lidem kteří stojí za touto knihou a touto malou upoutávkou vás nalákat na knihu, která má vše, co od dobré knížky čekáte.

To jsme tenkrát v Praze podepisovali s panem Hortem smlouvu k této knize.

 Pěkné povídání a vzpomínky můžete najít i zde...

Moc přeji knize úspěch. Přeji čtenářům, ať se jim kniha líbí a všem moc děkujeme za to, že jste si už tuto knihu koupili, a nebo teprve brzy koupíte. Jsem si jist, že k Vánocům půjde o moc krásný šachový dárek. 

A teď, kde můžete knihu koupit? 

RP šachy - aktuálně ( méně než) 600Ks

V nabídce našeho e-shopu jí nabízíme samostatně, nebo v balíčcích, s možnosti slevy...

Svět Bojovníka - Vlastimil Hort - RP šachy - 499Kč

Balíček - Svět Bojovníka, To se nehraje, Vlny a schody - RP šachy - 899 Kč

Balíček - Svět Bojovníka, Vlny a Schody - RP šachy- 599Kč

Šachový obchod Karel Mokrý - už méně než  100 Ks

Svět Bojovníka - Vlastimil Hort, Chess Bookshop - 499Kč

Šachový Obchod 

https://www.sachovyobchod.cz/cz/sachova-kniha-svet-bojovnika-vlastimil-hort

PK 

3x 1183x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (3) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
Kamil Mihálik
Super Petr, gratulujem ku vytlačeniu hodnotnej knihy. Už čoskoro si kúpim ju...
+0 /-0 | 16.11.2023 14:33

Petr Koutný

Děkuji Kamile. Ano, mám radost že RP šachy dokázaly vydat knížku panu Jansovi a panu Hortovi. Mám radost, že David napsal parádní knihu, která se prodává opravdu skvěle a má výborné recenze a ohlasy. Mám radost, když se podívám doma na poličku a vidím tam tyto tři knihy. Je to kus cesty, kterou RP šachy ušly a o tomto se nám ani nezdálo, že budeme psát i tyto příběhy. 

+1 /-0 | 16.11.2023 15:40

Kamil Mihálik
Tak sa teším spolu s tebou z týchto úspechov. Tiež sa mám radosť z toho, že budem mať knihu od uznávaných veľmajstrov... Snáď prídu časom aj ďalšie zaujímavé knihy. Som veľmi hrdý na RP šachy, že vydávajú také šachové diela, ktoré dokážu potešiť toľko ľudí... Z knihy od Jansy mám veľkú radosť, a od Horta bude to tiež super...
+0 /-0 | 16.11.2023 15:57