Šachová Akademie - červen

07.06.2024 18:28 | Zprávy

Je skvělé, že tolik lidí, má takový zájem o tento projekt. Máme první oddíly, které budou platit skupinově tréninky pro své hráče. Máme připravené stránky, kde budeme dávat brzy další informace. Jsme připraveni.

 Šachová Akademie už není pouhou myšlenkou, ale projektem, který má za sebou skvělý první měsíc. Za tu dobu jsme zaregistrovali desítky zájemců. Spolupracujeme s oddíly, které registrují větší skupinky a zájem šachistů o tento projekt nás opravdu těší. Myšlenka, že každý může trénovat s těmi nejlepšími trenéry, se stává realitou.

Co plánujeme na červen?

V červnu zprovozníme stránky na NSS, které jsou aktuálně kódované a pracujeme na jejich nastavení. Koncem června pošleme našim členům vstupní kód, a budeme tam přidávat informace, první letní tréninkové materiály a nakonec i rozvrh tréninků. Samozřejmě budeme každý den nahrávat vaše tréninky. Líbí se nám myšlenka, že každý se může podívat nejen na svůj trénink, ale i na trénink jiných skupin.

  • Včera jsem oslovil naše členy s přáním aktualizovat kontaktní údaje. Jakmile mi vše přijde, Zbyněk Hráček obvolá osobně každého z vás a začne se s vámi seznamovat. Takže, jakmile se v telefonu ozve "Ahoj, tady Zbyněk Hráček", nebude to vtip, jen náš další krok. Chceme vás poznat. Chceme vědět, kdo jste, jak hrajete šachy a na základě těchto informací pak správně nastavit skupinky a tréninkový plán. Naším cílem není vás naučit tahat figurkami po šachovnici. Naším cílem je prožít s vámi vaše šachové zlepšení.
  • V létě to může vypadat, že se nic moc nebude dít. Budou prázdniny a spousta z vás bude na dovolených. Koncem léta se s vámi ještě jednou spojíme a domluvíme, který program budeme používat. Dohodneme čas tréninků. Zatím to vypadá tak, že denní tréninky budou probíhat od pondělí do pátku, dvakrát týdně v úterý a čtvrtek a jednou týdně ve středu. Čas tréninků bude na vás. Náš tip je, že ideální by to mohlo být někde mezi 17:00-18:00.
  • Oslovily nás oddíly, a proto odpovím i tady. Ano, můžeme nabídnout skupinové tréninky a můžeme samozřejmě vše fakturovat na oddíl. Pokud máte možnost financovat tuto činnost z grantů, stačí se s námi spojit.
  • Skupinky budou mít maximálně 10 lidí, já bych preferoval do osmi lidí. Tímto pohledem jsme hodně blízko našich kapacit. Přesto je stále možné se přihlásit. Chtěli jsme nabídnout každému možnost na sobě pracovat. Tu možnost chceme mít co nejdéle, jak to bude možné.
  • Stránky, kde vše bude pro vás připravené, jsou tady: https://www.nss.cz/akademie. Jakmile budou stránky připravené, pošleme vám vstupní heslo.

Tak co říkáte? Zatím dobrý!


0x 871x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované