Šachová Akademie - začínáme

20.05.2024 12:17 | Zprávy

Dobrý den. Dnes oficiálně představujeme Šachovou Akademii, její myšlenku, vizi a samozřejmě i trenéry, kteří budou součástí vašich tréninků. Budou to Zbyněk Hráček, Robert Cvek, Joanna Worek, Standa Stárek a Petr Koutný. Co říkáte?

Vize  

Nabídnout pravidelné šachové tréninky. Nemůžeme slíbit, že vychováme mistra světa, ale můžeme slíbit každému skupinové šachové tréninky, které z vás udělají lepší šachisty. Věříme, že při správném trénování má každý šanci šachově růst. Nezáleží na věku, na šachové síle a jediné na čem záleží je naše chuť na sobě pracovat. 

Projekt

Šachisté budou po osobních pohovorech rozdělení do výkonostních skupin a dle jejich šachové síly jim budou přiřazeni trenéři. Tréninky budou probíhat výhradně on-line ( dle předem daného rozvrhu a časovému plánu) a bude z těchto tréninků pořízen záznam, který budete mít k dispozici. Na nss.cz bude zřízená uzavřená sekce ( skupina )  s názvem Šachová Akademie, kde budete mít přístup ke všem tréninkům, tedy ke všem videím a získáte tím časem  šachovou studnici, ze které můžete čerpat po celý život. 

Trenéři


Joanna Worek, Zbyněk Hráček, Standa Stárek, Robert Cvek, Petr Koutný 

( Časem plánujeme přidávat další trenéry, kteří vás budou posouvat s námi šachově dál ) 

Kdy, kde a jak často

Vždy online, od září do června. Třídy budou rozděleny dle výkonosti a počtu tak, aby byly tréninky interaktivní. Nebude to jen monolog, ba naopak, budeme spolu komunikovat, řešit šachové úkoly a diskutovat o všem, co nás bude zajímat. Budete součástí tréninku. Díky komunikaci budeme vědět, že jste téma pochopili a že je správný čas otevřít další kapitolu. 

Zlatá třída - kdo chce na sobě opravdu pracovat a šachově se výrazně zlepšit - každý pracovní den

Bronzová třída - ten, kdo se chce zlepšit, ale nemá tolik času 2x týdně.

Stříbrná třída - ten, kdo hrát lepší šachy, ale má ukrutně málo časo - 1x týdně. 

Kolik to bude stát, kolik ušetřím?

Dnešní průměrná cena za jednu hodinu s profesionálním trenérem vás bude stát 500-800Kč/hodina. Za 22 tréninků v jednom měsíci tak zaplatíte více jak 12 000Kč. 

Zlatá třída - 2 000Kč/měsíčně  - každý pracovní den hodinový trénink, + záznamy z lekcí

Sříbrná třída- 1 400Kč/měsíčně  - 2 tréninky týdně, + záznamy z lekcí

Bronzová třída - 800 Kč/měsíčně - 1 trénink týdně, + záznamyz lekcí

V případě roční platby 10% sleva. 

Bude kapacita omezená? 

Ano, kapacita šachové akademie bude omezená.

Bude možné se přihlásit i později, ale další třída bude otevřená, až po naplnění minimálního počtu studentů. Samozřejmě budou tréninky otevřené i pro šachisty ze Slovenska. 

Nejlepším studentům: 

Jako motivaci nabídneme nejlepším studentům stipendium ve formě námi placeného turnaje i s doprovodem našich trenérů po celou dobu turnaje. 

Přihlášky do Akademie + další informace

Robert Cvek - sachycvek@seznam.cz

Zbyněk Hráček - hracek@tiscali.cz 

Standa Stárek - starekchess@seznam.cz 

Petr Koutný - koutnyy@gmail.com

Uzávěrka přihlášek: 31.8.2024

Přihláška je závazná a  platná s první platbou na účet: 

2401649854 / 2010

 IBAN:CZ92 2010 0000 0024 0164 9854,

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

Do poznámky pište email a jméno.

Začátek šachové akademie: 2.9.2024

 - od tohoto okamžiku se můžou zájemci hlásit do Akademie.

Po naplnění počtu, bude registrace uzavřená a další přihlášky nebudou přijímány. 

S každým zájemcem naší trenéři udělají osobní pohovor, na základě kterého vám nastavíme ten nejlepší šachový tréninkový plán. Protože budeme nabízet skupinové tréninky, budeme se snažit, aby byly ve skupině hráči s podobnou šachovou výkoností. Budeme hráčům analyzovat jejich partie, vysvětlovat zahájení, připravovat na turnaje, metodicky trénovat  a to s cílem, prožívat s vámi vaše šachové zlepšení.

Ne nemůžete si vybrat svého osobního trénera. Trenér vám bude přiřazen dle vaší výkonosti. Samozřejmě každý dostane příležitost trénovat se Zbyňou, nebo Robertem. Platí rovnice, čím víc tréninků, čím lepší hráč, nebo čím větší chuť trénovat, tím víc tréninků se Zbyňou, nebo Robertem. Na všechny podobné otázky, prosím použijte emaily z tohoto článku. Opakuji, kapacita je omezena a po naplnění počtu, který dokážeme časově zvládnout, bude registrace uzavřena.  

Tak co říkáte? 

 * doplním: samozřejmostí je možnost vystavit fakturu, při větším zájmu z oddílů i nabídnout množstevní slevu. 

10x 3218x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (10) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
Petr Koutný

Informace po prvním dni:

Po prvním dni máme už potvrzené a zaplacené  i roční kurzy a dobře se plní každý skupina. 

+0 /-1 | 21.05.2024 13:19

rhinoceros

V jakých časech budou přibližně ty tréninky probíhat? Nechtěl bych se přihlašovat a pak to sledovat všechno ze záznamu :) Díky

 

 

 

+0 /-0 | 21.05.2024 12:17

Petr Koutný
Trenéři se pokusí skupinám přizpůsobit. Předběžně počítám s odpolednem. Skupiny budou složené i tak, aby jim čas vyhovoval. Cílem samozřejmě bude, aby to nebyl off line trénink, ale on line tenink.
+0 /-1 | 21.05.2024 12:31

Karja
Nemá něco takového i svaz?
+0 /-0 | 20.05.2024 13:00

Kamil Mihálik
V takomto veľkom rozsahu asi nie... Môžem sa mýliť. Veď to je bomba mať možnosť trénovať každý deň. Je otázne, či ľudia chcú trénovať každý jeden pracovný deň... :)
+1 /-0 | 20.05.2024 13:18

Petr Koutný

Není otázka, kdo co má, ale kdo to udělá lépe a hlavně kvalitněji. 

+2 /-1 | 20.05.2024 13:04

Petr Koutný

* Díky za první přihlášky *  první přihlášky nejenom přijaty, ale i zaplaceny...

+1 /-1 | 20.05.2024 13:11

Petr Koutný

Díky všem za připomínky, za podněty a komentáře....Chodí toho hodně na emaily a Messenger pípá jak poplašný zvonek...Dík.

+1 /-1 | 20.05.2024 12:53

Kamil Mihálik
Ešte drobná poznámka. Pri Robertovi Cvekovi je v článku nesprávny email. Správne je asi: sachycvek@seznam.cz
+1 /-0 | 20.05.2024 12:51

Kamil Mihálik
Za mňa bude to skvelý šachový program, ako vidím. Ponuka je veľmi bohatá a každý si bude môcť vybrať toho, koho chce. Veľmi by som si prial, aby tento mamutí šachový projekt bol úspešný. Bude to snáď určite veľmi zaujímavé. Hoci aj ja by som chcel niečím pomôcť šachovej akadémii. Hoci bude to možno náročné, ale pomôžem rád s niečím… Z nejakých zaujímavých tréningov by som mohol napísať občas nejaké tie zaujímavé články, hoci bude to zložitejšie, ako som si myslel. Je tu veľa trénerov, ako aj tréningových dní, čo je však skvelé pre šachovú akadémiu. Táto ponuka trénerov je veľmi pekná… Snáď sa zapojí dostatok ľudí, aby sa otvorili všetky triedy… Začne to byť skvelé... Študentom prajem veľa zdaru do ďalšieho štúdia....
+2 /-0 | 20.05.2024 12:47