Robert a Petr šachy - nově díky podpoře ŠSČR i IM David Kaňovský a GM Vojtěch Plát

16.10.2017 06:55 | Trénink

Projekt Robert a Petr šachy na kanále youtube sleduje pravidelně více než 950 lidí a i díky grantové podpoře Šachového svazu můžeme všem říct, jak je krásné hrát šachy!

Videa pravidelně nahrává GM Robert Cvek, GM Štěpán Žilka (seriál koncovek), Petr Koutný a dnes Vás chci pozvat na IM Davida Kaňovského a jeho sérii o pěšcových strukturách, která bude vycházet pravidelně od 16.10 a máme slíbeno 20 videí na toto téma, více o této sérii teď David sám...

"Videoseriál IM Davida Kaňovského o pěšcových strukturách se bude zabývat různými pěšcovými formacemi, které mohou ve střední hře vzniknout. Znalost různých typových pozic a pěšcových struktur, plánů hry v dané pozici a ideálního rozestavení figur patří k nedílné strategické výbavě každého dobrého hráče. Jinak řečeno je to jeden ze základních pilířů strategie střední hry. V jednotlivých dílech seriálu se blíže seznámíme například s karlovarskou strukturou, pěšcem chameleonem, malým centrem, blokovaným centrem apod." 
Videa bude nahrávat i Vojta Plát a to je další překvapení, které na Vás čeká!
Vojta se zaměří na Olympiádu 2016 a čekají Vás nejen šachové lahůdky, ale také informace ze zákulisí a tajemství, která se nikde neříkají.

Pojďte hrát šachy, pojďte se šachama bavit, pojďte trénovat a buďme jedna velká rodina! Přesně toto Vám nabízí kanál Robert a Petr šachy! 


Robert a Petr šachy 

3x 27382x David Kaňovský
Fotogalerie
Komentáře (3) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
Volgagambit
A pro doplnění, zde je odkaz na onen Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCBwajD0T4lsXKV0qSA3Emng
+0 /-0 | 19.10.2017 20:26

strelec

a taky by se měla doplnit tvoje fotografie PK, ať víme jak vypadá internetovej b.b

+0 /-0 | 17.10.2017 17:41

Pražský kavárník

Proč má pan Kaňovský tak výraznou červenou košili? Mohl si vzít košili třeba šedou. A proč zde mají fotografie jenom pánové Plát a Kaňovský? Ještě by se měly doplnit fotografie pana Koutného, Cveka a Žilky.

+0 /-0 | 17.10.2017 14:30