Předprodej knihy Vlastimila Jansy se soutěží

19.06.2021 08:29 | Zprávy

Ještě stále si můžete tuto knihu koupit v předprodeji. Ještě stále můžete mít tuto knihu i s podpisem české šachové legendy pana Vlastimila Jansy. Ještě stále můžete pomoct svým zakoupením ke vzniku této knihy. Už brzy bude prodáno takkto 100 knih

Podepsali jsme první dva sponzory této knížky. Budou mít poděkování uvnitř knížky a moc jim děkujeme. Tím prvním sponzorem je  Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o., a osobně děkuji Michalovi Vávrovi za podporu. Díky každému sponzorovi bude vydání této knížky lehčí. 


Příště snad už ukážeme dalšího sponzora a je to vlastně i možnost pro kohokoliv z Vás, kdo by chtěl mít logo firmy  a poděkování uvnitř této knížky. 


Více než  padesát knih je před-objednáno a můj tajný sen předobjednat 100 knih v červnu se může brzy vyplnit. Určitě každý z Vás, kdo nám pomohl předobjednávkou k vydání této knížky dostane knížku podepsanou panem Jansou. Malinko si pohrávám s myšlenkou s poděkováním uvnitř knížky. Tak nějak jsem si říkal, dát tam jména ( né přijmení) všech na jednu stránku, kteří si knížku před-objednali a tím nám pomohli s jejich vydáním. 

Jestli přemýšlíte o koupi knížky a chcete nám pomoct s její vydáním. Děkuji moc za každou předobjednávku, případný i za sponzoring. V každém případě podporujete dobrou věc a v knížce vám poděkujeme. A abych nezapomněl, do konce června stále probíhá soutěž o tři knihy. Když napíšu vše co víme, tak to bude vypadat takto:

Bude to hodně o myšlenkách, se kterými jsem se setkal, o jejich uplatňování dříve i v dnešní výpočetní době. Stejně tak o skvělých velmistrech včera, tak o vynikajících dnešních borcích - Vlastimil Jansa

A právě v těchto dnech vstupujeme s touto knihou do předprodeje...

  • předpoklad obsah na cca 200 stránkách, možná o něco více
  • předpoklad vydání říjen-listopad 2021
  • pevná vazba
  • počet výtisků 2500Ks
  • každá kniha koupená v předprodeji bude podepsána panem Jansou
  • předprodej je možností jak spolufinancovat tuto knihu
  • cena 350 Kč

Každému, kdo si koupí tuto knihu v předprodeji obdrží tuto knihu s podpisem pana Jansy. 

Předprodej knihy je taková forma spolufinancování tohoto projektu. Díky předprodeji společně dokážeme vydat tuto knihu. Jako poděkování za důvěru bude každá kniha koupená v předprodeji podepsána panem Jansou. 


A dnes přidávám i soutěž. Do konce června budou vylosování tři lidi, kteří si zaplatitili tuto knihu v předprodeji a těm pošleme knihu pana Horta - Mat šachovému králi. Je to další naše poděkování za vaší podporu. Tím dalším bude i naše video, které natočíme s panem Jansou a které tady v létě pustíme. 

Teď pro připomenutí sem přidávám jedno video s panem Jansou. Protože i tímto připomenutím si připomeneme to, co teď společně tvoříme. Společně vydáváme knihu české šachové legendě a jsme na to hrdí!


Knihu si můžete koupit zde: https://www.rpsachy.cz/cs/vse/knizky/vcera-a-dnes-kniha-vlastimila-jansy/


články o knize: http://www.nss.cz/predprodej-knihy-vcera-a-dnes---vlastimil-jansa


Za první týden předprodeje máme přes 50 objednávek na tuto knihu. Takže 2% výtisku už má své budoucí majitelé. Děkujeme!
9x 2661x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (9) Aktualizovat
10.06.2021 19:53 | Petr Koutný

alfa - díky

10.06.2021 19:41 | alfa

v novém baneru bych asi opravil "těď na teď ", bude to vypadat poněkud lépe

06.06.2021 07:56 | MaX

pawel: yes

02.06.2021 06:17 | sarmatam

K té partii ,Vlasta černýmy,znal sem ji ,odebíral jsem v tu dobu estě ŠACHinfo,ale podrobnosti kolem jsem nevěděl, takže videjko SUPER, děkuji panu Jansovi,a jen tak daaaal....

02.06.2021 05:37 | sarmatam

pan Honza Smejkal, naučná věžovka, děkujeme..... pěkně vysvjetleno panem Jansou, děkujeme..... Hezký videjko,jen tak dál....jj

01.06.2021 14:12 | Petr Koutný

Díky Viktore. Rád věnuji tři knihy třem náhodným lidem. Protože každý, kdo podpoří vznik této knihy i formou předprodeje je dílekm v mozaice, která dohromady dokáže si splnit jeden velký sen. Právě díky předprodeji se nebojím říct, že tu knihu vydáváme společně a je to pravda. Takže ještě jednou díky Viktore, že patříš mezi lidi, kteří mají zásluhu na vzniku této knihy. 

01.06.2021 14:09 | Viktor Javořík

Paráda! Nápad s další knížkou je super, třeba se usměje štěstí! sadMěl bych si logicky přát, aby už předplatné nikdo nekupoval, ať je větší šance na vylosování... Ale ne. Jen ať knížku podpoří, co nejvíc lidí! smiley  

01.06.2021 12:43 | Petr Koutný

Díky a co s tím teď. Když to opravím, zanikne Pawle tvůj výborný komentář. Když to tak nechám, budu opisovat historickou lež..:) 

01.06.2021 12:41 | pawel

Alea iacta est.“ – „Kostka je vržena"

"Alea iacta sunt" - „Kostky jsou vrženy"

 Správně je jednotné. G.J. Caesar řekl: "Alea iacta est" - Kostka je vržena, správnější překlady: "Budiž kostka vržena" nebo "Nechť je kostka vržena".  Při překročení vojsky Rubikonu.

Zajímavé, že to nám říkala dějepisářka na základce, že se to uvádí v knihách dostkrát špatně, je to hodně desetiletí zpět a furt to přetrvává.