Předprodej knihy Vlastimila Jansy - Novinky a Výherci

04.07.2021 16:34 | Zprávy

V červnu jsme vyhlásili soutěž o tři knihy a dnes napíšeme, kdo vyhrál tyto knihy. V červnu jsme zahájili předprodej této knihy a aktuálně máme kolem 100 takto objednaných knih, kde každá bude podepsána panem Jansou. Pomaličku se vydání knihy blíží.

Výherci tří knih, které věnujeme jako naše velké děkuji za podporu při vydání této knihy jsou čísla objednávek, které symbolizuji den narození pana Jansy. Pan Jansa se narodil 29.11.1942 a proto výherci jsou objednané knížky s  pořadovým číslem 29-11-42

11. knížku si objednal pan Jan Diviš

19.knížku si objednal pan Petr Dobšinský

42.knížku si objednal pan Petr Kučera


Každý z výherců dostane knížku od pana Horta - Mat šachovému králi. 


Stále ještě běží předprodej. Předprodejem nám můžete pomoci vydat knížku a my vám tu vaší knížku pošleme potom i s podpisem pana Jansy.

Knížky s podpisem pana Jansy budou jen knížky z předprodeje a budou svým způsobem vyjímečné.

Knížky, které potom půjdou do klasického prodeje, už nebudou s podpisem pana Jansy. Proto kdokoliv z vás, kdo chce mít tuto knížku s podpisem a mít něco opravdu vyjímečného si stále můžete tuto knihu předobjednat. Tím pomůžete i vy vznikem této šachové knihy od české šachové legendy. Předprodej v létě skončí a pak může mrzet, že knížka bude bez podpisu pana Jansy. 

Máme první tři sponzory této knížky. Generálním sponzorem je Auto UH s.r.o a tato společnost bude mít celou stránku v knížce jako poděkování za generální finanční podporu vydání této knížky. Dalšími partnery je advokátní kancelář Bulinský a Vávra a společnost Corseq
Když napíšu vše co víme, tak to bude vypadat takto:

Bude to hodně o myšlenkách, se kterými jsem se setkal, o jejich uplatňování dříve i v dnešní výpočetní době. Stejně tak o skvělých velmistrech včera, tak o vynikajících dnešních borcích - Vlastimil Jansa

A právě v těchto dnech vstupujeme s touto knihou do předprodeje...

  • předpoklad obsah na cca 200 stránkách, možná o něco více
  • předpoklad vydání říjen-listopad 2021
  • pevná vazba
  • počet výtisků 2500Ks
  • každá kniha koupená v předprodeji bude podepsána panem Jansou
  • předprodej je možností jak spolufinancovat tuto knihu
  • cena 350 Kč

Každému, kdo si koupí tuto knihu v předprodeji obdrží tuto knihu s podpisem pana Jansy. 

Předprodej knihy je taková forma spolufinancování tohoto projektu. Díky předprodeji společně dokážeme vydat tuto knihu. Jako poděkování za důvěru bude každá kniha koupená v předprodeji podepsána panem Jansou. 


A dnes přidávám i soutěž. Do konce června budou vylosování tři lidi, kteří si zaplatitili tuto knihu v předprodeji a těm pošleme knihu pana Horta - Mat šachovému králi. Je to další naše poděkování za vaší podporu. Tím dalším bude i naše video, které natočíme s panem Jansou a které tady v létě pustíme. 

Teď pro připomenutí sem přidávám jedno video s panem Jansou. Protože i tímto připomenutím si připomeneme to, co teď společně tvoříme. Společně vydáváme knihu české šachové legendě a jsme na to hrdí!


Knihu si můžete koupit zde: https://www.rpsachy.cz/cs/vse/knizky/vcera-a-dnes-kniha-vlastimila-jansy/


články o knize: http://www.nss.cz/predprodej-knihy-vcera-a-dnes---vlastimil-jansa


Za první měsíc máme mírně přes 100 knih takto objednaných. Takže matematicky jsme prodali 4% výtisku už dnes. Děkujeme! 

Moc se těším na vydábní knihy, těším se na autogramiádu a těším se až tyto knihy budeme posílat svým novým majitelům! Tato kniha může být knihou tohoto roku! 

9x 4938x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (9) Aktualizovat
Petr Koutný

alfa - díky

+0 /-0 | 10.06.2021 19:53

alfa

v novém baneru bych asi opravil "těď na teď ", bude to vypadat poněkud lépe

+0 /-0 | 10.06.2021 19:41

MaX

pawel: yes

+0 /-0 | 06.06.2021 07:56

sarmatam

K té partii ,Vlasta černýmy,znal sem ji ,odebíral jsem v tu dobu estě ŠACHinfo,ale podrobnosti kolem jsem nevěděl, takže videjko SUPER, děkuji panu Jansovi,a jen tak daaaal....

+0 /-0 | 02.06.2021 06:17

sarmatam

pan Honza Smejkal, naučná věžovka, děkujeme..... pěkně vysvjetleno panem Jansou, děkujeme..... Hezký videjko,jen tak dál....jj

+0 /-0 | 02.06.2021 05:37

Petr Koutný

Díky Viktore. Rád věnuji tři knihy třem náhodným lidem. Protože každý, kdo podpoří vznik této knihy i formou předprodeje je dílekm v mozaice, která dohromady dokáže si splnit jeden velký sen. Právě díky předprodeji se nebojím říct, že tu knihu vydáváme společně a je to pravda. Takže ještě jednou díky Viktore, že patříš mezi lidi, kteří mají zásluhu na vzniku této knihy. 

+0 /-0 | 01.06.2021 14:12

Viktor Javořík

Paráda! Nápad s další knížkou je super, třeba se usměje štěstí! sadMěl bych si logicky přát, aby už předplatné nikdo nekupoval, ať je větší šance na vylosování... Ale ne. Jen ať knížku podpoří, co nejvíc lidí! smiley  

+0 /-0 | 01.06.2021 14:09

Petr Koutný

Díky a co s tím teď. Když to opravím, zanikne Pawle tvůj výborný komentář. Když to tak nechám, budu opisovat historickou lež..:) 

+0 /-0 | 01.06.2021 12:43

pawel

Alea iacta est.“ – „Kostka je vržena"

"Alea iacta sunt" - „Kostky jsou vrženy"

 Správně je jednotné. G.J. Caesar řekl: "Alea iacta est" - Kostka je vržena, správnější překlady: "Budiž kostka vržena" nebo "Nechť je kostka vržena".  Při překročení vojsky Rubikonu.

Zajímavé, že to nám říkala dějepisářka na základce, že se to uvádí v knihách dostkrát špatně, je to hodně desetiletí zpět a furt to přetrvává.

+0 /-0 | 01.06.2021 12:41