Dětská šachová platforma Chesskid je v čestině

01.07.2021 05:00 | Trénink

Krásné ráno všem, Máme 1. července, začátek prázdnin, a ChessKid dorazilo do Česka! Co to znamená? České děti se nyní můžou učit šachy na světově nejuznávanějším šachovém webu pro děti!

Vítejte na ChessKid

ChessKid.com změní, jak Vaše děti hrají a trénují šachy. A zde je hned několik důvodů!

Důvod číslo 1: Používání ChessKid webových stránek je jednoduché a zábavné. Děti se na nich rychle naučí orientovat a samy si zvolí šachové aktivity, které je zajímají a pomůžou jim zlepšovat jejich šachovou úroveň. Možností mají hned několik! Můžou hrát partie proti ostatním dětem nebo proti počítačům, účastnit se turnajů, řešit šachové diagramy, hrát souboje v diagramech, dále trénovat pomocí naučných videí, lekcí, tréninkových pozic proti počítači a mnoho dalšího! ChessKid je možné si stáhnout jako aplikaci a používat na mobilu nebo tabletu.

Úvodní stránka dětského profilu. Jak bude Vaše dítě rozvíjet své šachové dovednosti? Zde si může vybrat!

Děti mají možnost vylepšovat své taktické dovednosti pomocí více než 50 000 zábavných šachových diagramů, od začátečníků až po pokročilé. Pravidelným řešením diagramů se snadno posunou na další úroveň!

Souboj v diagramech! Děti mají možnost vyzvat děti z celého světa nebo požádat o přímý souboj své klubové spoluhráče a přátele. Tato exkluzivní šachová soutež umožní dvěma hráčům testovat jejich řešitelskou rychlost a přesnost!

Důvod číslo 2: ChessKid se může pochlubit vzdělávacím programem, který motivuje děti, aby se učily a neustále zlepšovaly. Děti začínají na úrovni Pěšce, avšak zhlédnutím videí a splněním úkolů postupují do dalších úrovní Jezdce, Střelce, Věže, Dámy a nakonec i Krále. Tímto způsobem jsou si děti vědomy svého pokroku a Vy si brzy všimnete rozdílů v jejich šachové kvalitě a herních výsledcích! ChessKid nedovolí dětem přeskočit lekce nebo si manuálně nastavit vyšší úroveň. Dítě se musí k vyšším úrovním propracovat. 


Vzdělávací program, ve kterém jsou témata rozdělená tak, aby se děti postupně naučily nové znalosti a rostly z úrovně Pěšce až na úroveň Krále. 

Důvod číslo 3: Trénovat na ChessKid není nikdy nuda! Vždy se najde soupeř pro rychlé nebo pomalé šachy, počítač nebo i WGM Kateřina Němcová, která provazí děti video lekcemi. Video lekce jsou poutavé jako příběh a můžete je poslouchat doma, v autě, na výletě a opravdu v jakoukoli denní dobu. Přesvědčte se sami a podívejte se na úvod do šachu.


Důvod číslo 4: ChessKid je bezpečná platforma pro děti, kde si užijí šachy s dětmi z celého světa. Nástroje pro správu soukromí, přátelské emotikony při partii a kontrolované herní prostředí zajišťují, aby se děti učily ve zdravém a přátelském prostředí bez šikany a nebezpečných lidí. Děti mohou hrát proti jiným dětem, ale jejich interakce s dospělými je přísně omezena na jejich ochránce účtu (rodiče) nebo správce klubu. Klid pro Vaši duši, zábava pro děti!


Důvod číslo 5: Chtějí si Vaše děti nebo Vaši svěřenci změřit své síly proti ostatním dětem v České republice? Tak to jste tu správně. Šachový svaz České republiky se rozhodl podpořit ChessKid Šampionát 2021, který se uskuteční v srpnu tohoto roku. Po celou dobu turnaje bude partie komentovat mezinárodní velmistryně a bývalá česká olympijská reprezentantka Kateřina Němcová. Online komentář bude dostupný na Twitch kanálu twitch.tv/PragueQueen a dále se můžete těšit na pozvané hosty nebo prostor pro Vaše otázky.

Jste rodič, který chce obohatit život svého dítěte královskou hrou, učitelem motivovaným k zahájení šachové výuky ve škole nebo trenérem hledajícím bezkonkurenční nástroje pro vedení svých šachových svěřenců? ChessKid je tu pro Vás! 


Využijte akční 30% slevu na zlaté členství s promo kódem „sachycesko“: https://www.chesskid.com/membership/promo/sachycesko (pro češtinu si musíte přepnout jazyk pozn. red.)

Chcete se dozvědět více? Registrujte se na speciální ChessKid Webinář, kterým bude provázat ChessKid ambasadorka pro Českou rebubliku Kateřina Němcová. V těchto webinářích se dozvíte více o tom, jak ChessKid používat, a budete mít možnost získat odpovědi na své otázky. Registrace je na oba webináře bezplatná: shorturl.at/dwzMZ

Pro více informací, množstevní slevy a další dotazy využijte prosím kontakt wgmnemcova@gmail.com 

Přeji krásný den a mnoho radosti pro Vaše děti na stránkách ChessKid!

Kateřina Němcová

Mezinárodní šachová velmistryně (WGM)

ChessKid ambasadorka pro Českou republiku a Slovensko


15x 4727x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (15) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
Kateřina Němcová
Děkuji, Davide. HumphreyvanWeiden: Automatické prodloužení 1 roku je aktivováno, ale v profilu se dá zrušit. Pokud kupujete členství přes iOS tak je automatické prodloužení dle vašeho vlastního nastavení. Předplatné zakoupené skrz klub/školu, se dítěti neprodlužuje automaticky.
+0 /-0 | 02.07.2021 22:59

HumphreyvanWeiden

Cena může být dobrá, ale lidé jsou různí a mají různé možnosti. Pro někoho může být 700 korun významná částka.

Paní Němcová, rád bych se Vás zeptal na jednu věc: může se stát, že dítě šachy přestanou bavit, to je běžná věc, jak je to s Předplatným ? Prodlužuje se automaticky nebo musí rodiče o prodloužení požádat sami ? To je dost důležité, lidé přestanou program používat, ale Předplatné se automaticky prodlouží a dluhy rostou. Jak je tato věc u ChessKidu ošetřena ?

+0 /-0 | 02.07.2021 08:56

xdavx x

Katko, tohle je skvely napad. Drzim palce.

+0 /-0 | 01.07.2021 21:57

Kateřina Němcová

Všechny tady zdravím a ráda zodpovím jakékoliv dotazy! Myslím, že cena členství 60Kč/měsíc je velice dobrá - za jedno kafe měsíčně má dítě neomezený přístup ke skvělému materiálu a trenér má pod dohledem růst svěrence. Chápu, že je ale nutné znát všechny dostupné možnosti tréninku na platformě. Těším se na webinář, kde vás provedu funkcemi ChessKidu :)

+0 /-0 | 01.07.2021 20:37

Pavel Ch

Pane Humpe, cena také důležitá, ale předevší co kupuji.

Za blbosti "v akcích" utratěj Češi majlant, než by si levněji koupili, co dražšího opravdu potřebujou. 

+0 /-0 | 01.07.2021 18:53

HumphreyvanWeiden

Pane Chrzi, skoro se vším souhlasím. Užitná hodnota je důležitá. Ale nestarat se o cenu, to je nejrychlejší cesta k exekuci. Ani byste nevěřil, kvůli jak malým částkám můžou lidé přijít o veškerý majetek.

+0 /-0 | 01.07.2021 16:04

Pavel Ch

Humpe

Vyrojilo se toho dost, i "díky" covidu.

Jasně, Martin Beil trpělivě maká.

learningchess doznal velkých úprav ku prospěchu věci.

 Je to jako se vším, spousta materiálů, informací, je ok, ale umět se v to vyznat, třídit. To je umění.

  Vše je doplněk, ale zároveň pomoc trenérovi, když něco smyslupného dělá žák doma sám. Ale aby dělal to, co mu přípřináší posun, motovaci k tr. práci.

 

Proto, a to je také tak se vším, před cenou se zeptám, co to umí. To jsem zatím příliš nevyčetl. Ale třeba se dozvím. 

+0 /-0 | 01.07.2021 14:44

sarmatam
Hmmmm,jak píšete.......
+0 /-0 | 01.07.2021 14:41

HumphreyvanWeiden

700 korun na jedno dítě je poměrně dost, zvlášť, když existují alternativy jako je My-chess. Navíc, podle mě je důležitější živý kontakt s trenérem, toto čučení do monitoru bych bral jenom jako doplněk.

+0 /-0 | 01.07.2021 14:20

Pavel Ch

Humpreyvan:

Pod větou o slevě je proklik a tam ceny jsou 700Kč/rok po slevě.

Více než cena bych rád věděl, co to umí pro pokročilejší, abych mohl doporučit.

Přihlásil jsem se zatím na werbinář, už jsem měl strach, že je v čase, kdy czech flag bude hrát finále ME. Tak ne, končí půlhoďku předtím. Na soustředění zkoukneme tedy obojí. 

 

+0 /-0 | 01.07.2021 14:05

Marek007
Za všetko sa platí. Úspešného človeka spoznas podľa toho, či vie zarobiť peniaze. Mozes byť IM, aj GM v šachu, mať tituly z vysokej školy, ale pokiaľ nezarabas prachy, tak nie si ani múdry, ani úspešný a je ti to na dve veci...
+0 /-0 | 01.07.2021 12:57

sarmatam
O peníze vždycky de ,a vždycky šlo, takže teď záleží na tom jak se snimi naloží, doufám že,pro ty nadějný u nás, chybět nebudou,to teď máme ve svých rukou,nebo hlavách,a časem věřím že,budou všichni spokojení,to bych si přál....viz Brno, PRAHA, Zlín,Rychnov a samozřejmě Frýdek-Místek,asi tak a teď mě u kamenujte,s pozdravem Alan Helis, neaktivní
+0 /-0 | 01.07.2021 11:09

HumphreyvanWeiden

30% sleva ? Z jakých peněz? To je dost podstatná informace, která v prezentaci chybí.

+0 /-0 | 01.07.2021 10:26

sarmatam
Hmmmm , zajímavé,to by se mohlo uchytit,tak snad.....
+0 /-0 | 01.07.2021 05:35