Závěrečný ceremoniál

25.10.2010 11:43 | Evropský klubový pohár

Závěrečný ceremoniál Evropského klubového poháru byl na poslední chvíli přemístěn do druhého hracího sálu, kde se během turnaje nacházely zadní mužské stoly. Zatímco já jsem se po návratu z rychlé večeře v jedné z blízkýc...

Závěrečný ceremoniál Evropského klubového poháru byl na poslední chvíli přemístěn do druhého hracího sálu, kde se během turnaje nacházely zadní mužské stoly. Zatímco já jsem se po návratu z rychlé večeře v jedné z blízkých restaurací netrpělivě vrhl na výsledkovou listinu a jal se dopisovat závěrečný článek, Vladimír Jagr si připravil své nádobíčko a vyrazil na lov. Nabízíme jeho úlovky v podobě nejlepších týmů či nejlepších jednotlivců po šachovnicích. Spoušť nemohl samozřejmě nechat v klidu ani v okamžiku vyhlašování vítězů soutěže o nejkrásnější šachistku a nejkrásnějšího šachistu turnaje. V tomto narychlo ušitém klání byla hodnocena vždy čtveřice snímků vybraných organizátory. Říkali jsme si ale s Vladimírem, že našim čtenářům bychom rádi nabídli pohled poněkud širší, proto berte oficiální výsledek pouze jako orientační a mějte strpení s čekáním na volbu Miss ECC NSS.
Na snímku děvčátko v tradičním kroji s turnajovou trofejí – kravským rohem.

Fotogalerie ze závěrečného vyhlášení:

Nejlepší ženy na 1. šachovnici: 2. GM Viktorija Cmilyte, 1. GM Humpy Koneru a 3. GM Antoaneta Stefanova. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Nejlepší ženy na 2. šachovnici: 1. GM Hou Yifan, 2. IM Harika Dronavalli a 3. GM Monika Socko. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Nejlepší ženy na 3. šachovnici: 3. IM Salome Melia, 1. IM Elena Zaiatz a 2. Lilit Mkrtchian. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Nejlepší hráči na 1. šachovnici: 3. Mameďarov, 2. Eljanov. 1. Aronjan dorazil na vyhlášení pozdě a Hammer doplatil na to, že hrál pouze 4 partie, Láznička skončil 6. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Nejlepší muži na 2. šachovnici: 2. Korobov, 1. Malachov a 3. Kobalia. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Nejlepší muži na 3. šachovnici: 1. Griščuk a 2. Drejev, 3. Caruana se vyhlášení nezúčastnil. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Ředitel soutěže dekoruje zlaté Monte Carlo. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Petrohrad bere stříbro. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Na bronzový stupínek se v posledním kole šťastně vyhoupla MIKA Jerevan. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Při vyhlašování bylo i veselo. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Vítěz Evropského klubového poháru 2010 – ruský Economist. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Stříbro patří ruské Jugře s kapitánem Chalifmanem. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Bronz získal překvapivě ukrajinský A DAN DZO & PGMB - Černigov. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Economist slaví titul. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Mister Ilja Zaragatski a Miss Ljilja Drljevič. (autor: Vladimír Jagr, zdroj: nss.cz)

Odkazy:

web soutěže
výsledky
0x 2057x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat