Vsaďte si na právě probíhající CS DreamHack Masters

15.02.2017 18:15 | ostatní-články

Popularita E-sportů neboli profesionálního hraní online počítačových her je stále na vzestupu a pořád platí, že ten, kdo v tom „umí chodit“, může být před bookmakery mnohdy o krok napřed.

Jako důkaz mohou posloužit sázky na jednotlivé mapy v League of Legends od profesionálního sázkaře Dobbyho, ze kterých lze vidět, že si lze sázkami na e-sporty vydělat pěkné peníze, pokud se tedy v dané hře skvěle vyznáte a orientujete a umíte rozeznat výhodný kurz od nevýhodného.

Ověřit si své dovednosti a znalosti můžete například na právě probíhajícím Counter-Strike turnaji DreamHack Masters 2017 v americkém Las Vegas, kde si při účasti kompletní světové špičky přijde vítězný tým na slušných $200,000. Sázet můžete nejen na jednotlivé zápasy, ale i na celkového vítěze turnaje CS DreamHack Masters.

Vsadit si můžete i na League of Legends a další e-sporty

Kdo má raději League of Legends, bude jistě potěšen opravdu velkým množstvím her, které jsou v plánu pro následující dny. Čekají nás zápasy League of Legends Championship Series v Evropě (LCS EU) a Severní Americe (LCS NA), LoL Champions v Jižní Koreji (LCK), Japonská liga (LJL), Master Series pro týmy z Taiwanu, Hong Kongu a Macaa (LMS), Tencent LoL Pro League (LPL) a LoL Secondary Pro League (LSPL) pro Číňany nebo třeba Korea challengery. Na všechny tyto světové ligy v LoLku si můžete hned teď vsadit u Tipsportu. Nabídka je více než pestrá.


Jak je vidět, ani nejlepší české sázkové kanceláře neusnuly na vavřínech, jdou s dobou a moderními trendy a vypisují čím dál více turnajů a zápasů ve stále populárnějších E-sportech. Slušně se rozrůstá také nabídka LIVE sázek a živých přenosů, za což mohou být fanoušci jen a jen rádi.

Kurzové sázení samozřejmě není pro každého a ne všechny baví sázet, navíc je s příchodem nového hazardního zákona značně omezen výběr sázkových kanceláří. Ty zahraniční totiž musejí nově žádat o českou licenci a tento proces bohužel není několikadenní záležitostí. Zatím se licenci povedlo získat jediné firmě.


18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

pokerarena.cz

0x 6029x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované