Vánoční internetové simultánka Roberta Cveka

19.12.2020 08:11 | Domácí zprávy

Zvu vás na pohodovou šachovou akci. 19.12 od 18:00 na lichess s živým komentářem Roberta Cveka na YTB RP šachy. Robert Cvek proti sedmi statečným. Proč jenom sedm, kdo to bude a možná i něco navíc, tak to vše vám řeknu v tomto článku.

Konce roku jsou vždy takovým balancováním, hodnocením, děkováním a takovým tím nejlepším časem pro oslavy. Na RP šachy máme opravdu co slavit a chceme to oslavit s Vámi... Už dávno nejsme jen " Internetovým projektem" který má mimochodem dohromady v roce 2020 přes 2 mil shlédnutí, ale i organizátoři turnajů. Pořádáme MČR Amatérů, ale jsme i obchodníky a kroužíme i kolem sponzorování zajímavých šachových projektů. Chceme podporovat šachy a chceme poděkovat za Vaší podporu v tomto roce. Je to neuvěřitelné, kde jeden nápad s nulovou šancí na úspěch je dnes. 

Pan Jansa připravuje další dvě videa pro Vás na YTB, na RoyalChess jsme se stali partnery YTB, na e-shopu jdeme podepsat exklusivní práva na prodej jedné šachové knížky v ČR /novinky roku 2021 a tím to vše nekončí...jak říká Robert - jedem s medem.

Tak dnes Vás zvu na takovou malou oslavičku. Robert Cvek vyzve 7 odvážných a věrných fanoušků v simultánce s živým komentovaným přenosem. Chceme jenom sedm právě proto, aby Robert mohl důkladně rozebírat partie, aby mohl komentovat a bavit fanoušky a to vše se uskuteční tuto sobotu 19.12.2020 od 18:00....Sledujte a nebo odebírejte RP šachy a buďte u toho s námi. 


Kdo bude hrát proti Robertovi?

Pan Zdeněk Čekal - alias CIKI333 je jeden z nejtvrdších diskutérů na internetu. Dostane příležitost porazit Roberta Cveka. Můžeme si i vsadit? Kdo tipne že vyhraje svojí partii proti Robertovi Zdeněk, dostane ode mne knížku dle vlastního výběru. Když ale prohrajete, natočíte video na RP šachy..:) 

 

Marek Vokál bude reprezentovat Nymburk. Marek je jedním z našich  prvních fanoušků a je s námi už tolik let. Pamatuji si jeho komentáře, když nás nikdo neznal a toto je i naše poděkování za to, že je s námi a při nás. Díky Marku a držím palce! I na Marka si můžete vsadit...


Mirek Blažek bude hájit barvy oddílu ŠK Praha 4 a Mirek byl mezi prvními deseti fanoušky na Youtube. Tak Mirku držím palce!!


Ondra Dunder je taky jeden z prvních fanoušků. Jsem rád, že i toto je cesta jak říct, že vše co děláme je pro fanoušky/přátelé a i Ondra bude jeden ze sedmi statečných. Budu držet palce.


Marek Goban. Kde bychom byli, kdyby nebyl Marek. Bezva chlap a jsem rád, že i on přijal mojí pozvánku. Tak ať se ti Marku daří a porazíš Roberta:) 


Dalším v pořadí je pan Válek...No fotku mi neposlal, ale nevadí...Jednou se vsadil a sázku prohrál a od té doby máme na YTB i jeho video. To je výzva pro Vás ostatní...Kdo se chce vsadit se mnou a tipne správně jednoho z těchto borců že vyhraje  a splete se, může i on být nesmrtelným na YTB:) 


A dnes mi k velké mojí radosti potvrdil i Vladmír Salva ze Bzin/Dolný Kubín. Co je zajímavé, tak organizuje takový uzavřený turnaj s názvem FOFO. Kdo zná význam těchto slov, pak pochopí. Na fotce je Vladimír vlevo, vpravo jsem já Petr Koutný při vítězství na tomto turnaji. Ono když jste abstinentem, pak vyhrát FOFO není těžké.


Ještě stále máme jedno místo volné. Ale možná i víc. Tři Mušketýři byli čtyři a kdoví kolik bylo celkem " Sedm statečných doopravdy? Tak tímto článkem vás chci pozvat na tuto sobotu. Robert Cvek a naší fanoušci. Fanoušci, kteří odhodili roušku anonymity a poslali své fotky. Uvidíte pěkné partie, uslyšíte komentář Roberta Cveka a společně si můžeme pohodově užít jeden sobotní podvečer.

A aktualizujeme a přidáváme. 

Matěj Zelenka je talentovaný slovenský šachista a tak i on dostane příležitost si zahrát s Robertem Cvekem.


A jak jsem říkal. Sedm statečných možná taky bylo více:) Tak dalším pánem je Juraj Baričák ze Bzin/Dolný Kubín. Jak tak koukám tak mám na Dolný Kubín slabost. Krásné vzpomínky a skvělí lidi. Tak Juraj makej a poraž Roberta..:)...Juraj uprostřed, když vyhrál FOFO cup...


Další do party, tedy do sobotní simulantky je Tomáš Kolařík....tak držím palce


Říkáme to tisíckrát a je to vždy pravda. RP šachy jste vy! Jste to vy naší fanoušci a ten sen, být jednou velkou šachovou rodinou už není sen. Je to skutečnost. Společně máme rádi šachy, žijeme své životy a potkáváme se jako jedna velká šachová rodina.


Přijďte za námi i tentokrát. Těšíme se!

6x 3603x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (6) Aktualizovat
19.12.2020 21:32 | ciki333

19.12.2020 21:10 | david brazina

Díky, ještě teď mně bolí hlava.

19.12.2020 21:10 | david brazina

Ciki, ale však remiz super. Gratuluji

19.12.2020 20:38 | ciki333

Pan Cvek prokázal výbornou znalost věžovek...Já, jako obvykle, koncovku podělal.

Dle Stockfish 12 byl tah 33.Kf3 hrubou chybou...K výhře vedlo 33.Kd4! Na rovinu...Bál jsem se nechat pěšce g2 a h3 opuštěné, proto jsem pochodoval na opačnou stranu. Zbabělost Robert nekompromisně ztrestal.

https://lichess.org/rzORLZHj/white

17.12.2020 09:22 | J V

Petr Koutný se spíš těší na nová videa na kanál. :) Ale bude to pěkná šou.

16.12.2020 19:22 | Petr Koutný

Budu vám všem fandit....s každým kdo porazí Roberta to pořádně oslavím..:) 

16.12.2020 16:43 | J V

Chlapi, těším se. Cílem bude neprohrát za deset tahů a ideálně neprohrát jako první. To by se mohlo podařit. Na Karpova si pamatuji, po tom videu jsem začal hrát jako dement, asi protože jsem si s Toljou takto zahrával a dokonce jeho partičku i kritickým okem Rybky zhodnotil. :) Ale mezi diváky RaP to tehdá mělo úspěch.