Turnaj pro Marka Vokáče

20.11.2021 22:02 | Domácí zprávy

Jestli se Marek díval, pak měl radost. V turnaji hrálo 251 hráčů, kteří si přišli zahrát a zároveň si vzpomenout na Marka Vokáče. Turnaj vyhrál Jonáš Eret, kterému tímto gratuluji.

V našich plánech byl komentovaný přímý přenos Robertem Cvekem, ale protože i Robert chytl Coronavirus, tak jsem byl povolán já jako první náhradník a komentoval tento turnaj. Symbolicky prvních 40 minut v tomto videu mluví a povídá Marek Vokáč.  Protože první cena byla 1 000 Kč, tak vítěz není anonymní hráč. Tedy vítězem turnaje je Jonáš Eret.  V turnaji se mu dařilo . Jeho  perfo je neskutečných 2738! Lemra 64 byla stříbrná a Sachista15 byl třetí v pořadí. Turnaj hrálo 251 hráčů a byla to pěkná příležitost si vzpomenout na Marka Vokáče. 

Partie řekne více než tisíc slov. Vítěz v této partii pěkně poráží Marka a tím si jde i pro první místo v turnaji. Ještě jednou gratulace a respekt k pěkně povedené partii! 

Zní to až strašidelně, když si řeknete že vás porazila "Lemra". A přesně toto mi říkal v telefonu po partii David Holemář, když mi popisoval jak prohrál tuto partii. David si určitě střihne " Vánoční Meteleskum Bleskum" v přímém přenosu. Tentokrát si nechal střihnout pěknou ránu od " Lemry". 
Doslova ukázková partie na " Pěšcovou převahu ". Opravdu moc pěkná partie! Blesková partie a taková koncovka?! Skvělé! Opravdu skvělé! Pro připomenutí Sachista15 skončil na třetím místě v tomto turnaji! Gratulace! 
Celkem se odehrálo 1197 partií!  A tady jsou všechny! První hráč získal 1 000Kč, druhý až desátý knihu a potom každý desátý taky knihu. Podmínkou je odehrát minimálně 7 partií a odpovědět mi na zprávu na lichess. Kdyby komukoliv ta zpráva nepřišla a nebo si jí nevšimnul, prosím napište mi email na koutnyy@gmail.com a knihu obratem pošleme. Díky! 

-
. kolo -

A protože to byl turnaj, který byl určen Markovi. Tak ještě jedno jeho video.

Marku díky!

Turnaj sponzoroval Martin Beil, Zdenek Čekal, Robert Cvek, Petr Koutný. Tak všem i sobě děkuji. 
1x 1749x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
rohlíkpuklej

Imho,v plzeňském kraji v Klatovech se hrajou hezký šachy,a to je fajn.

+0 /-0 | 20.11.2021 22:22