Trénování s Mistry - přednáška Pavla Šimáčka a nejenom to

23.03.2020 06:44 | Trénink

Trénujte s Mistry je projekt, který může mít větší symboliku a význam než jenom šachový trénink. Šachy lidi spojují, šachy lidi baví a nikdy neopustí. Pavel Šimáček Vás zve na pondělí 23.3. a podívá se s Vámi na MČR Juniorů.

Každý ví, že Koronavirus přerušil i MČR Juniorů. Byla by škoda se ale na zajímavé partie nepodívat. Byla by škoda si neukázat perličky naší mládeže. A byla by další škoda nemít další možnost se šachově zlepšit. Tradiční čas v 18:00 a netradiční den pondělí 23.3. 

Trénování s Mistry - jsou přímé přenosy určené především talentované mládeži, ale nejenom ní. Myšlenkou tohoto projektu je spojit uznávané šachové osobnosti a v přímém přenosu na youtube kanále Robert a Petr šachy předat šachové dovednosti šachové veřejnosti. Mohli jsme trénovat se Sergejem Movsesjanem, Tomášem Polákem, Michalem Konopkou, Markem Vokáčem, Stanislavem Stárkem, Lukášem Vlasákem. Pro připomenutí přikládám odkazy na tyto přednášky.

7. 11. Michala Konopka – Blokáda, odkaz zde

21. 11. Sergej Movsesjan – Medailonek Fabiana Caruany, odkaz

19. 12. Marek Vokáč – Jak analyzovat šachovou partii – 1. díl zde

9. 1. Marek Vokáč – Jak analyzovat šachovou partii – 2. díl odkaz

30. 1. Lukáš Vlasák – Moderní trendy zahájení, zde

5. 3. Tomáš Polák – Profylaxe, odkaz zde.

Poslední přednáška byla 19.3. a Stanislav Stárek diváky bavil nad " Královskými procházkami " a protože toto téma byla opravdu výživné a poučné, přikládám odkaz na toto video.

Poděkování za to, že máme možnost takto trénovat. Poděkování za to, že můžeme dnes v době řádění pandemie trénovat dvakrát týdně letí do Šachového svazu České republiky. Garantem akce je IM Petr Pisk a díky němu jsou šachy zase o kousek blíž nám všem. Děkuji za šachisty!
0x 3542x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat