Trénování s mistry dnes od 18:00

07.11.2019 07:18 | Trénink

Dobrý den šachovým fanouškům. Jménem youtube kanálu Robert a Petr šachy, Šachového svazu České republiky, Slovenského šachového svazu, Šachy Dolmen Vás zvu na akci - Trénování s mistry.

Myšlenkou této akce je dát fanouškům možnost, kterou spoustu z nás nemělo a nebo nemohlo mít.

Chceme Vám společně s výbornými šachovými trenéry nabídnout metodické tréninky. Vysvětlit a ukázat věci, které by měl každý dobrý hráč umět.

Témata byly metodicky vybrány špičkovým světovým velmistrem, Sergejem Movsesjanem a úvodním dílem Vás provede manažer reprezentace ČR, IM Michal Konopka.

Akce je určena pro talentovanou mládež, trenéry a nejen pro ně. Bude probíhat na youtube ( na kanále RP šachy) v přímém přenosu a výhodou bude živá diskuze. V závěru tréninku (po cca 1,5 hodině) bude prostor na Vaše otázky a odpovědi "Mistra". Video bude posléze kdykoliv dostupné k přehrání na youtube kanálu Šachového svazu České republiky, na youtube kanálu Robert a Petr šachy a kdekoliv, kde jej budete sdílet.

Začínáme 7. 11. 2019 v 18:00 a téma bude  - Blokáda  s IM Michalem Konopkou.

Tato akce je pro kohokoliv dostupná, je bezplatná a proto patří ještě jednou poděkování partnerům této akce: Šachovému svazu České republiky, Slovenskému šachovému svazu, Galerii Dolmen ( Šachy Dolmen), která věnuje pro tuto akci šachové knížky a RP šachy. Poděkovat bych chtěl i patronovi celé akce, IM Petru Piskovi, manažerovi reprezentace mládeže ČR, který společně s GM Sergejem Movsesjanem stojí za vznikem této akce.

 První díl poběží na této adrese, klikem na připomenutí, Vás před akcí Youtube upozorní, že je správný čas trénovat.


Těšíme se na Vás - jak dlouho tato akce bude probíhat a jak bude úspěšná už bude záležet jen na Vás. Přeji si, aby se Vám "Trénování s mistry" líbilo, aby Vám otevřelo další místnosti tajemného domu, kterému všichni říkáme šachy a aby nám tato akce přinášela radost.

Petr Koutný
0x 5210x
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované