Velikonoční tréninkové soustředění

03.02.2010 07:02 | Novoborská šachová akademie

Po velkém úspěchu vánočního šachového soustředění se Novoborská šachová akademie a Ústecký šachový svaz dohodly na zopakování akce a pořádají Velikonoční tréninkové soustředění. To se uskuteční od čtvrtka 1. 4. do ned

Po velkém úspěchu vánočního šachového soustředění se Novoborská šachová akademie a Ústecký šachový svaz dohodly na zopakování akce a pořádají Velikonoční tréninkové soustředění. To se uskuteční od čtvrtka 1. 4. do neděle 4. 4. 2010 v DDM Ústí nad Labem, W. Churchilla 8. Je určeno pro mládež i dospělé úrovně alespoň 3. VT (Elo 1250). Účastníci budou rozděleni do skupin podle výkonnosti, u nejsilnější předpokládáme úroveň minimálně kandidáta mistra. Tým lektorů tvoří GM Marek Vokáč (foto), úřadující mistr ČR v šachu IM Pavel Šimáček a IM David Kaňovský. Přednášky budou zaměřeny především na problematiku Sicilské obrany: tři základní strategické struktury sicilské, otázky iniciativy, přímého útoku, i protihry a nestandardních poměrů materiálu. Připravujeme rovněž doprovodný šachový i nešachový program.

Výuka proběhne v tříhodinových přednáškových blocích začínajících v 9:00 a ve 14:30. Zahajujeme ve čtvrtek 1.4. odpoledne, končíme nedělním dopolednem a obědem. Možná je i kratší účast, základní cena pokrývající náklady trenérů ovšem zůstává.

Ubytování a snídaně jsou zajištěny přímo v DDM, a to ve vlastních spacích pytlích na karimatkách a v omezeném množství (6+3) i v postelích. Zájemcům lze zprostředkovat za velmi příznivé ceny (od 250/osobu a noc) i komfortnější ubytování v blízkém hotelu (bez snídaně). Obědy a večeře individuálně v okolí (do 100 Kč za jídlo s pitím), zajistíme dospělý doprovod. V DDM je k dispozici kuchyň s lednicí a sporákem.

Základní cena soustředění je 1.250 Kč.

případně přičtěte
3x ubytování v DDM se snídaní: 300 Kč
nebo
3x hotel bez snídaně 750 Kč.

Cena se hradí předem převodem na č. účtu: 211842785/0300, do poznámky uveďte své jméno.

Přihlášky posílejte do 15. března 2010 na e-mail v.novotny@novoborsky-sk.cz, kde získáte i další informace. Uveďte jméno a datum narození, požadavky na ubytování a všechny další důležité informace (např. zdravotní komplikace, brzký příjezd atd.). Pozdní přihlášky s příplatkem 200,- Kč (posuzuje se datum připsání částky na účet).

Za celou Novoborskou šachovou akademii a ÚŠS se na setkání s Vámi těší

Viktor Novotný
Ředitel Novoborské šachové akademie

Změna vyhrazena.

Odkazy:

Propozice ke stažení
Tréninková sekce GM Vokáče na www.nss.cz
0x 2467x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat