TJ Spartak RP šachy Přerov veze vítězství ze Skaličky

04.02.2024 15:16 | Zprávy

V pátém kole regionálního přeboru zvítězil tým Přerova ve Skaličce týmem "B" v poměru 2:3.

V pěkných prostorách hostince u Bagarů kde hraje zápasy tým Skaličky se dnes hrálo dvojutkání.Krajský přebor zápas Skalička "A" - Zábřeh a regionální přebor Skalička "B" vs TJ Spartak RP ŠACHY Přerov


Jako první skončila hra na páté desce kde plně bodoval Radim Kejík , jeho příprava na zápas přinesla pěknou výhru za černé v sicilské obraně varianty B40.


Partie na druhé desce skončila záhy remis v 19.tahu v rovné pozici.


Další bod pro Přerov vybojoval na čtyřce v dobré formě hrající Oleg Chystoprudov.


Na třetí desce kde jsem hrál já (Tomáš Klimecký) se hra dlouho pohybovala na teploměru ve stavu "0" ve variantě A40 Hry dámským pěšcem. V 19.tahu jsem nabídl remis , jenže domácí museli hrát…                   Tah 21.....  Dd7 byl špatný a černá pozice se naprosto rozpadla. Po několika tazích jsem se vzdal.


O konečném skoré tedy rozhoduje první deska kde hrají domácí Pavel Paroulek s naším dlouholetým předsedou Jirkou Filoušem. Partie byla velmi zajímavá  s možnostmi na obou stranách. Jiří se na delší dobu zamyslel a pomalu se začal  schylovat k časové tísni. Domácí borec také nakonec začal ztrácet na času a potřeboval vyhrát.......Po redukci těžkých figur stál asi na konci lépe o něco bílý. Ovšem času bylo již na obou stranách málo.    1/2


Po zápase jsem chvilku shlédli hru týmů v krajském přeboru a po celotýmové fotce jsme se vraceli v dobré náladě domů s tím že, nám dnes bude chutnat nedělní oběd.

TJ Sokol Skalička z.s "B"TJ Spartak Přerov
Paroulek Pavel1618½-½1814Filouš Jiří Z
Kincl Dobromir1732½-½1487Dosoudil Pavel Z
Vozák Luboš15811-01059Klimecký Tomáš K Z
Paroulek Martin00-10Kejík Radim Z
Plaček Petr00-10Chystoprudov Oleg H
2-3

Tomáš Klimecký


0x 1076x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované