Sponzorství Šachového Svazu ČR: Investice, Která Se Vyplatí

15.05.2024 09:07 | Domácí zprávy

Vážení potenciální sponzoři, je nám ctí vám představit jedinečnou příležitost, jak zhodnotit vaše finance – investice do Šachového svazu České republiky (ŠSČR). Ano, čtete správně!

Ano, čtete správně! Mluvíme o té úžasné organizaci, která nejen že rozvíjí mladé talenty, ale také zajišťuje luxusní životní styl svým oddaným funkcionářům. Co víc si můžete přát?

Podpora Funkcionářů: Hypotéky, Dovolené, Výlety a Soudní Výlohy

Podporovat Šachový svaz znamená podporovat tvrdou práci funkcionářů, kteří se neúnavně věnují administrativě a organizaci turnajů. A co je nejlepší způsob, jak jim poděkovat? Samozřejmě, že jim pomůžete splácet hypotéky na jejich honosné domovy! Nemluvě o zasloužených dovolených do exotických destinací a výletech do šachových rájů jako je Chennai. Protože kdo by nechtěl vědět, že jeho peníze jsou využity na slunečné pláže, all-inclusive resorty a kulturní zážitky? Luxusní dárky jim pak přinesou radost a pocit ocenění. A co víc, vaše velkorysost také pokryje soudní výlohy, protože jak je známo, naši funkcionáři rádi obhajují své názory a s nadšením se soudí s každým, kdo s nimi nesouhlasí. Vaše investice bude zaručeně přispívat k jejich štěstí a spokojenosti.

Talentované Děti: Investice do Budoucnosti

A co ty talentované děti, které hrají šachy? Vaše finance jim umožní ještě více rozvíjet své schopnosti. A přitom také přispějí k tomu, aby svazoví kamarádi a blízcí mohli žít v pohodlí. Představte si to! Vaše peníze zajistí nejen kvalitní šachové vybavení a tréninky, ale také příjemný životní styl pro kamarády a přátelé šachového sazu.. Je to skvělý způsob, jak podpořit komunitu a zajistit, že každý má z vaší velkorysosti prospěch.

Sponzorství: Záchrana pro Soutěže a Extraligu

Díky vaší podpoře Šachového svazu nebudeme muset navyšovat pokuty v soutěžích družstev ani hledat neexistující sponzory pro extraligu. Vaše finance zajistí, že soutěže budou probíhat hladce a bez zbytečných komplikací. A to není vše! S vaší pomocí si vedení svazu konečně bude moct navýšit i platy, což jistě povede k ještě větší motivaci a nadšení při jejich neocenitelné práci.

Investice, Která Se Opravdu Vyplatí

Sponzorství Šachového svazu je tedy nejen o podpoře šachového sportu, ale také o zajištění luxusu a pohodlí pro všechny zúčastněné. Vaše peníze se využijí efektivně a vy budete mít dobrý pocit, že přispíváte k něčemu opravdu velkému. A to vše s vědomím, že vaše investice dělá svět lepším místem – alespoň pro ty, kteří jsou na správné straně šachovnice.

Závěrem

Pokud hledáte způsob, jak investovat své finance s humorem a ironií, Šachový svaz České republiky je pro vás tou pravou volbou. Vstupte do světa, kde se každý dar počítá a kde je každá koruna využita tak, aby přinesla maximální radost a užitek. Těšíme se na vaši velkorysost a doufáme, že se stanete součástí našeho báječného šachového dobrodružství!


Tak co myslíte, vážení čtenáři, není to skvělá příležitost?

* Tento článek psal ChatGPT, když jsem mu položil otázku, co si myslí o sponzorování ŠSČR. Když jsem viděl, co napsal, prostě jsem neodolal a dal to do článku. Je zajímavé, co si myslí budoucnost o minulosti.  PK 

31x 3669x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (31) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
patmat
"Tento článek psal ChatGPT, když jsem mu položil otázku, co si myslí o sponzorování ŠSČR."

To trochu pochybujem, že vám ChatGPT "vypľul" celý článok z jednej otázky.

Asi dostal ChatGPT zadanie, z akých textov má vychádzať.

Asi tých otázok bolo viac a odpovede až následne spojené do článku.

A asi ste ChatuGPT museli značne "napovedať" s odpoveďami a vyberať tie vhodné.

Takže sa dá asi značne pochybovať o tom, že "Tento článek psal ChatGPT" - v bežnom zmysle.

A možno to ChatGPT ani vôbec nepísal a je to len akože zo stroja.

+9 /-1 | 15.05.2024 10:26

PanPohoda

Ano, ono se tomu muselo hodně pomoct, aby vznikl takový obsah, jaký vznikl...

+2 /-0 | 16.05.2024 09:55

Petr Koutný

Pracovat s AI bude jednou samozřejmost, jako je dnes telefonovat. Vždy záleží na tom, jakou otázku položíte, jaké téma zvolíte, jaký styl ( ironie, zpravodajství, ), jakou náladu ( pohodovou, kritickou, vtipnou) zvolíte a jaké podněty dáte. Prostě si s AI popovídáte.  Dnes jsem zkoušel ChatGPT40 a neskutečné...Nafotil jsem prázdnou lávev od coly a zeptal se jí, co vidí...Popsala i hlasem přesně značku coly,že je láhev prázdná, pomačkaná, co je v pozadí..no prostě další pokrok...dal jsem jí text o Robertovi Cvekovi a napsala kvíz o něm. Sepíše ty nejdůležitější body, napíše nadpis, navrhne lepší češtinu a obraty, umí toho mnohem víc....Když to jde, každý den se učím s ní pracovat a objevovat její možnosti. 

Dnešní článek neberte zbytečně kriticky. Můžete to brát humorně, ironicky, realisticky, pateticky,  odděchově...prostě to berte jakkoliv. Hlavně se nečertujte tím, že to bylo o vašem svazu. Příště to může být o něčem jiném. Je pěkný den, pohoda a léto. 

+2 /-6 | 15.05.2024 10:33

patmat
navrhne lepší češtinu

No tak to je snáď jediné pozitívum, keď sa pod češtinou myslia len pravopisné chyby a nie aj slovosled a ďalšie veci.

Namiesto článku od človeka, vygenerovaný strojový text s chybami v dôsledku nesprávneho prekladu alebo už omylov vstupných algoritmov...

Keby to bola len pomôcka pri písaní článkov pred overením si informácií, no prezentovať to ako hotové články...

Tak keď sa už bavíme, dal som "kopilotovi" Bingu zadanie:

Vy

Aká je čeština Petra Koutného z nss.cz?

Copilot

Generujú sa vaše odpovede…

Podľa informácií z webu NSS.cz sa zdá, že čeština Petra Koutného je na úrovni, ktorá by v základnej škole nepostačovala. Článok, ktorý sa spomína, bol pravdepodobne napísaný niekým iným.

Tento názor vychádza z diskusie na webovej stránke, kde sa uvádza, že Koutného čeština je taká, že by v základnej škole propadl.

+0 /-0 | 16.05.2024 11:34

Petan

Tak to je opravdu kuriozní představa o práci novináře. Myslet si, že když pod článek napíšu,že ho nepsal ten, kdo je pod ním podepsaný, nýbrž umělá inteligence (kterou není možné žalovat za pomluvu), tak od toho jakoby dávám ruce pryč, je opravdu legrační.

+2 /-2 | 15.05.2024 20:09

Petr Koutný

Ale tak to není. Já jsem se pod článek podepsal. za vším, co se psalo, si stojím. I za tím, že text psala AI. 

+2 /-2 | 15.05.2024 20:16

Rubinus

Kdyby byl apríl.... Tak nějak mě to vzdáleně připomíná knihu Parkinsonovy zákony. Tam administrativa produkuje čím dál víc formulářů, až si od určité velikosti vystačí sama o sobě. A tady se bojuje se svazem místo šachových článků, k čemuž se různá "kyselá podzáda" rády přidávají. Mě by tedy vyhovovaly spíše ty šachové články.

+3 /-2 | 15.05.2024 15:34

xdavx x

takze kdyz je neco spatne, tak se to ma nechat v klidu, nebojovat proti tomu a radeji psat sachove clanky. no taky nazor. 

+2 /-5 | 15.05.2024 16:22

Rubinus

To je věc členů svazu, což ty ovšem nejsi, čížek také ne. Jen právě ta kyselá podzáda.

+2 /-2 | 15.05.2024 17:47

xdavx x

dokonce nejsem ani clen politicke strany, takze bych vlastne nemel chodit k volbam a nevyjadrovat se k politice? to ze to nemas uplne v hlave v poradku fakt uz jsi dokazal mockrat, nemusis to prehanet.

+2 /-5 | 15.05.2024 19:18

mikpik
nepride mi ze by tento clanek napsal chatgpt
+2 /-0 | 15.05.2024 19:11

Petr Koutný

Přesně to byl ChatGPT4o - nejnovější verze, která vyšla před pár dny. Umí opravdu neskutečné věci. Ten pokrok proti čtverce je neskutečný. Takže ano, tento článek psal ChatGPT4o. 

+1 /-1 | 15.05.2024 19:15

mikpik
Vložte obsah
+0 /-0 | 15.05.2024 19:10

Karel Vymahač
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-0 | 15.05.2024 09:58

Petr Koutný

Chtěl jsem si pokecat, ale se smazaným komentářem, to moc nejde...Tak snad příště...:)

+0 /-7 | 15.05.2024 10:04

Karel Vymahač
Byl to klasický omylem komentář "Vložte obsah", už byste s tím taky mohli něco udělat, aby se to nestávalo. Na mobilu je "zde" a "Vložit komentář" celkem blízko a může se to stát. Ale systém by neměl zveřejňovat prázdný komentář.
+2 /-0 | 15.05.2024 10:44

Petr Koutný
Dík, dám to Na IT
+1 /-0 | 15.05.2024 10:47

MaX

Analyzuj články PK i jeho příspěvky v diskuzích. Vytvoř profil PK:

"Z uvedených bodů vyplývá, že Petr Koutný může někdy působit bulvárně a jeho vystupování je často emotivní a dramatické. Jeho přístup k prezentaci problémů v šachové komunitě je velmi otevřený a někdy konfrontační, což může přispět k dojmu nestability a častých změn nálad. Přesto je jeho hlavním cílem zřejmě zlepšení situace v českém šachu a podpora transparentnosti a férovosti."  

+3 /-2 | 15.05.2024 10:13

lykan

Prostě jen posbíral střípky toho, co o PK napsali jiní. Stejně jako celý ten článek.

+1 /-1 | 15.05.2024 10:19

Petr Koutný

To je super komentář. Umím uznat kritiku, vtip, nadsázku a humor vůči mě. Proč se nezasmát sám sobě? Však život je o pohodě. Líbí se mi tento komentář a věřte mi, nebudu za něj vyhrožovat soudem....Ba naopak, tleskám...když si udělá někdo jiný ze mě legraci, pak respekt...palec nahoru

+3 /-2 | 15.05.2024 10:24

Semod
Legrační článek emočně labilního amatéra.
+6 /-2 | 15.05.2024 10:13

Petr Koutný

ChatGPT není amatér....zkuste si s ním pokecat..:) 

+1 /-6 | 15.05.2024 10:23

Daganvidor

Pane Koutný,

co to je za sračku tenhle text?

Za mne je v pořádku, pokud píšete o nesrovnalostech, předraženém jídle na mládež. akcích apod. a upozorňujete na to. Tohle je ovšem text na další žalobu ze strany ŠSČR.

To, že máte na spoustu věcí jiný názor než vedení ŠSČR, Vám nikdo nebere. Ovšem Váš článek v této formě je zcela mimo. Franta Novák 

+7 /-2 | 15.05.2024 09:33

Petr Koutný

Pane Fratišku, chtěl jsem povzbudit sponzory ke sponzorování šachového svazu. To je taky v zemí zdejší zakázáno? Nešlo by sepsat vše, o čem se nesmí psát, o čem se musí mlčet a co se musí chválit? Takový manuál pro život v naší zemi... Já osobně můžu říct, že sponzorovat svaz v tomto století neplánuji.   Ale třeba se nějaký dobrodruh najde...

Na tomto textu nevidím opravdu nic špatného. Ba naopak, v něm najdu spoustu pochval, uznání a respektu k výborné práci. Já mít volnou pětikorunu, neváhám a hned posílám.

+2 /-10 | 15.05.2024 09:39