Prosinec bude v Praze patřit příznivcům pokeru

10.11.2014 15:15 | Prague Poker Festival 2014

Každý fanoušek sportu a her se jistě těší, až znovu přijde olympiáda, MS, nebo finále oblíbené ligy. Tyto události sleduje celý svět, protože se sjedou hráči a sportovci z celého světa a utkají se o titul na nejprestižnějším turnaji, který existuje.

Je v zásadě jedno, jestli jde o hokej, fotbal, tenis nebo jakýkoliv jiný sport. Napětí je cítit ve vzduchu a každý chce vyhrát a zvednout trofej pro vítěze.

I poker má takový svůj svátek, a co je nejlepší, budeme ho mít přímo v České republice a jmenuje se Prague Poker Festival. Všichni pokeroví fanoušci i hráči by si tedy měli poznamenat do kalendáře období od 1. do 18. prosince, protože právě tehdy se do Prahy sjedou ti nejlepší hráči a spolu s dalšími se utkají v mnoha pokerových ligách na jednom místě o post nejlepšího hráče světa. Hlavními tahouny budou dvě ligy – World Poker Tour (WPT) a European Poker Tour ( EPT) – které jsou samy o sobě obrovské. Za zmínku stojí také to, že prestižní pokerovou sérii EPT pořádá největší online pokerová herna PokerStars. Když se ovšem sejdou na jednom místě v jeden čas, tak je zřejmé, že půjde o něco mimořádného. Hraje se také o zajímavé peníze. Například loňský vítěz pražského EPT, mladý Němec Julian Track si z turnaje odnesl 725 700€!
  Desítek turnajů se může zúčastnit každý a stejně tak každý může ukázat, co v něm je. Proč byste nemohli onen opojný pocit vítězství zažít právě Vy? Prague Poker Festival bude bezpochyby gigantická akce, kterou by si žádný fanoušek ani hráč pokeru neměl nechat ujít, protože půjde o něco neuvěřitelného.


Zahrajte si v prestižním pokerovém turnaji o stovky tisíc korun!

A třešnička na závěr – hlavního turnaje WPT, do kterého normálně stojí vstupné 2 000€, tedy kolem 55 000Kč, si díky nejlepšímu výukovému portálu Poker-Arena.cz, můžete zahrát zcela zdarma. Je to tak, každý má možnost zabojovat o dvě vstupenky do jednoho z nejprestižnějších turnajů na světě a mít tak možnost vyhrát miliony korun, aniž by Vás to stálo cokoliv.

Pokud Vás tato skvělá nabídka zaujala a chcete o svůj lístek do turnaje zabojovat, tak neváhejte a navštivte portál Poker-Arena.cz, kde se dozvíte vše důležité.

Chcete si zahrát WPT Praha? Pusťte se do toho a získejte jednu ze dvou vstupenek za 2 000€ na WPT Praha!

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


PR článek Poker-Arena.cz

6x 8464x
Fotogalerie
Komentáře (6) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
pawel

Hlavně Ofelie, když si při tom psaní příspěvků stihnete o přestávce připravit na lavici věci na další hodinulaugh.

+0 /-0 | 11.11.2014 10:21

Ofelia
No vidite jak jsme si podobni. Jen škoda, že nejsem starši, něco by z toho třeba mohlo byt, ale takhle radějc to milostny dopisovani ukončime.
+0 /-0 | 11.11.2014 10:09

Petr Boleslav

a ještě ráda Ofinka kličkuje....

+0 /-0 | 11.11.2014 09:19

Ofelia
Ještě kdybych tu davala články o pokeru a reklamy na výhodny půjčky, pak bych už byla hotova zlatokopka.
+0 /-0 | 11.11.2014 07:52

Petr Boleslav

Ofinka je na penízky :) Kdo co bere, kdo kam kolik veme....to jsou starosti

+0 /-0 | 10.11.2014 15:41

Ofelia
Jupi, konečně super akce! Pokud se vam doma váli zbytečnych par tisic €ček, rozhodně neváhejte!
+0 /-0 | 10.11.2014 15:29