Pozvánka na Zlosin Open

15.05.2022 14:15 | Zprávy

Vážení šachoví přátelé, dovolte mi Vás jménem ŠK Velké Losiny pozvat na 3.ročník devítikolového rapid turnaje Zlosin Open, který se uskuteční v sobotu 21.5.2022 v Areálu Zdraví ve Velkých Losinách.

Tento turnaj je letos zároveň otevřeným krajským přeborem Olomouckého kraje v rapid šachu v kategoriích muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky.

 

Může jít o obrázek one or more people , chess a indoor

Pohled do hracího sálu v minulém ročníku

Začátek turnaje je po zkušenostech v minulých ročníků naplánován až na 10.30, což spolu s příznivým vlakovým spojením dává možnost účasti také hráčům ze vzdálenějších míst kraje i různých koutů republiky. Samozřejmostí je stejně jako v minulých letech široká nabídka občerstvení včetně několika druhů oběda, po loňském nedorozumění bude na čepu mimo jiné pivo z místního minipivovaru Zlosin. Stejně tak bude k dispozici online přenos z 10 šachovnic.

 

Více informací k průběhu turnaje můžete nalézt v přiložených propozicích.

 

Přihlášky je možné zasílat do 18.5., ideálně přes přihlašovací formulář, alternativně na emailovou adresu vaculikkubas@gmail.com.

K dispozici je také předběžná startovní listina, na které již figuruje vítěz obou dosavadních ročníků FM František Vrána.

 

 

Může jít o obrázek one or more people , stojícím lidem a indoor

Loňské stupně vítězů

Vzhledem k velké kapacitě hracích prostor budeme velmi rádi, pokud budete informace o turnaji šířit i mezi další členy Vašeho oddílu.

 

Těšíme se na Vaši účast! 

Za ŠK Velké Losiny,

Jakub Vaculík


1x 1135x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
VB STB

Culdo, pozvi Jirikovku, muze byt krajsky prebornik senioru v rapidu a z Prostejova mu jede do Losin primy vlak :-D A kdyz tam nebudu, tak by mohl prijet...

+0 /-0 | 15.05.2022 15:11