Trenér naordinoval nešachové aktivity

01.06.2006 08:00 | Turnaje

Bermuda párty je speciálně dělaná pro všechny účastníky šachové olympiády a takovou koncentraci šachistů jsem ještě nikdy neviděl...Oslavovali jsme s týmem vítězství nad Slovinci 3,5-0,5. Po večeři jsme šli do baru dát si pan

desce. Ale Davidovi to zde také jde, tak se nemá čeho obávat. Hrajeme na 1. stole a máme cíl se tam udržet.
Dnešní zápas byl náročný. Na 1. šachovnici David dostal trošku lepší pozici, ale Beljavsky dal pěšce a získal kompenzaci v podobě dvojice střelců. Později David udělal jednu nepřesnost, které Beljavsky nevyužil a David už realizoval bez chyby.
Vlastík Babula na dvojce to měl dnes těžké. V zahájení nezahrál jeden přesný tah a dostal se pod tlak, ale Pavasovic též chyboval při realizaci výhody. Nakonec remíza.
Já jsem se dneska dostal po zahájení do lepší pozice a tu jsem postupně stupňoval, a dokonce realizoval..:-} Prostě třikrát a dost, i smůla musí jednou skončit a už se zase blýská na lepší časy.
Robert Cvek zahrál dnes famózně a soupeře v taktické přestřelce převýšil. Sicilka mu dnes sedla...

Je to úžasné, český tým je na +13 a je na neuvěřitelné 4. pozici a naším cílem je v následujících kolech hrát o medailové příčky a rozhodně to není náhoda. Nálada v týmu je perfektní a už se těšíme na další těžký zápas.

Jinak Kirsan den před volbami už pomalu, ale jistě získává rozhodující hlasy ve svůj prospěch a Kok odejde z boje poražen. Ale počkejme ještě do finále, zda nebude překvapení.

Zítra půjdeme sportovat a prohlídnout si Turín. Trenér naordinoval nešachové aktivity.
Bermuda párty je speciálně dělaná pro všechny účastníky šachové olympiády a takovou koncentraci šachistů jsem ještě nikdy neviděl...
Oslavovali jsme s týmem vítězství nad Slovinci 3,5-0,5. Po večeři jsme šli do baru dát si panáka italské Grapy a Michal Konopka zářil spokojeností. Po volném dnu hrajeme proti vedoucí Arménii se skvělým Aronjanem na 1.
0x 639x Kalod
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat