O Pohár města Klatov 2006

10.07.2006 08:00 | O pohár města Klatov

Nedělním devátým kolem byl zakončen letošní klatovský turnaj. Vítězství v celém turnaji si zajistil remízou v posledním kole Jan Turner (2347) ze Slavoje Tachov se 7,5/9. Závěrečný finiš Petra Neumana (2405), když v posledním ...

Nedělním devátým kolem byl zakončen letošní klatovský turnaj. Vítězství v celém turnaji si zajistil remízou v posledním kole Jan Turner (2347) ze Slavoje Tachov se 7,5/9. Závěrečný finiš Petra Neumana (2405), když v posledním kole porazil černými Miroslava Palka, stačil na druhé místo se ziskem 7/9 bodů. Pěkné výkony po celý turnaj předváděl Jaroslav Trmal (2293) z ALVA Příbram, který se 6,5/9 body obsadil v konečném účtování 3.
místo.
Nejúspěšnější hráčem z Libereckého kraje byl Kadeřábek Jiří (2187) z NISA Proseč n. N., který obsadil 24.příčku se ziskem 5,5/9 bodu.
Dramatická situace byla až do posledního kola v "B" turnaji. Dlouho vedoucí Jaroslav Lener (1815) v 9.kole prohrál s Václavem Šíblem (1880)a skončil tak na 3.místě se 6,5/9. Celkové vítězství se zajistil výhrou v posledním kole Václav Marhoun (1794) z QCC Č.Budějovice se 7/9 body. Druhé místo obsadil s horším pomocném hodnocením Petr Hroník z Jawa Brodce.