Na RoyalChess je nás už více jak 9 000!

05.07.2024 15:53 | Domácí zprávy

Nikdy, nikdy, nikdy se nevzdávej. Když věříš, když máš sny, když se ti nedaří, když ti lidé nevěří, když to zní nemožně, když padáš na kolena tak stejně nikdy se nevzdávej. To je i naše motto a náš příběh. Díky němu dnes na anglickém Youtube slavíme 9000!

Myšlenka našeho anglického YouTube kanálu RoyalChess je od začátku stále stejná. Děláme to, co máme rádi, co nás baví, a jdeme cestou, po které žádný český nebo slovenský šachový YouTuber, možná i šachista, ještě nešel.

Začátky byly těžké. Máte jen několik zhlédnutí, pár fanoušků a nikdo o vás neví. YouTube je v tomto nekompromisní. Nemáte lajky? Nemáte fanoušky? Nemáte "watch time"? Nemáte jméno? Pak jste neviditelní. Ale jak získat všechno, co YouTube chce? Jak si zasloužit šanci, aby si vás YouTube všiml a začal vaše videa nabízet ostatním? Jak to udělat, aby YouTube aspoň na pár vteřin nabídl vaše video ostatním?

Nesmíte to vzdát.

Musíte se krok po krůčku snažit být lepšími. Na YouTube jste vše v jedné osobě - herec, režisér, kameraman, scénárista, kritik, technik, zvukař, grafik. Ve všech těchto rolích se můžete zlepšovat. Nakonec je to spravedlivé. Až budete lepší, YouTube si vás všimne.

Ještě nejsme tam, kde chceme být. Naším snem je mít 100 000 fanoušků, ale to je ještě dlouhá cesta. Musíme se ještě hodně zlepšovat, hodně na sobě pracovat, čeká nás spousta pádů a lekcí. Často mi tato cesta připomíná šachovou partii. Pracujete na sobě, zlepšujete se, učíte se a prohráváte. Jakmile se naučíte základy hry, objevíte další překážky a spoustu věcí, které neumíte a které se musíte naučit. A když otevřete další dveře, s hrůzou zjistíte, že za nimi jsou desítky dalších dveří, od kterých zatím nemáte klíč. Z pohledu šachu jsme zatím na YouTube na úrovni šachisty s elem okolo 1400 bodů. Už víme, jak táhnout figurkami, umíme dát mat věží, ale kouzla střední hry, strategie, umění koncovek a profylaxe jsou pro nás na YouTube stále vzdáleným vesmírem. Přesto to nevzdáváme a nevzdáme.

Pokračujeme v naší cestě s nadějí a odhodláním. Věříme, že naše úsilí přinese ovoce a že se nám podaří dosáhnout našich cílů. Každé nové video, každá interakce s fanoušky nás posouvá blíže k našemu snu. Děkujeme všem, kteří nás podporují a věří v nás. Společně dokážeme víc, než si dokážeme představit.

Buďte s námi na této cestě. RoyalChess není jen o šachu, je to o vášni, vytrvalosti a překonávání výzev. 

Věřím tomu, že brzy se tady potkáme u dalšího článku, který bude psát o dosažení 10 000 fanoušků.

PK

1x 701x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
Petr Koutný

Jenom za prvních 24 hodin získalo toto video 84 lajků!  https://youtu.be/CLdecPTz_L4 Jedem s medem! 

+0 /-1 | 06.07.2024 16:20