My-Chess v červenci a třetí dotazník

29.07.2021 01:00 | Trénink

Ani v červenci jsme s novým online tréninkovým projektem My-Chess nezaháleli a níže informujeme o nejnovějším vývoji. Rádi bychom také poprosili o vyplnění třetího vývojového dotazníku.

Třetí dotazník My-Chess najdete na tomto odkazu: https://forms.gle/yrpeP5drwWhWU9i6A

Výsledky druhého dotazníkového průzkumu:

Všem účastníkům děkujeme za pomoc, celkem jsme dostali 73 odpovědí na druhý dotazník.

Dobrá zpráva je, že trenéři i studenti hojně využívají online nástroje pro výuku šachu. Trenéři volí šachové stránky jako 2. nejčastější nástroj, 55% využívá online nástroje více než 16% celkového času. Studenti jsou v online světě ještě častěji. Je to nejčastější nástroj, který 72% využívá více než 16% celkového času.

Co je pro naše respondenty při tréninku nejnáročnější?


Pro trenéry je nejtěžší motivace žáků k domácí práci (67%) a pozornost žáků při tréninku (55%).


Studenti bojují s výkladem teorie (65%) a domácími úkoly (38%).

Respondenti nejčastěji využívají lichess.orgchess.com a sachy-dolmen.cz. Co se na těchto stránkách nejvíce libí a kde naopak něco chybí se dozvíte v tabulkách na webu My-Chess.

Spolupráce:

Pojďme se na náročné stránky tréninku společně zaměřit. Teorii zatraktivnit více příklady, srozumitelným a chytlavým zpracováním, domácí procvičování udělat zábavnou hrou… Poraďte nám, jak se Vám My-Chess dnes líbí, jaké zábavné prvky a zlepšení jsou pro Vás atraktivní. Domluvme se na další spolupráci. Otázky k těmto tématům najdete ve třetím dotazníku. Prosím, pomozte jeho vyplněním.

Vývoj systému:

Je to dřina
				</div>			

	  </section>
	
 

        
        <span class=0x 3324x Petr Koutný

Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované