O postupech rozhodnuto

31.10.2010 13:41 | Mistrovství Moravy a Slezska mládeže v šachu

Mistrovství Moravy a Slezska mládeže v šachu 2010 uspořádal TJ Slovan Havířov ve spolupráci s SK Slávia Orlová a Moravskoslezským krajským šachovým svazem od 27. 10. do 31. 10. v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Hrály se ...

Mistrovství Moravy a Slezska mládeže v šachu 2010 uspořádal TJ Slovan Havířov ve spolupráci s SK Slávia Orlová a Moravskoslezským krajským šachovým svazem od 27. 10. do 31. 10. v hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Hrály se kategorie do 10, 12, 14 a 16 let, dívky hrály společně v jendom turnaji a pro doprovod a trenéry byl navíc uspořádán otevřený turnaj se zápočtem na ELO FIDE. Ředitelství turnaje se ujal Jiří Kála, role hlavního rozhodčího Jaroslav Kořínek a funkci hlavního trenéra plnil GM Vladimír Talla.

Dívky:

V dvanáctičlenném startovním poli byly největšími favoritkami dvě hráčky do 14 let, které jediné měly Elo přes 1500. Obě uhrály v 9 kolech 8 bodů, Buchholz je seřadil v pořadí Hana Kubošová (Orlová) a Aneta Pistovčáková (Slezan Opava). Celkově třetí, ale stále v kategorii do 14 let, skončila Daniela Dumková ze Zastávky. 6 bodů a vítězství do 12 let uhrála Jana Kubošová. 5 bodů a titul v kategorii D10 získala Ludmila Kopcová z Mittalu Ostrava. Horší pomocné hodnocení posunulo na celkově 6. příčku vítězku kategorie do 16 let, Veroniku Bartošovou z Lokomotivy Brno.

Poř.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
1Kubošová HanaCZE1553SK Slavia Orlová8,032,542,07
2Pistovčáková AnetaCZE1507Slezan Opava8,030,039,07
3Dumková DanielaCZE1250Sokol Zastávka6,534,043,05
4Kubošová JanaCZE1457SK Slavia Orlová6,035,545,55
5Kopcová LudmilaCZE1000TJ Mittal Ostrava5,034,043,04
6Bartošová VeronikaCZE1299Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,028,037,05
7Rapcová AdélaCZE1000Sokol ČOS Vranovice4,032,041,04
8Šimčáková JulieCZE1250Sokol Postoupky4,032,041,04
9Šmírová VeronikaCZE1000Beskydská šachová škola o.s.3,027,536,53
10Vavřínková EliškaCZE1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.2,030,039,02
11Navrátilová LenkaCZE1100Sokol Postoupky1,531,040,01
12Dančáková KláraCZE1000Sokol Hošťálková1,029,539,01

Rozklíčování ostatních kategorií pak již nepůsobí žádné potíže:

H16:

Poř.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
1Seidl ŠtěpánCZE2132Sokol Bedřichov8,038,549,07
2Zezula RudolfCZE2062TJ Náměšť n/Oslavou6,539,551,55
3Melzer PatrikCZE1997TJ Slovan Havířov6,536,548,55
4Zapletal JiříCZE1934Sokol Přemyslovice6,531,541,06
5Musil JiříCZE1924Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,038,549,03
6Walek PetrCZE1752TJ Náměšť n/Oslavou6,036,548,55
7Svoboda MatějCZE1873Beskydská šachová škola o.s.6,033,545,05
8Volčík LuděkCZE2069SK Boršice5,540,053,04
9Dvořák AdamCZE1986Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,539,550,04
10Gnida PatrikCZE1850TŽ Třinec5,536,046,54

H14:

Poř.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
1Kubík MichaelCZE1968Beskydská šachová škola o.s.7,040,051,05
2Blahynka MartinCZE2015Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,539,550,54
3Kratochvíl VítCZE1908TJ Náměšť n/Oslavou6,538,549,04
4Szotkowski JakubCZE1941TJ Slovan Havířov6,040,551,54
5Chromík TomášCZE1995Beskydská šachová škola o.s.6,038,048,03
6Kula DominikCZE1638Beskydská šachová škola o.s.6,036,545,53
7Nytra PetrCZE1923SK Slavia Orlová6,036,047,55
8Navrátil JiříCZE1951TJ UNEX ŠK6,036,046,55
9Mičulka DavidCZE2018TJ Náměšť n/Oslavou6,033,042,03
10Novotný RichardCZE1888TJ Spartak Třebíč5,537,547,54

H12:

Poř.JménoRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
1Hofírek Benedikt1906Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.9,040,050,5900,0
2Krčil Aleš1742TJ Jiskra Humpolec6,539,553,0500,0
3Kovařík Matyáš1522Zbrojovka Vsetín6,538,050,5500,0
4Zeman Radek1704ŠK Duras BVK6,536,549,5500,0
5Stuchlý Ondřej1703ŠK Staré Město6,536,049,0600,0
6Bareš Jáchym1657Agentura 64 Grygov6,038,550,5400,0
7Koukal Ondřej1250ŠK Duras BVK6,036,547,05
8Lojek Marek1329SK Slavia Orlová6,033,542,56
9Fouček Šimon1363SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn6,032,541,55
10Rakušan Miroslav1385Sokol Postoupky5,535,543,55

H10:

Poř.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
1Jurásek VojtěchCZE1313Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.8,041,052,58
2Suchánek KryštofCZE1258ŠK Zlín7,539,551,57
3Filip TomášCZE1395Beskydská šachová škola o.s.7,037,046,57
4Žitný MichalCZE1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,538,049,06
5Židek DanielCZE1528Beskydská šachová škola o.s.6,537,548,56
6Kudělásek DaliborCZE1000Beskydská šachová škola o.s.6,041,053,56
7Jiříček VojtěchCZE1000Sokol Skalička6,039,551,56
8Dumek DavidCZE1000Sokol Zastávka6,029,539,06
9Šrámek VojtěchCZE1250SK Slavia Orlová5,531,541,55
10Jireš JanCZE1100Sportovní klub DDM Vyškov5,037,047,05

Open:

Poř.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
1IMDobrovolský LadislavCZE2365ŠK Šenov7,537,548,5710-1,1
2Valenta VítCZE2161T.J. Sokol Šumperk7,037,548,561514,9
3Pilch RomanCZE2101TŽ Třinec6,537,548,551520,9
4Hrabal MichalCZE1966Agentura 64 Grygov5,538,549,031532,7
5Večeřa PetrCZE1926Sokol Postoupky5,535,043,041524,5
6Mrázek LumírCZE2183SK Slavia Orlová5,531,041,0515-25,2
7Dobeš VojtěchCZE1892ŠK Staré Město5,039,551,531544,7
8Dvořák MartinCZE2113Sokol Postoupky5,035,546,0415-20,5
9Malý MarekCZE1920T.J. Sokol Šumperk5,035,545,031527,5
10Řezníček MarcelCZE2064Slavia Havířov5,035,044,0415-12,9
11Kopec LadislavCZE2194TJ Mittal Ostrava5,034,544,0215-26,9
12Vaněk LadislavCZE2218Tatran Litovel5,033,043,5315-34,7
13Juříček StanislavCZE2189Zbrojovka Vsetín5,032,543,5315-24,3
14Kolomazníková BarboraCZE1959ŠK Zlín5,032,042,521511,4
15Machalík MarekCZE1935Sokol Postoupky4,532,040,5215-2,1

Partie k přehrání:

Odkazy:

web
MMaS na chess.cz
1x 2242x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
31.10.2010 18:16 | Autor neznámý

Mistrovství je zřejmě perfektně organizováno - výsledkem je rozsáhlý partiový materiál ve formátu PGN - blahopřeji Vám -. to se hned tak nevidí.