Losinský kapr 2023

26.11.2023 13:37 | Turnaje

S příchodem prosincových dní se šachoví nadšenci těší na jedno z významných klání v šachovém kalendáři – turnaj "O losinského kapra".


Tato předvánoční klasika, pojmenovaná po Velkých Losinách, se však odehraje v Koutech nad Desnou v osvědčeném prostředí hotelu Dlouhé Stráně. A letos s malou změnou – turnaj se termínově přesunul těsně před adventní období, konkrétně na 2. prosince.

Není k dispozici žádný popis fotky.


Součást prestižní Grand Prix České republiky 2023/24 přivábí nad šachovnici silné hráče, kteří si to rozdají mimo jiné o cenné body. Očekáváme zajímavé taktické manévry od hráčů jako GM Kalod, GM Žilka, GM Maník nebo IM Kraus. Kdo se přidá k této elitní konkurenci, to zůstává otázkou do poslední chvíle... (startovní listina)

Není k dispozici žádný popis fotky.

Turnaj není jen o vítězích a poražených na šachovnici. Odměny, zahrnující nejen finanční ceny, ale také lákavé věcné odměny, budou motivovat všechny hráče k optimálnímu výkonu. Slosovatelné ceny, mezi nimiž najdeme například víkendový pobyt pro dva v hotelu Dlouhé Stráně, přidávají do placu další vzrušení.

Není k dispozici žádný popis fotky.


Pro ty, kteří dorazí již v pátek, je k dispozici ubytování v hotelu. Tato možnost umožní hráčům odpočinout si a dobře se připravit na napínavou šachovou sobotu. Bufetová snídaně pro ubytované a bohatý výběr jídel v průběhu polední pauzy zajistí, že hráči budou mít dostatek energie pro další partie. Restaurace bude k dispozici po celý den, aby uspokojila i ty nejnáročnější chuťové pohárky.

Pro ty, kteří nemohou dorazit osobně, bude připraven online přenos z prvních desek.

Přihlaste se na webu šachového klubu Velkých Losin, dorazte do Koutů nad Desnou a připojte se k společenství vášnivých šachistů. Dejte vědět i svým přátelům a přijďte zažít šachový svátek plný nečekaných tahů!


Organizační tým z ŠK Velké Losiny


1x 1585x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
MaX
Autor tohoto komentáře si sám smazal tento komentář.
+0 /-0 | 02.12.2023 10:34