Kalendář přístupný vašim akcím

19.05.2013 13:00 | Průvodce portálem nss.cz

Možnost přidat nový záznam do sekce kalendář šachových akcí mají všichni registrovaní uživatelé nss.cz.

Mnozí již této možnosti využili, za což redakce nss.cz děkuje. Je obtížné obsáhnout velké množství turnajů a akcí, které probíhají nejen u nás doma. Hlavní výhodou pro zadavatele pak je, že ke své akci májí stále přístup a údaje mohou dle potřeby doplňovat a editovat.

 

1. Přidat událost do kalendáře


Jakmile jste přihlášení a vkročíte do sekce kalendář šachových akcí, máte k dispozici vlevo nahoře (viz obrázek - červená šipka) tlačítko "Přidat událost do kalendáře".

2. Vyplnění formuláře


Zobrazí se formulář (viz obrázek). Jde o standardní vyplnění políček formuláře potřebnými údaji. Chceme upozornit na položku TYP, ve které lze specifikovat základní typy turnajů případně že jde o trénikové akce nebo simultánky (novou funkci jistě ocení čtenáři, kteří mohou dle těchto kritérií v kalendáři filtrovat a vyhledat tak své oblíbené akce). K podrobnějším informacím pak poslouží políčko popis události.

Přidali jsme i širší možnosti specifikace odkazů (web, živé vysílání, on-line přenos, fotogalerie atd.), která čtenářům nss.cz umožní rychlejší přístup ke stránkám. Využijte i možnost vložení obrázku (kliknutím na "procházet" vyberete připravený obrázek na vašem PC - doporučené rozměry 200px šířka, 150px výška), kterým může být například logo turnaje. Zadání dokončíte tlačítkem "vytvořit" vpravo dole. 

3. Úpravy


Když jste přihlášení, objeví se u vámi zadaného záznamu dvě ikonky (viz obrázek - červená šipka). "Popelnička" (vymazat záznam) a "tužka" (upravit záznam). Kliknutím na ikonku "tužka" vyvoláte předchozí formulář s již vyplněnými údaji, které můžete měnit, doplňovat, upravovat.


Turnaj podle gusta


Najít turnaj podle svého gusta umožňuje filtr v pravé části stránky.  V políčkách od - do nastavte přesný datum a preferujete-li například turnaje v rapidu, zaškrtněte příslušnou možnost a potvrďte filt.
0x 2393x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované