Den mínus první - Mistrovství ČR mládeže a amatérů

10.03.2022 09:15 | Mládež

Zdravím všechny hráče, rodiče, doprovod, trenéry a fanoušky. Každý den budeme přinášet reportáže, zajímavosti, informace, rozhovory, přímé přenosy a vše co se bude dít v Luhačovicích. Vítejte, tady je den mínus první.

Informace pro každého, kdo dojede v pátek: 

 - Informoval jsem emailem každého, kdo přijede v pátek. Posílal jsem telefony na penziony a hotely, kde je potřeba se ubytovat. Registrace do turnaje nebude probíhat v pátek, ale až v sobotu. Emailem jsem posílal i můj mobil, kde mi může každý zavolat a já budu k dispozici. Kdyby email někomu spadnul do spamu, pak 773290553. Ubytování na Hotelu Vltava, Harmonii a Vila Bystrc je s recepcí, proto tady není žádný problém s příjezdem. Na penziony je dobré volat dopředu a domluvit se na příjezdu. 

- Pro sobotní hráče a doprovod. Je důležité se přijít prvně zaregistrovat. Budeme v KD od šesti rána a dáme všechny informace k ubytování, jídlu a budeme připraveni poradit, pomoct a budeme k dispozici. V sobotu čekáme zkoušku ohněm. Přes 700 lidí přijede do Luhačovic a prosíme každého o špetku trpělivosti. Věřím, že to zvládneme. Prosím nechoďte se prvně ubytovat, ale prvně se registrujte. 

- Může být problém s parkováním. Některé penziony nabízí parkování, někde bude potřeba parkovat auto mimo penzión. U vlakového nádraží je parkování zadarmo. U fontány ( kruhový objezd) před KD Elektra, když zabočíte autem do ulice Solné, je po 100 metrech parkovací dům. Další možnost je si zakoupit v informačním centrum za 60Kč/den parkovací místo, které bude jen Vaše. 

- Začátek turnaje je plánován na 15:30. V 15:15 přijde starosta města Luhačovice. 

- Pan Jansa přijede s dcerou v úterý a bude v Luhačovicích do pátku. Neoficiálně víme, že v neděli se sejde v Luhačovicích komise mládeže a v úterý VV.  Škoda, že pořadatelům tato zpráva nepřišla oficiálně. Možná drobek víc spolupráce  a nebo komunikace by neškodila. 

Přímý přenos poběží každý den. Na chess24 už najdete odkazy na on-line přenosy, určitě bude odkaz i na followchess. 


Přímý přenos poběží každý den a první začne v sobotu cca 15:30. 

Máme 70 DGT šachovnic půjčené ze Slovenského šachového svazu, 40 DGT z Českého šachového svazu, 200 šachový souprav od firmy AVE kontakt.

Takto vypadal včerejší příjezd už druhé auta se šachovým materiálem.


Máme objednaných prvních 50 litrů vína, které máme připravené pro dlouhé večery v Luhačovicích. 

Vítejte v Luhačovicích


2x 16545x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (2) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované
Tomáš Klimecký

Trošku jsem přeorganizoval své ubytování z  18 na  19 .3 ,tím  jsem momentálně  uvolnil soukr.byt v Pozlovicích ,pěkné vybajení manželská postel v  , je zaplaceno.Kdyby měl někdo zájem ....dohoda možná

+0 /-0 | 10.03.2022 21:42