Česko nebo Slovensko - zápas se blíží

08.04.2020 02:00 | Domácí zprávy

V neděli si to šachově rozdáme a dnes přináším aktuální informace k tomuto zápasu, který napoví kde se hrají lepší šachy. Ještě můžete i Vy změnit koloběh dějin a přihlásit se na tento zápas a možná to budete právě Vy, kdo ho rozhodne!

 Přímý komentovaný přenos poběží na Youtube kanále Bratislavské šachové akademii a komentuje Michal Vrba. 

Základní informace, hrát se bude na serveru chess.com v neděli 12.4 v 18:00

Jsou založené dvě družstva. Czech Youtube  Chess Team a Slovak Youtube Chess Team a klikem na tyto odkazy se dostanete přímo na ten správný tým. Poslední krok je mít založený účet na chess.com a kliknout na přidat se do týmu a jste v tom správném týmu! 

Jak budeme hrát? 

Vytvoříme zápas mezi těmito dvěma tými. Chess.com nalosuje náhodně hráče proti sobě a začneme hrát.

Hned po odehrání Vám nabídne odvetu a tedy zahrajeme za jeden den i odvetu a budeme hned vědět, kde jsou lepší hráči! Co potřebujete udělat je jen přijít před 18:00 na chess.com a přihlásit se a být ve svém týmu. Zbytek za Vás udělá tato herna. Bavit se můžeme komentářem na youtube a společně můžeme prožít zase jeden pohodový šachový podvečer. 

Přihlásit se na tento zápas můžete buď přímo - přihlášením do chess.com a připojení se k tomu správnému týmu a nebo napsat email Kamilovi a on Vás zaregistruje a navede tím správným směrem do toho správného týmu - kamil.mihalik1@gmail.com 

Samozřejmě napište nám a poradíme a ukážeme cestu, jak se na tento zápas přihlásit. Spoustu z nás mělo sen. Sen o tom jak reprezentujeme svojí zemi. Je těžké se vzdát svých snů. Je škoda jenom snít. Pojďte si splnit své sny. Možná se ptáte, kde se hrají lepší šachy! V neděli se to rozhodne! 

Budete u toho i Vy?


0x 4208x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat Zobrazit pouze mnou komentované