Rozbíhá se pátý díl

24.10.2009 06:02 | X. ročník OPEN LIBEREC

Pátý díl seriálu CZECH TOUR 2009/2010 dnes startuje v metropoli Severních Čech Liberci. Ke 20. říjnu podalo přihlášku na jednostotřiatřicet hráčů z dvanácti zemí. Ze sedmi hlášených mezinárodních mistrů ani jeden není z Česk

Pátý díl seriálu CZECH TOUR 2009/2010 dnes startuje v metropoli Severních Čech Liberci. Ke 20. říjnu podalo přihlášku na jednostotřiatřicet hráčů z dvanácti zemí. Ze sedmi hlášených mezinárodních mistrů ani jeden není z České republiky, a tak špičku startovního pole okupuje celá cizinecká legie. Prvním českým zástupcem je až na čtrnáctém místě FM Jan Bartoš.

Pořadí v seriálu CZECH TOUR

Průběžnému pořadí CZECH TOUR 2009/2010 vládne po čtyřech odehraných dílech (Znojmo, Pardubice, Olomouc a Vysočina) třiasedmdesátiletý (!) Rus Evgenyj Golcman, který i letos v Liberci startuje a bude obhajovat loňskou bronzovou medaili. Za ním je hned česká dvojice Milan Šnorek a FM Jan Bartoš.

Obhájce chybí

Loňské vítězství nebude obhajovat IM Pavel Vávra, který s osmi body kraloval pořadí a dovolil soupeřům pouze dvě remízy. Účast však přislíbili další dva medailisté loňského pořadí a to stříbrný IM Sebastian Plischki, který měl v konečném součtu stejný počet bodu jako vítěz a již zmiňovaný bronzový Evgenyj Golcman.

Odkazy

CZECH TOUR
0x 1582x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat