Napínavý finiš

25.06.2009 08:59 | Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław

Včerejším dvoukolem se IV. ročník mezinárodního šachového turnaje šachového klubu Polonia Wroclaw posunul za 7. kolo. Na čele se s 5,5 body nachází trojlístek Tiviakov (viz. foto), Baklan a Fridman, dalších 9 hráčů ale ztrácí pou...

Včerejším dvoukolem se IV. ročník mezinárodního šachového turnaje šachového klubu Polonia Wroclaw posunul za 7. kolo. Na čele se s 5,5 body nachází trojlístek Tiviakov (viz. foto), Baklan a Fridman, dalších 9 hráčů ale ztrácí pouhý půlbod. Po úterních prohrách všech Čechů v hlavním turnaji s velmi silnými protivníky prodloužili, bohužel, sérii proher na velkou rošádu R. Biolek st., Katka Němcová i Jiří Navrátil. Jaroslav Bureš nasbíral včera 1,5 bodu, Richard Biolek ml. dokonce obě partie vyhrál a dnes bychom ho tak měli vidět na on-linu proti domácímu M. Bartelovi. Exkluzivní fotoreportáž.