Obhájce chybí!

27.06.2009 06:59 | Open Pula 2009

Patrně krásné počasí čeká na istrijském výběžku do Středozemního moře bezmále tři stovky účastníků již 23. ročníku Open Pula. Ten zde pravidelně pořádá místní šachový klub ve spolupráci s Chorvatským šachovým svazem....

Patrně krásné počasí čeká na istrijském výběžku do Středozemního moře bezmále tři stovky účastníků již 23. ročníku Open Pula. Ten zde pravidelně pořádá místní šachový klub ve spolupráci s Chorvatským šachovým svazem. Tentokráte v termínu 27.6.-4.7.09 proběhne klasický open na devět kol s tempem 90min/partie plus 30 vteřin za tah.

K obhajobě až bronz

Loňské medailisty bude zastupovat (dle aktuální startovní listiny) pouze bronzový domácí šachista GM Nenad Ferceč, kterému letos patří jedenáctá startovní příčka. Obhajobu zlata si nechává ujít GM Ante Brkič, který loni jako jediný dosáhl 7,5 bodu. Do třetice. Loni stříbrný IM Peter Vavrák také vynechává možnost navázat na úspěšný ročník (splnil i GM normu), ale přesto na jih směřuje početná slovenská výprava. Ratingově vedoucí postavou bude IM Zsolt Rigo (2398), těsně v závěsu je pravidelný účastník IM Peter Petráň (2365).

Odkazy

Open Pula - oficiální stránky
Výsledky
0x 2137x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat