To nejlepší

15.07.2021 06:28 | Turnaje

Vydání knížky pana Jansy se blíží a neuškodí si dnes připomenout videa pana Jansy. Tyto videa považuji za skvělou vzpomínku na dobu, kdy ještě počítače neuměly hrát šachy a rytíři šachové hry psali dějiny této hry.

Pojďte si ještě jednou připomenout v těchto videích krásné vzpomínky na šachisty a šachové akce, které a kteří psali historii šachové hry. Povídání o Davidovi Navarovi, vzpomínání na Paula Keresa, na historickou Šachovou Olympiádu a bude toho víc. 

Vlastně vás zvu na setkání se šachovými legendami a to ve vzpomínkách české šachové legendy pana Vlastimila Jansy. 

A v předprodeji je knížka pana Vlastimila Jansy. Každá kniha koupená v předprodeji bude podepsána panem Jansou. Bude to naše poděkování za vaší podporu při vydání této knihy. Po skončení předprodeje, budou knihy bez podpisu. 

Moc se těšíme na tuto knihu a je to pro nás takový krok do neznáma. Vydáváme naší první knihu a hned to je kniha české šachové legendě. Dnes je červenec a v září to bude kolotoč. Kolotoč který roztočí kola osudu této knihy a moc se na to těšíme. Další knížka bude od IM Milana Babuly a i tu chceme stihnout vydat tento rok. Vydáváním knížek je další naší šachovou aktivitou. Takovou novinkou tohoto roku. 

Dnes podle zájmu z předprodeje víme, že i toto společně dokážeme. Díky moc!

 


Když napíšu vše co víme, tak to bude vypadat takto:

Bude to hodně o myšlenkách, se kterými jsem se setkal, o jejich uplatňování dříve i v dnešní výpočetní době. Stejně tak o skvělých velmistrech včera, tak o vynikajících dnešních borcích - Vlastimil Jansa

A právě v těchto dnech vstupujeme s touto knihou do předprodeje...

  • předpoklad obsah na cca 200 stránkách, možná o něco více
  • předpoklad vydání říjen-listopad 2021
  • pevná vazba
  • počet výtisků 2500Ks
  • každá kniha koupená v předprodeji bude podepsána panem Jansou
  • předprodej je možností jak spolufinancovat tuto knihu
  • cena 350 Kč

Každému, kdo si koupí tuto knihu v předprodeji obdrží tuto knihu s podpisem pana Jansy. 

Předprodej knihy je taková forma spolufinancování tohoto projektu. Díky předprodeji společně dokážeme vydat tuto knihu. Jako poděkování za důvěru bude každá kniha koupená v předprodeji podepsána panem Jansou. 


Knihu si můžete koupit zde: https://www.rpsachy.cz/cs/vse/knizky/vcera-a-dnes-kniha-vlastimila-jansy/


články o knize: http://www.nss.cz/predprodej-knihy-vcera-a-dnes---vlastimil-jansa


Chtěl bych poděkovat i lidem, kteří stojí za vznikem těchto videí. Samozřejmě Robert Cvek, celý tým RP šachy a hlavně diváci. Naši členové nás na Youtube finančně podporují. Líbí se jim co a jak děláme a i toto je možné i díky nim. Nejenom finance jsou důležité. Nejdůležitější jsou naší kamarádi, fanoušci a lidi co nás sledují, čtou, komentují...vlastně i vy - když teďka čtete moje slova, jste součástí tohoto poděkování a vám patří slovo  - Děkuji. 


5x 3873x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (5) Aktualizovat
15.07.2021 13:48 | Viktor Javořík

Zprvu jsem si říkal, že přece jen to nejsi ty nebo Robert Cvek a tak se bude těžko na ten "poslech" zvykat, ale nakonec se z toho vyklubala jedna z nejlepších serií. Ten osobní pohled je prostě nepřekonatelný. Jsem strašně vděčný, že tahle videa vznikla. Rozhodně, kdyby byla možnost ještě nějaké natočit, tak bych byl šťastný. Co se týče knihy, tak to vůbec nemluvím! Už ji mám předplacenou a těším se strašně na osobní věnování - byl to od vás super nápad. Jen tak dál Petře, jsem rád, že jsem člen naší šachové rodiny.

15.07.2021 10:38 | Pedro Morales

Petře dotas. Nešlo by dát ten diskuzní článek nahoru? Podle mě by měl být furt vidět protože je nejlepší. Diskuzi moudrých lidí tam čtu hrozně rád. Jde vidět že například pan jirikovka i ciki3333 už jsou zkušení a tak se leccos dovim a pan doktor Bražina má neskutečný přehled... můj názor.

15.07.2021 10:28 | Pedro Morales

Skvělé to bude paráda! Podle mě vy by jste té knihy zvládly prodat dvakrát tolik! Jedete dobré bomby!

15.07.2021 08:52 | sarmatam

já taki :-)

23.12.2020 17:00 | giocozo

Palec nahoru. Na video o Navarovi, očima pana Jansy, se moc těším.