Srbská klubovka po roce opět v nabídce

15.10.2021 20:32

Spoustu lidí se ptalo, kdy bude tato legendární šachová souprava opět v nabídce. Není tajemstvím, že tato souprava byla oblíbenou soupravou Bobbyho Fischera. Tak, dovezeno právě teď ze Srbska.

 Vyjel jsem do Srbska včera po Meteleskum Bleskum. Ráno schůzka  a hned uzavřen obchod. Zádné velké zdržování .   Odmítám nabídku na páteční párty a honem domů.

Slovíčko honem se změní na dlouhou frontu na hranici s Maďarskem. Na chvíli jsme zapomněl , jaké to je,  čekat na celní kontrolu. Ta chvíle trvala pět hodin. Neskutečné čekání. Zase na druhé straně mě mile překvapilo Maďarsko. Překrásné dálnice, pěkná krajina a příjemná cesta. Kdybych nevěděl, že jsem v Maďarsku, řekl bych, že jsem v Německu a nebo v Rakousku. 

No a doma honem s tím na web, facebook a zatímco dopisuji tento článek, už na mě skáčou první objednávky. Máme je v nabídce po roce a pořadník byl pěkně dlouhý. Pořád se lidi ptali, kdy budou? Kdy je dovezeme? Proč ještě nejsou? 

Tak odpovídám, zatím jsou. A koupit si je můžete tady: 

https://www.rpsachy.cz/cs/sachy/sachove-figurky/srbska-klubovka-dubrovnik-1950-2/


2x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (2) Aktualizovat
18.10.2021 21:37 | Viktor Javořík

Petře mohl bych tě poprosit o fotku, jak srbská klubovka vypadá? Na těch fotkách je více variant, tak ať vím, nač se těšit :)) už jsem objednal, jsou moc hezké!