Rozhovor s Robertem Cvekem tak o všem možném i nemožném

16.08.2021 06:00 | Rozhovory

Baví nás to co děláme. Natáčíme videa pro fanoušky, píšeme články pro čtenáře a vymýšlíme nové projekty pro šachisty. Dnešní video-rozhovor to jen potvrzuje. Pohoda, legrácky a upřímnost. O tom bude tento rozhovor.

Nic není hrané. Otázky nás napadají až při natáčení. Nepotřebujeme si psát otázky a nepotřebujeme si kontrolovat odpovědi. Je úplně jedno na co se zeptáme a je úplně jedno jak odpoví Robert na tyto otázky. Je to takové upřímné. Je to pohodové. Prostě na chviličku zastavit čas a jen tak si popovídat. 

A je to naše cesta. Udělali jsme první reportáže z šachových turnajů. Udělali jsme první rozhovory na kameru a chceme jít dál. Rozhovory neskončí tímto posledním videem, ale budeme chtít oslovovat osobnosti českého šachu a ptát se jich na zajímavé otázky. Budeme chtít jezdit po Evropě a natáčet reportáže ze světových turnajů a Robert měl parádní nápad. Budeme dělat rozhovory s našimi fanoušky. 

Ta kamera nás baví. Koho to zajímá, tak je to GH5 v plné výbavě. Vypadá asi takto...

V naší výbavě stojí 60 000 Kč. Umí neskutečné věci. Umí natáčet v 6K, 4K, FHD, HD. Umí zpomalené záběry, umí samozřejmě fotit a máme paměťové karty 200Gb. S doplňky je to vhodné na natáčení přímých přenosů, okamžitý přenos dat do PC a na internet. A GH5 je mezi youtubery legendární kamera. Už jsou dnes i GH5S a připravuje se GH6. Ale ať vyjde lepší a lepší, tak pro reportáže a pro youtube toto je mnohem víc, než si můžeme přát. 

Prostě baví nás to. Baví nás to a doufám, že to jde vidět. 

3x 3348x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (3) Aktualizovat
Robert Cvek

ThePot: Děkuji za info! Ale už nemám sil o tom psát, kdyby se někdo našel... :-)

+0 /-0 | 17.08.2021 08:46

sarmatam

aha ? Du kuknut.....

+0 /-0 | 16.08.2021 18:07

ThePot

Skončil memoriál Vasilije Smyslova, offline turnaj, který podle očekávání vyhrál v blitz s velkým přehledem Nepo, i když tam hráli borci jako Karjakin, Artemiev, Fedoseev, a...Karpov! Anatolij Jevgenievič ve svých sedmdesáti letech neobstál vůbec špatně. Na pár jeho her by stálo za to se podívat, koukněte jak karpovsky, tah po tahu přehrál Matlakova. Kasparov by ty pěšce hned pustil na nepřátelského krále, ale Tolia si v klidu počkal a šel na jiné křídlo vyždímat další zlepšení pozice :)

+0 /-0 | 16.08.2021 17:49