Rozhovor s duší Skalického šachového festivalu - panem Milanem Romanem

26.08.2021 06:06 | Rozhovory

Podnikatel, Prezident Slovenského šachového svazu, organizátor šachových akcí, sponzor šachových turnajů, regionální politik a člověk který má rád šachy. Dnes poslední rozhovor a to s člověkem, který dal srdce tomuto festivalu.

Když máte sen udělat největší a nejlepší šachový turnaj, pak snít je málo. Musíte investovat hodně energie, vlastních peněz a hlavně musíte věřit, že děláte správnou věc, kterou šachisté ocení. Tak nějak možná kdysi dávno vznikal legendární šachový festival v Pardubicích. Tak možná už po tři roky roste Skalický šachový festival. 

Vždy se najde spoustu lidí, kteří vám řeknou že to nejde. Že je to zbytečné a nemáte šanci na úspěch. Když ale najdete pár lidí, kteří mají stejné sny jako vy, pak pochopíte i to, že rozdíl mezi slovíčkem nemožné a možné jsou jen dvě písmenka. Tak málo a sny se můžou stanou realitou. 

Po rozhovoru s panem Jánom Plachetkou, s panem Igorem Štohlem, Miky Maníkem a dnes Milanem Romanem končíme tento seriál rozhovorů z tohoto pěkného turnaje. Těšíme se na další rozhovory s vámi a pro vás. Budeme se snažit jezdit na zajímavé turnaje a dělat rozhovory s osobnostmi našeho šachu. Ale budeme dělat rozhovory i s vámi! S šachisty, s lidmi kteří máte rádi šachy. Budeme hodně cestovat a snažit se vám přinášet zajímavé reportáže a samozřejmě zajímavé rozhovory. 

Takže i když  s tímto rozhovorem končí rozhovory ze Skalice, pak my začínáme a budeme přidávat postupně víc a víc takových videí pro vás. Přál bych sem si, aby se vám takové videa líbila. Abychom poznávali osobnosti našeho šachového života a společně měli ze šachů zase o trošičku větší radost. 

Petr Koutný

1x 4272x Petr Koutný
Fotogalerie
Komentáře (1) Aktualizovat
sarmatam
Jdu hledat ,gde se nachází Skalice,nebylo by špatné si tam zajet...jj...
+0 /-0 | 26.08.2021 08:05