Znojmo 2007

11.04.2007 08:00 | Turnaje

V rámci VII. ročníku mezinárodního šachového festivalu Open Znojmo 2007 proběhne na jihu Moravy o květnovém víkendu 5.-6.5.07 několik již tradičně pořádaných turnajů. Šachové sdružení Znojmo ve spolupráci se Šachovým svazem ...

V rámci VII. ročníku mezinárodního šachového festivalu Open Znojmo 2007 proběhne na jihu Moravy o květnovém víkendu 5.-6.5.07 několik již tradičně pořádaných turnajů.
Šachové sdružení Znojmo ve spolupráci se Šachovým svazem ČR pořádá v obou dnech turnaj - ZNOJEMSKÁ KRÁLOVNA 2007, který má status otevřeného mistrovství České republiky žen v rapid šachu.
V sobotu je na pořadu šest kol, tři závěrečná odehrají hráčky v nedělním dopoledni. Tempo hry je 2x25min. na pratii.

Dívky do 14let budou moci změřit síly v XXI. ročníku soutěže dívek ZNOJEMSKÁ KRÁLOVNIČKA. Turnaj bude odehrán během soboty švýcarským systémem na 7.kol.

Šachové sdružení Znojmo spolu s Jihomoravským šachovým svazem v rámci tohoto víkendu pořádá i otevřený přebor JmŠS jednotlivců v rapid šachu. Turnaj se hraje výše zmiňovaným systémem taktéž na 7.kol. Vítěz bude znám již v sobotu ve 14.30hod.

ZNOJEMSKÁ KRÁLOVNA 2007, ZNOJEMSKÁ KRÁLOVNIČKA, JmŠS jednotlivců - propozice

AVE-KONTAKT s.r.o. ve spolupráci s Šachovým svazem České republiky a Šachovým sdružením Znojmo pořádá Finále Poháru České republiky v rapid šachu družstev. Turnaj proběhne v sobotu 5.5.07. Právo účsti mají pětičlenná oddílová družstva z extraligy, 1.lig, 2. lig a po třech družstev z předkol (krajských přeborů). Je povolen start max. 1 cizince nebo 1 hosta v družstvu, pokud je tento cizinec, resp. host na soupisce některého z družstev daného oddílu v praktickém šachu v sezóně 2006/2007.
Klání se odehraje švýcarským systémem na 7.kol, tempo hry 2x25min. na partii.

Finále poháru družstev v rapidu - propozice

Celý víkend vyvrcholí Mistrovstvím České republiky v bleskovém šachu družstev. Pravidla účasti jsou stejná jako u výše uvedeného rapidu družstev. Systém soutěže a kritéria pro určení pořadí budou oznámeny před začátkem turnaje podle počtu zúčastněných družstev, minimálně však bude na pořadu 15 kol.

MČR v bleskovém šachu družstev - propozice


Podrobné informace získate na officiálních stránkách.
0x 1021x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat