Z kraje - přebor škol a jiné

07.02.2008 08:00 | Turnaje

13. února se na Základní škole Dr. Tyrše v České Lípě koná krajské kolo přeboru škol pro 1. a 2. stupeň základních škol. Hledá se pořadatel pro střední školy, zájem projevilo zatím pouze Gymnázium Česká Lípa. Jelikož js...

13. února se na Základní škole Dr. Tyrše v České Lípě koná krajské kolo přeboru škol pro 1. a 2. stupeň základních škol. Hledá se pořadatel pro střední školy, zájem projevilo zatím pouze Gymnázium Česká Lípa.

Jelikož jsme asi byli v rámci kraje tradičně jediní, kdo uspořádal okresní kolo ( php?modul=&nazevsou=&orderby=1242&autor_clanky=Viktor%20Novotný&kategorie_clanky=%&kam=80&max=417&odkud=60 " target="_blank">viz archiv), přihlásit se můžou všichni, včetně družstev, která z okresu nepostoupila (oba postupy vybojovala pořádající ZŠ Dr. Tyrše s kroužkem pod vedením manželů Jínových). Školy patrně propozice již dostaly, je teď na dětech, aby se ptaly svých učitelů a o účast projevily zájem.

Příští týden se koná schůzka VV ŠSLK, kde by se mělo mj. probírat krajské kolo v kategorii středních škol. I zde se vítězství OA Česká Lípa v okresním kole ukazuje jako samoúčelné, ostatní okresy soutěž neuspořádaly, a tak tedy i zde očekávám otevřený turnaj pro zájemce z celého kraje. O účast projevilo zájem Gymnázium Česká Lípa, aby ale nebyly o možnost uspořádat tuto akci ošizeni i zájemci z ostatních míst Libereckého kraje, mají možnost zde svůj zájem projevit.

Jako vysvětlení této organizační nedůslednosti nabízím pro nezasvěcené informaci, že v minulém roce došlo ke změně na postu vedoucího krajské komise mládeže, když Ivana Kopala nahradil Jiří Moudrý. Když už jsme v krajském dění, můžeme zneužít diskusní příspěvky i na doladění termínu setkání VV (14. nebo 16.?) či na zvolení optimálního termínu pro RPJ jednotlivců, které bychom opět rádi uspořádali v Boru. Vzhledem k neúčasti hráčů ostatních oddílů v minulém ročníku se chystáme v konkurzu ucházet o tento turnaj s novým modelem – víkendovým otevřeným turnajem se zkráceným časem.
0x 920x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat