Vítězové ankety o nej..partii

11.05.2006 08:00 | Turnaje

V průběhu jarních turnajů jste měli na našem webu možnost vybírat nej...partie regionálního přeboru a obou klasifikačních turnajů 2006. Z vítězů kol podle Vašeho hlasování vybrala porota ve složení GM Hráček, GM Kalod, M.Vacul

V průběhu jarních turnajů jste měli na našem webu možnost vybírat nej...partie regionálního přeboru a obou klasifikačních turnajů 2006. Z vítězů kol podle Vašeho hlasování vybrala porota ve složení GM Hráček, GM Kalod, M.Vaculík, P. Boleslav a V. Novotný následující vítěze:
Nejlepší partií RPJ byla jednomyslně zvolena partie J.
Majstr - J. Kučera , ve které černý v Albinově gambitu pěkně zmatí bílého krále.
Nejkrásnější partií Klasifikačního turnaje A byla podle poroty partie Majstrová - Kulhánek ze 4. kola, ve které černý v karlovarské struktuře nastoupil f a g pěšcem na soupeřčinu malou rošádu a útokem po h sloupci získal 2 pěšce, které pak přesvědčivě realizoval v koncovce.
Konečně nejkurioznější partií Klasifikačního turnaje B byla zvolena partie Hrubeš – Frömmel , která začíná pochybnou obětí střelce na f7 a pokračuje jeho ještě pochybnějším nesebráním a v podobném duchu ještě dlouho, než se Míra Frömmel vzpamatuje a uštědří svému mladému soupeři mat.
Všichni 3 vítězové, tučně označení, od nás obdrží novou knihu Lukáše Klímy a Roberta Cveka Rošády pod Špilberkem s věnováním autorů. Vítěznou partii RPJ s komentářem GM R. Kaloda a V. Novotného brzy zveřejníme v sekci komentované partie. Ostatní partie najdete v soutěžích jednotlivců. Děkujeme za Vaše hlasy!
0x 1718x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat