Šachová kniha zdarma

05.12.2010 06:43 | Vánoční dárek

Rozsvěcíme dnes druhou adventní svíci, Vánoce se blíží a dárky pro blízké je nejvyšší čas vyrábět a nakupovat. Pražská šachová společnost vydala již šest šachových knih a jednu Vám nabízí jako dárek pod stromeček. Vybert...

Rozsvěcíme dnes druhou adventní svíci, Vánoce se blíží a dárky pro blízké je nejvyšší čas vyrábět a nakupovat. Pražská šachová společnost vydala již šest šachových knih a jednu Vám nabízí jako dárek pod stromeček. Vyberte si dvě knihy, zaplatíte jednu a druhou (tu levnější) dostanete zdarma. Vyberete-li si tři knihy, dostanete zdarma tu nejdražší.

Vybírat můžete z biografií a sbírek partií Borise Gelfanda (Deset pozoruhodných partií), Alexeje Širova (Šachovnice v plamenech 2) a Sala Flohra (Měl jsem bojovat). Dále z knihy šachových kreslených vtipů Tichý mat, z turnajové brožury k nejsilněji obsazenému turnaji v klasickém šachu v dějinách ČR i Československa (Czech Coal Carlsbad Chess Tournament 2007) a z naší doposud nejúspěšnější knihy Bobby Fischer proti českým velmistrům, jejímiž autory jsou velmistři Lubomír Kaválek, Vlastimil Hort, Luděk Pachman a David Navara.

Zajímavé ukázky ze všech knih, vydaných Pražskou šachovou společností, si můžete prohlédnout na našich stránkách.

Tato nabídka je časově omezena, platí do 24. 12. 2010.

0x 894x pogous
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat