ŠK Č. Lípa A - 1. Novoborský ŠK B

31.10.2004 08:00 | Turnaje

Ač obě družstva nastoupila v nejsilnějších sestavách slibujících napínavý boj, skončilo pro nás utkání téměř debaklem, když jsme nedokázali vyhrát ani jedinou partii.Nejprve se do bezperspektivní pozice dostal Majstr na 8. šacho...

Ač obě družstva nastoupila v nejsilnějších sestavách slibujících napínavý boj, skončilo pro nás utkání téměř debaklem, když jsme nedokázali vyhrát ani jedinou partii.
Nejprve se do bezperspektivní pozice dostal Majstr na 8. šachovnici a v klidu hrající Švasta ho umačkal 1:0. Když pak Petra Kučeru potrestal Lesage za špatné hospodaření s časem a Boleslav vzdal dámskou koncovku s několika pěšci méně, o které ho připravil dobře hrající Loch, bylo jasné, že si body neodvezem.
Zbylé partie skončili nerozhodně. Vrána nedokázal s kvalitou více prorazit obranu Jínové, Jína pokazil pěknou partii s Hendrychem v časové tísni a Novotný se musel v časové tísni ještě zachraňovat, když zariskoval a pokusil se zmatit Košnara dvěma jezdci a věží. Kučeru zachránil přehmat Dr. Honců a po oboustranně promarněných šancích na výhru věčný šach a Mužík s Tadlíkem se dohodli na smíru v koncovce čtyř střelců.
Nedokázali jsme tedy narozdíl od soupeře využít ani jednu ze šancí na celý bod a nezbývá nám, než soupeři pogratulovat.
Celý přebor je poměrně vyrovnaný, takže ještě uvidíme, jak se to celé vyvine!
0x 8573x Viktor
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat