Přebor města Nový Bor 2004/2005

02.10.2004 08:00 | Turnaje

Přebor, hraný pod záštitou města Nový Bor, pokračoval druhým kolem. V historii tak poprvé se mohli účastnit nejen členové novoborského klubu, ale i hráči s trvalým bydlištěm v našem městě.Druhé kolo poctili svou návštěvou sta...

Přebor, hraný pod záštitou města Nový Bor, pokračoval druhým kolem. V historii tak poprvé se mohli účastnit nejen členové novoborského klubu, ale i hráči s trvalým bydlištěm v našem městě.
Druhé kolo poctili svou návštěvou starosta města Ing. Radek Nastič společně s místostarostou Jindřichem Marešem. Prvním tahem e2-e4 v partii Miroslava Boreše s Vladimírem Dufkem tak starosta města Ing.
Nastič slavnostně zahájil druhé kolo. Příležitost vyzvat pana starostu k přátelské partii si nenechal ujít prezident klubu Mgr. Roman Mužík. Po vyrovnaném průběhu partie přece jenom převážila větší zkušenost Mgr. Romana Mužíka v boji nad šachovnicí. Nutno dodat, že by pan starosta byl určitě platným hráčem v našem klubu.
Přebor města Nový Bor se hraje ve dvou výkonnostních skupinách. "A" ELO nad 1800, "B" ELO do 1800. V první skupině se sešlo 11 hráčů, průměr ELa je 2030, což doufejme slibuje napínavý boj o vítězství. V druhé skupině se ukazuje také více kandidátů na vítězství. Už první dvě kola se neobešla bez neočekávaných výsledků. Průběžnou tabulku, výsledky a partie k přehrání samozřejmě najde na těchto stránkách v sekci soutěže >> oddílový přebor.
0x 7661x Petr Boleslav
Fotogalerie
Komentáře (0) Aktualizovat