Začátky

27.06.2012 06:43 | Poker a šachy

Tento článek pro Vás připravila redakce výukového pokerového portálu Poker-Arena.cz | online poker zdarma. Autorem článku je Štěpán Žilka, mladý profesionální šachista. Jaký je rozdíl mezi těmi, kteří začínají svou kariéru v...

Tento článek pro Vás připravila redakce výukového pokerového portálu Poker-Arena.cz | online poker zdarma. Autorem článku je Štěpán Žilka, mladý profesionální šachista. Jaký je rozdíl mezi těmi, kteří začínají svou kariéru v šachu a těmi, kteří ji začínají v pokeru? Jeden z nejvýraznějších rozdílů je věk, ve kterém s těmito hrami začínáme.

Zatímco šachové kroužky jsou na mnoha základních školách a oficiální dětské akce jako MČR můžou děti hrát už v osmi letech a klidně i dřív, poker texas holdem většinou začínáme hrát vážněji až v osmnácti i později. V mnoha zemích včetně té naší totiž nemůžete hrát o peníze dříve, než dosáhneme plnoletosti. A hrát tuto hru bez peněz jaksi nemá moc velký význam, i když by to jistě šlo pojmout i čistě jako sportovní disciplínu, se kterou by mohli hráči začít stejně brzo, jako například se šachem. Ale takový respekt tato hra nemá a ještě dlouho ho mít nebude. Způsob, jakým je prezentována v médiích, z ní v očích veřejnosti dělá jen druhořadý gamble.

Poker - strašně jednoduchá hra

Asi to bude znít komicky, ale pokud někdo začíná s pokerem ve dvaceti letech, je na stejné úrovni, jako byli mnozí šachisté někdy na prvním stupni základní školy. Zpoždění tréninku a zkušeností je znát, a zatímco mnoho šachistů v patnácti dosáhlo již na mezinárodní tituly a o hře věděli opravdu hodně (např. Magnus Carlsen měl v tomto věku elo 2625), dnes špičkoví pokeroví hráči v tom samém věku o své hře nevěděli většinou vůbec nic, natož že se dá hrát online poker. Toto se samozřejmě promítá i do toho, na jaké úrovni soupeři v jednotlivých hrách jsou. Několikahodinové turnaje se startovným v řádech stovek korun hrají lidé, kteří sotva ovládají pravidla a neví vůbec nic ani o základních strategiích. Dovedete si představit něco podobného v šachu, kdy by na večerní blicák při vážném turnaji každý platil 500 korun startovné a skoro vše by z této částky šlo do cenového fondu v řádu desetitisíců korun? Je to nepředstavitelné. Takové turnaje by neviděly jediného slabého hráče. V pokeru je to jiné a spousta lidí si i za takové peníze jde jen trochu zasoutěžit, vyzkoušet štěstí nebo se třeba chtějí stát pokerovou hvězdou známou z televizních show. Úroveň těchto levných turnajů není o nic vyšší, než úroveň šachových turnajů v dětských kategoriích. Nejeden hráč by rád, aby část těchto peněz náležela jemu, ale ne každý má povahu a schopnosti na to stát se v těchto hrách skutečným predátorem. Obrovská výhoda šachistů je v tom, že jejich mozek pracuje už dlouho v oboru velmi podobném a že se na tuto disciplínu aklimatizuje rychleji než mozek člověka, který začíná úplně od nuly. Takže pokud teď začnete, je to sice jakoby od začátku, nicméně tempo, jakým půjdete nahoru, bude rychlejší než u hráčů, kteří se nikdy dřív ničím podobným nezabývali.

Vyzkoušejte si zcela zdarma hru o reálné peníze

I tak ale většinou budete muset do herny vložit nějaké peníze, se kterými se už nejspíš neuvidíte. Silní hráči je z vás dostanou dřív, než se stihnete naučit dostatek na to, abyste byly v této hře ziskoví. Na druhou stranu hrát poker o „sirky“ nemá příliš smysl, neboť hra o reálné peníze je opravdu něco jiného. Díky akci online pokerové herny Party Poker ale máte šanci si to vyzkoušet, aniž byste museli nainvestovat byť jen jedinou korunu. Ta nyní nabízí novým hráčům bonus v podobě v podobě 5$/£/€ zcela zdarma. Stačí si založit nový účet u herny přes tento odkaz. Více se o celé akci dozvíte v tomto článku.

... Až tento počáteční bankroll bustnete (prohrajete), což se snadno může stát, uvidíte, že porážet tuto hru není až tak snadné, jak by se mohlo z mého výše napsaného textu zdát. Trénink a studium je potřeba a bez toho to jednoduše nejde, stejně jako to nejde v šachu. Od toho je zde výukový portál Poker Aréna, který vám s tímto zdarma pomůže svými výukovými články, videi, diskuzními fóry a jinými akcemi, které pro své členy pořádá.

Pokud se vám článek líbil, můžete si přečíst Štěpánův blog, který pravidelně uveřejňuje na stránkách Poker-Arena.cz každý týden.

42x 3130x
Fotogalerie
Komentáře (42) Aktualizovat
29.06.2012 15:04 | Autor neznámý

Bond - presne tak. a este by sa tu mali objavit clanky o pozityvnych vplyvoch alkoholu, marihuany, nejake to tvrde p-cko, a tak dalej. A my budeme s detmi diskutovat aby boli dostatocne rozumne a vybrali si z bohatej ponuky sachoveho servera. klep si dalej na hlavu, hlavne pred zrkadlom.

29.06.2012 13:49 | Autor neznámý

No já si akorát vždycky klepu na hlavu, když při dnešní informační explozi někde někdo hlásá, že zákazem jednoho článku na jednom serveru přispěje k ochraně děcek před závislostí. K jejich ochraně přispějete jen tehdy, pokud s nima o tom budete diskutovat, učit je hodnotit všechny informace svým rozumem (ano, už od útlého věku, jinak to dneska nejde) a ne jim zakazovat něco číst

29.06.2012 12:45 | Autor neznámý

Napadla mně ještě jedna zajímavá myšlenka (když tu vidím ty netypické úvahy):

Tím, že by se zavedl poker do škol, by se včas odhalili potenciální jedinci se sklony ke gamblerstvu a mohlo by se předejít tomu aby v dospělém věku až se poučili či nepoučili tím, že zruinují sebe i okolí. A ti s částečnými sklony by to měli jako "očkování".

28.06.2012 20:06 | Autor neznámý

pawel: To som si ale zavaril, za to ze som Ta  naviedol na tuto skvelu dedukcii mi este vynada dneska aj druhy krat  

28.06.2012 19:19 | Autor neznámý

28.06.2012 14:25:38 | mykro 

     poslední odstavec

Jóóó tak proto Štěpán tak bojuje PROTI na stránce šachy do škol, mně to hned bylo nějaké podezřelé .  

28.06.2012 14:51 | Autor neznámý

Jak to tak čtu, tak nabývám neotřesitelný dojem, že MF ČR správně zařadilo poker do hazardních her, na úroveň kasín.

No, ono by to šlo zařadit i jinam, pokud by se hrálo třeba o sirky. A mohly by tam být i drobné, neboť vypálená sirka by platila za polovic.

Howgh.

28.06.2012 14:30 | Autor neznámý

Ked to po sebe citam, tak posledny odsek mohol vyzniet inak ako som chcel. Deti by samozrejme nemali hrat o peniaze, ale sutazna liga o body s porovnavanim vysledkov je ina vec. 

28.06.2012 14:25 | Autor neznámý

Kazda rozumna vyuka pokru zacina cca podobnymi pravidlami:

1)  NIKDY nehrame o peniaze ktore si nemozeme dovolit prehrat (t.j. hrame len  o take ktore nepotrebujeme, ktore by sme inak minuli na pivo, kino, sachovu knizku,...).

2)  Peniaze na  poker mame odlozene bokom a s peniazmi na zivot ich NEMIESAME. (suvisi s podmienkou c.1).

3) Nelezieme na limity na ktore nemame. V niektorych pripadoch to znamena, ze hrame pri jednom stole max. len o radovo tisiciny mnoztva penazi, ktore sme si vyclenili na poker.  

V podstate vsetky tu spominane problemy su porusenim niektorej z predchadzajucich zasad - netvrdim ze kazdy clovek je schopny ich dodrziavat. Pre rekreacneho hraca je hranie bez poucenia o tychto zakladnych principoch urcite nebezpecnejsie.

 

Este jedna provokativna myslienka - nie som si isty, ze predmet "Sach na skolach" je lepsia moznost ako "Poker na skolach". V pokri je potrebne aj nejake to financne planovanie a manazovanie rizika. Ci sa vam to paci alebo nie, nahoda je prirodzenou sucastou kazdeho zivota a je potrebne byt na to pripraveny. Clovek, ktory prehra v kartach majetok je presne ten typ, ktory to cestou z diskoteky  v honbe za adrenalinom napali s plno obsadenym autom do stromu. Princip je uplne rovnaky.

28.06.2012 13:49 | Autor neznámý

 METH - patologicke hracstvo nieje sranda. gamblerstvo sa este tazsie lieci ako zavislost na heroine. poker patri medzi rovnako rizikove hry ako automaty. Ano, na sachovom serveri ktory navstevuje aj mladez su clanky propagujuce poker nevhodne.

28.06.2012 13:25 | Autor neznámý

Teď nevím jestli to pánové v diskuzi myslí vážně nebo jde o střípky z Kocourkova...
Tím, že se zabývá dovednostní hrou (ak judikovaly britské soudy) a objeví se zde článek o pokeru ničí ostatní lidi a kazí děti??? :-D

Trochu rozumný pohled, prosím...

28.06.2012 12:16 | Autor neznámý

jano90: No právě ať si dospělí skáčou, jak chcou. Jenže tady jde o děti  a děti jsou k závislostem daleko více nachilní než dospělí. Takže pokud v děství do něčeho spadnou, tak pak se to s nima veze pořád. Závislost je neléčitelná, řešení je pouze abstinovat, jinak jsou v tom opět.  Takže proto jsem dost proti takovým reklamám na šachovým serveru.

 ...: Potenciál pana Žilky byl daleko větší ať již v šachu nebo někde jinde. Ať se věnuji  matematice, logice, programování a když bude schopnej, tak si dokáže vydělat možná daleko více než hraním pokru a nebude u toho ničit ostatní lidi. ALe honba za pěnězi je asi  velice důležitá. Tím si skutečně u nikoho respekt nezíská.

 

28.06.2012 11:44 | Autor neznámý

V šachu se nikdy nestane (už díky elu), že slabý hráč (pro ilustraci cca 2000 elo - už něco o hierarchii v šachu ví) si bude myslet, že může porazit velmistra 2500 a více. A vsadí se s ním o 100 s flekem. A to je princip pokru v tom jsou peníze pokru, najdou 100 000 hejlů a rozdělují si jejich prachy ve velkém. Proto ta reklama proto ty knihy proto jako, že to je sport, proto CT4 atd atd. Normální letadlo na jiný způsob. 

28.06.2012 10:47 | Autor neznámý

Ty se mě vůbec na nic neptáš, ty tady těm svejm chlebodárcům děláš naprosto bezostyšně reklamu v prostoru pro tom naprosto nevhodném. Ale praktiky tohoto serveru nejsou natolik neznámé, aby mě to ještě nějak překvapilo. Proti PokerStars vůbec nic nemám. Konec diskuze na toto téma

28.06.2012 10:29 | Autor neznámý

 ata: Dakujem za ocenenie mojho korektneho pristupu. NEpridat sem ziadny odkaz a nespomenut ani meno serveru bolo pri pomysleni na horu krvavych penazi, ktora by ma pri takomto pocinani potencionalne ocakavala skutocnou skuskou charakteru. 

 

  Po tejto "vtipnej" vlozke by som sa ale rad opytal co vlastne objektivne mas proti PS? Pytam sa uplne vazne, ako sa zacinajuci nadejny gambler s mensimi skusenostami   obracia na ostrielanejsieho kolegu.  Dvadsat vyukovych videi oproti stovkam (pricom medzi nimi su veci od Moshmana, Littla, Vojtu Ruzicku, v cashke od Dustyho Schmidta atd..)?  Mam proste problem pochopit, preco by PokerArena nemala byt 2. najlepsia moznost pre zacinajuceho hraca (a to tam pravidelne chodim)?  

28.06.2012 10:14 | Autor neznámý

jano90: "premna zamna nech si skacu aj do studne ked chcu". Mluvíš mi z duše.

frenik:

chess: únavné čtení = a) nečetl jsi to a nevíš, co píšu b) dočetl jsi to dobrovolně až dokonce

28.06.2012 09:53 | Autor neznámý

frenik- ano. pravda je. to plati u dospelych ludi. premna zamna nech si skacu aj do studne ked chcu. ked su taki hravi, a maju prachov dost, nech si hraju. Ja som iba myslel to, ze tento portal navstevuju aj deti a mladistvi, a nieje dobre aby tu boli clanky ktore motivuju hrat hazardne hry, a stavaju hazard na uroven sachov. neskodna hra to nieje. so sportkou sa to neda porovnavat. v sportke normalny clovek vyhra obcas ked ma stastie 100 korun, a losuje sa tusim iba raz ci dvarazy tyzdenne. tazisko vyhier je sustredene na jackpot. pri nizsich vyhrach je teda vyrazny rozdiel medzi pravdepodobnostou vyhry a vyskou vyhry. v pokri, automatoch, rulete, tipovani sportovych vysledkov vyhrava clovek castejsie, pravdepodobnost vyhry uzko koresponduje s vyskou vyhry. a prave preto tieto hry produkuju najviac patologickych hracov.

28.06.2012 01:20 | Autor neznámý

Nechci hodnotit, jestli je vhodné dávat reklamu na poker na šachový portál, ale víceméně si myslím, že šachisté jsou lidé vesměs hraví a rádi zkusí různé druhy her. Taky si rád zahraju mariáš, taroky apod a taky poker. Každý, koho tahle hra baví, si může zvolit podle svých možností, jestli bude hrát jednostolové nebo vícestolové turnaje, popřípadě cash game v micro stakes nebo se cítí(vypracoval se) na hi stakes. Pokud to kohokoliv baví a hraje v rámci svých finančních možností, je stupeň nebezpečnosti asi takový, jako když si někdo dvakrát týdně vsadí sportku. Koneckonců i princip je stejný, pár miliónů lidí se několika drobnýma dobrovolně skládá na výhru několika procent vyhrávajících.

28.06.2012 00:10 | Autor neznámý

jano 90: souhlas - naprostý.

Poker může existovat jen proto, že zkušení hráči obírají velmi špatné hráče (těch je mnohem více) , kteří si myslí, že jsou taktéž zkušení. Jinak je to obyčejný, velmi nezáživný, hazard, ze kterého se dost vlivných lidí snaží udělat něco více (sport, nebo matematickou složitost). Velmi únavné čtení.

27.06.2012 23:10 | Autor neznámý

Dívejte se radši na fotbal Kdo chce, odkazy tam má. Třetina nefunguje, třetina vede do slepé uličky s esem v rukávu a zbytek je cestou do spárů zla, drog a automatů. Stačí si vybrat.

mykro: Radši bych si každý ráno přitloukal jazyk ke stolu, než abych se stal součástí affiliate programu, který jsi nám tu ochotně, zcela nezištně a naozaj bez postranních úmyslů nabídl. Máme zadarmo online i live coachingy od nejlepšího SnG hráče v ČR, nejlepší články jsou stejně na 2+2 a těch 50$ není nic než podělanejch 40 piv

Peace

27.06.2012 21:40 | Autor neznámý

A taková debata se tu strhne pod každým dalším článkem na toto téma. Nemáte tam zívajícího smajlíka ať můžu stručně a jasně vyjádřit svůj názor?

27.06.2012 21:36 | Autor neznámý

Rodney - Nechápu, proč by měl potenciál pana Žilky někam padat. Řekl bych, že v šachu dokázal dost, pochybuju, že se vám někdy podaří to stejné a pokud považuje poker za snadnější způsob obživy, resp. v něm dokáže vydělat velké peníze svým umem pak zaslouží respekt. To, že vy poker považujete za něco nemravné, či za věc , ve které se padá na dno , pak bych řekl, že jste nevyspělý vy.

27.06.2012 20:55 | Autor neznámý

 mykro: dík za potvrzení názoru, teď už alespoň oficiálně víme, že to páté eso bylo trefové 

27.06.2012 20:50 | Autor neznámý

27.06.2012 17:04:42 | jano90 

Je až neuvěřitelné jakým směrem se vydal potenicál IM Žilky. No doufám, že  po lidské stránce ještě vyspěje. Snad nebude muset padnout úplně na dno zase.

27.06.2012 20:19 | Autor neznámý

Žiadne vedecké články Vám nevynahradia to, či Vám Vaši blízky, mám na mysli rodinu, venujú dostatok času a vhodným spôsobom  v kritických rokoch vývinu. Môžete mať akúkoľvek inteligenciu, nič Vám to nepomôže. Teoreticky nie je problém si naštudovať ako prebiehajú chemické procesy pri nedostatočnej tvorbe serotonínu, či dopaminu, s praktickým životom to však nemá nič dočinenia. Hovorím o vlastnej skúsenosti. Buď v realite máte zdroje o ktoré sa môžete oprieť a poskytnú Vám čo potrebujete, myslím tým konkrétnych a živých ľudí alebo, ak ich nemáte a nikto Vám nepomôže,  budete si musieť hľadať cesty a cestičky, ako sa so životom vyrovnávať po svojom: alkohol, drogy, gamblerstvo, finančné podvody, kriminalita, či možno aj duševná choroba atď.  Kto sa pohybuje v šachovej komunite vie, že napr. náš slovenský GM Miki Maník, vynikajúci šachista prepadol po spoločenskej a ľudskej stránke presne týmto slabostiam tiež. Čo myslíte, prečo ? Žeby nebol dosť inteligentý ?  Alebo sú za tým iné faktory, ktoré boli spomenuté vyššie ? Ak máte jasný zmysel v živote a niekoho, kto je pri Vás v dobrom aj v zlom, nespadnete tak hlboko, ak nie môže sa stať všetko. Teoretické vedomosti z odbornej literatúry Vám iba vysvetlia, čo sa s Vami deje, nikdy Vám  však neprinesú zmenu v živote. A ak Vám nikto nepodá ruku, resp. ešte Vás posotí , aby ste spadli, nemôžete očakávať zmenu k lepšiemu, iba k horšiemu. A keďže som už prežil všeličo, verte tomu čo ste práve prečítali.

27.06.2012 20:10 | Autor neznámý

 noELO: Rozumies tomu dobre. Ten clanok asi este stihol napisat dosledny a profesionalny p. Smith 

27.06.2012 19:58 | Autor neznámý

 Technický dotaz: ačkoli si myslím, že sem poker nepatří, otevřel jsem ze zvědavosti odkaz na základní pravidla a našel jako příklad páru dvě trefová esa. Buď něčemu nerozumím (hraje se to s jedním balíčkem karet jako bridž, předpokládám) nebo je to ilustrace pečlivosti a profesionality tvůrce té stránky.

Připomíná mi to ten vtip o texaském náhrobním nápisu "zde leží John Smith, který hrál poker s pěti esy v ruce".

27.06.2012 19:40 | Autor neznámý

5$ zadarmo není špatné,pobavit se a nic vás to nestojí a můžete nějaký $ vyhrát.

27.06.2012 19:33 | Autor neznámý

    Ok, akceptujem Tvoj pohlad.

    Len k tomu este poznamenam, ze ja som prvy krat na  zmysluplne vedecky podlozene clanky o rizikach gamblingu - z pohladu neuropsychologie, proste take tie veci o serotonine, dopamine, vplyvoch ovplyvnujucich pocity stastia, sustredenie, sebakontrolu atp. - narazil prave na vyukovom pokrovom portali. Velmi zaujimave citanie.

   Je na zamyslenie, ci podobnym materialom nemala zacat cela tato seria.

27.06.2012 18:27 | Autor neznámý

 presne rovnaka situacia ako opilectvo. Si predstav ze by tu vychadzali clanky o tom kde sa da zohnat dobre a lacno alkohol, a porovnavali by sa pocity stastia pri hrani sachu s pocitami stastia pri piti alkoholu. Myslim ze tieto stranky si prezeraju aj hodne mladi sachisti a prezentacia gamblingu  - ktorym poker vzdy bude - je krajne nevkusna a nevhodna. Ale je to moj nazor. Radsej by tu malo byt viac vyukovych materialov ako toto. Ja inak som poznal par gamblerov - stavkarov, aj hraca rulety. Ten co hral ruletu veril tomu ze vie ciastocne predvidat ake cisla budu padat. A to mal vysoku skolu. A teraz plati 500 eur mesacne banke za svoju sprostost. Ze poker hravaju aj sachisti - moze byt. Inteligencia nezarucuje nikomu ze neprepadne gamblerstvu. Urcitu rolu ma aj geneticka predispozicia. 

27.06.2012 17:47 | Autor neznámý

Jano:

http://www.dustyschmidt.net/wp-content/themes/leatherass/images/graph.gif

Neviem-neviem, mne to ako nahodny graf nepripada...

  Mimochodom pokrove turnaje hravaju Griscuk, Nakamura, Bacrot, Almira Skripchenko, Pavel Blatny, sefom ceskej verzie konkurencneho pokroveho servera je fm Pavel Stehno (medzi jeho sefmi je napr GM Wahls), najznamejsie pokrove knihy napisal IM Dan Harrington... 

   Za vytvorenie hracskeho konta sa poplatky neodvazdaju (to by bola strasne hlupa herna ktora by hadzala hracom polena pod nohy).  Gambling je iste problem, ale to je rovnaka situacia ako opilectvo. Zakazeme vino koli tomu ze sused sa nevie ovladat a bije manzelku? 

   Pokial sa zodpovedny jedinec uznesie na tom, ze mu 10e za vecer prehratych v pokri prinesie viac zabavy  ak 10e zaplatenych v multiplexe, co je na takomto rozhodnuti sporne? Aj to pocitanie pravdepodobnosti je treba niecim (mozgom) robit a trening s vzdicky hodi.  

   Dalej v suboji pokrovych hracov su myslim jasne definovane pozicie. Ja chcem tvoje peniaze a viem ze ty chces moje. Lepsi (podla teba stastnejsi, ale to je na dikusiu) ich dostane. Je to iste jalova neproduktivna cinnost (niekto by mohol povedat, ze aj sach je taka), ale ferova. Kadejaky financny poradcovia su skoleni podla manualu na to, aby ziskavali doveru klientov a vytiahli z nich co najviac na roznych (casto zbytocnych) zmluvach. To sa mi zda neporovnatelne vacsia prasiaren...

27.06.2012 17:04 | Autor neznámý

 Dakujem za clanok.

Tak som si vdaka nemu konecne pozrel pravidla tej uzasnej bozskej hry. Ved je to trapne. Clovek je odsudeny na to ake karty mu pridu, jedine co ovplyvni je ci stavi menej alebo viac. Pravdepodobnosti sa daju lahko zratat, pre pocitac je lahke hrat dokonalu strategiu. Herne pravdepodobne maju dvojake vynosy. Z poplatkov za hru, a mozno maju aj vytvorene hracske konta za ktore hra pocitac a obera hlupakov o peniaze. 
Pokial niekto argumentuje tym ze je v pokri aj psychologicka stranka hry, tak si myslim ze to je na urovni hry kamen papier noznice. Tam tiez hadame ako sa zachova super. 
 
gamblerstvo je zavazna choroba, v mozgu patologickeho hraca dojde castokrat ku nezvratnym zmenam. Ti ludia ktori sa zivia cudzim nestastim si moju uctu nikdy nezasluzia. Nechapem ako moze sachovy server zverejnovat reklamu na stranky pre gamblerov. Pre peniaze? A stoja tieto peniaze za to? Co ak vdaka tymto slaboduchym clankom prepadne nejaky mlady nadejny sachista gamblerstvu, a co ak to bude prave vase dieta? Koklo korun vyvazi co i len jeden zniceny zivot?

27.06.2012 16:26 | Autor neznámý

chess: Skutocnost je este horsia nez si predstavujes , je to dokonca reklama z ktorej maju osoh hned DVE zaskodnicke organizacie - okrem herne PartyPokru aj jej affilate (nadhanac hracov ktory za to dostava %) PokerArena.

 

Na druhej strane treba ferovo priznat, ze ak uz padnes do sparov certovych obrazkov (tak ako napr. ja), potom je vzdelavanie napr. pomocou PokerAreny jedna z lepsich moznosti ako neprist o prilis vela penazi (za predpokladu urcidej davky sebadiscipliny ktora je u hraca sachu velmi pravdepodobna).   

27.06.2012 15:51 | Autor neznámý

 SKA: Chudáci sudeťáci!

27.06.2012 15:08 | Autor neznámý

Chápu to dobře, že se jedná o reklamu na nějakou Poker Gamble arénu ?

 

27.06.2012 14:11 | Autor neznámý

ata: Samozrejme hodnota takeho coachingu ma radovo vyssiu hodnotu, ale zaciatocnik sa asi k nemu nedostane (konieckoncov by to ani nemalo zmysel).

 

Mimochodom, co hras teraz a s akym volume?  Si na 7$ ci uz vyssie?

27.06.2012 11:06 | Autor neznámý

mykro: Jn, někteří mají 50$ zadarmo, někteří mají zadarmo coachingy od Alkáče...

27.06.2012 10:41 | Autor neznámý

   Tych 5$ na Party Pokri teda nie je bohvieaka motivacia pre zacinajuceho hraca. 2,5 buyinu na NL2 alebo 5 sit-&-go turnajov za 1$ turbo rychlostou (nizsie limity tam nie su). Pochybujem ze to nerozflaka za jeden vecer.

   Lepsie je zobrat 7,7$ na poker 770 a hrat SNG turnaje za 0,12$. Kym to hrac prehra, nieco sa aj nauci. A uz vobec nespominam konkurencny affilate server (www.***autocenzura***)  s 50$ zadarmo 

 

 

27.06.2012 10:15 | Autor neznámý

ad SKA - na de-vianty nereagovat

27.06.2012 10:07 | Autor neznámý

Pavel Háse: Neříkám že ne Jenže u sázkovek jde o to, aby hráč prohrál peníze, zatímco Poker Aréna má podíl z poplatků za hru a jde jí o to, aby hráč hrál co nejvíc. A nejvíc hrají vždy ti, kteří tím vydělávají. Proto je to taky učí pořádně hrát. Zájmy hráče a Poker Arény se tu nijak nekříží, což u sázkovek neplatí.

27.06.2012 10:00 | Autor neznámý

Ten odkaz nefunguje :

Stránka nebyla nalezena

Re: deVillante: můžeš nám objasnit proč se mají například sudeťáci (píšeš že všichni hráči pokeru) hrající poker omlouvat všem sudeťákům, to by mne fakt zajímalo ? Ono v sudetech mají nějaké problémy s pokerem ? A ještě dotaz - oni sudeťáci čtou nss.cz, že si myslíš, že budou reagovat na tuto výzvu ?

 

27.06.2012 09:55 | Autor neznámý

 I pokeroví hráči by se měli omluvit sudeťákům!

27.06.2012 09:38 | Autor neznámý

To je stejné, jak reklama sázkových kanceláří. Vy prostě Štěpáne potřebuje nové kavky. Ale třeba to někdy zkusím, zrovna tento červenec mám chycené v práci oba svátky, tzn. cca +2litry, když jsem je před 4 lety hodil do Tipsportu, vytáhl jsem z nich několikanásobek. Třeba letos půjdu na poker .. Zatím trénuji na počítači, ale ti soupeři v programu jsou přeci jen něco jiného, takových "šakalů" v turnaji zase moc nebude.